CSI LV, 524, ערוץ 11

הדמר

New member
לדעתי זה היה כדי להראות שלמרות

שהם עסוקים בחקירה די מסובכת אקלי "מרשה" להם להיות עסוקים רק בענין של ניק...

kerry cordano

New member
זה לא קשור לפרק עצמו.

ראינו רק שגריסום סיים את החקירה בנושא. ואח"כ ראו את כולם עוסקים בעניינים שלא קשורים. השיחה של שרה וגריס', המשחק של גרג והודג'ס, השיחה של ניק ווריק וכו'. אולי זה קשור לעניין טרנטינו ובלונדיניות. שיש לו בכל סרט..

fashasha

New member
זה באמת פרק מעולה

יש עוד פרק כפול בעונה השישית, שהוא גם טוב.

הדמר

New member
שאלה ישנה ועוד אחת חדשה

כבר שאלתי : איך הם הבינו (לפני שהגיעה החבילה) שניק נחטף ולא סתם החליט להבריז להם? שאלה חדשה: מה זה השעון הזה שרץ מתחת לתמונה של ניק כשהם מסתכלים עליו?

gs4ever

New member
תשובות

טוב דבר ראשון השאירו את האפוד שלו פרוש ואת כל הדברים שלו בזירה , מצאו סיב לבן אם אתר (שזה סם מרדים שבעבר השתמשו בו בהרדמה לניתוחים הוא .)ואם הוא סתם הלך הוא לא הייה מרדים את עצמו ודבר שני זה ממש לא באופי של ניק להעלם הוא יותר מדי בחור ישר. והתשובה השניה החוטף אמר שהם חייבים לשלם כופר ואם לא ניק ימות בגלל חוסר בחמצן והשעון זה ספירה לאחור לכמה זמן נישאר לו עוד החמצן.

fashasha

New member
זה לא היה ממש תלוי בחמצן

שכן אספקת החמצן הייתה תלויה באור שהופעל מהמצלמה. הזמן היה קשור למועד התשלום של הכסף. רק אחרי שהם מצאו את הקבר עם הכלב ובחנו את התיבה, הם יכלו להבין כמה זמן נשאר לו לחמצן.

drifting

New member
רגע, רגע...

אספקת החמצן תלויה באור של המצלמה? לא ממש ברור לי מה הקשר. אולי פספסתי, אבל באיזה שלב הגיעו למסקנה שהאחד תלוי בשני? האור הוא מנורה שנמצאת, אאל"ט, ממש מחוץ לקיר הזכוכית של התיבה, ולמיטב הבנתי הם אמרו שינסו להדליק את האור כמה שיותר - פשוט כדי שיוכלו לראות את מצבו וסביר להניח גם כדי שלא יהיה בחושך (מה שמחריף את הפאניקה). לא?

drifting

New member
כי השוטר דיווח להם שניק נעלם

וכל החפצים שלו נשארו בשטח. זה די מדאיג, הייתי אומרת.

הדמר

New member
הא, לא שמתי לב לזה שהשוטר הודיע

משהו, רק שמתי לב לזה שהוא קצת אוואר,

fashasha

New member
האור היה קשור

אני אסביר למה. ראיתי את הפרק הכפול כבר כמה פעמים. ברגע שהם צפו בו נדלק האור, והאור היה קשור למאוורר שליד הפנים של ניק. בכל פעם שהאור נדלק, המאוורר עשה פחות סיבובים וכך הגיע אל ניק פחות חמצן. ברגע שהאור נכבה, המאוורר פעל יותר מהר, וכך הגיע אליו יותר אוויר.

הילה הץ

New member
לדעתי

האור והחמצן לא קשורים אחד לשני, המאווררים שם כי בלעדיהם לא היה לו מספיק חמצן ל- 12 שעות הזמן שבו הוא ביקש את הכופר, וגם כי באיזה שהו שלב (בפרק השני) ניק יורה באור.

fashasha

New member
האור קשור

הוא יורה באור כי הוא מבין שזה קשור לאספקת החמצן שלו, וגם כי נמאס לו כבר מהאור. ברגע שהוא יורה באור המאוורר עובד יותר מהר. תראו שוב את הפרק השני.

הדמר

New member
הוא יורה באור כי נמאס לו שכל הזמן

האור נדלק ונכבה... ואם אני זוכרת זה גם מה שהוא צועק. וזה מזכיר לי אגב עוד כמה דברים קטנים: המסטיק שהןוא מציע לשוטר ההוא חוזר אחרי כשהוא לועס מסטיק כדי לשים את זה בתור אטמים לאוזניים... הכפפות שבהן הוא משתמש כדי לא להשאיר טביעות אצבעות חוזרות אחרי זה כשהוא שם אותן על הפנים מתי שהחרקים/נמלים הללו מגיעות... והיו עוד דברים אבל כרגע אני לא זוכרת אותן

למעלה