סקר חדש: פלופי - כן או לא

amni

New member
סקר: כמה מכם משתמשים בדיסקטים פלופי

אני מתכוון לשימוש ממשי , נאמר לפחות פעם בשבוע. מעניינות הסיבות לשימוש או אי שימוש. יש לי רושם שאני מאחרוני המשתמשים (ובתכיפות של הרבה פחות מפעם בשבוע). מאחר ויש לאחרונה כמה אופציות להשתמש בזכרון פלאש (נגן MP3 , כרטיס זכרון פלאש+קורא כרטיסים) השימוש בכונן הדיסקטי כמעט מיותר. למעשה הסיבה העיקרית לכך שיש לי עדיין כונן פלופי הוא למקרה שהמחשב יקרוס קריסה חמורה ואז יתכן שאצטרך להפעיל אותו דרך הפלופי. הפלוס בפלופי הוא שזו טכנולוגיה מאוד וותיקה שעובדת על כל מחשב. המינוס בפלופי הוא שדיסקטים מתקלקלים אפילו ללא שימוש תוך שנתיים שלוש.

ykiki

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifסקר חדש: פלופי - כן או לא../images/Emo41.gif

פורסם סקר חדש בסקרי הפורום. אתם מוזמנים להצביע!

IBZ

New member
חחח מזמן משמש מאורה לעכברים

אי שם במזבלה העירונית

amni

New member
לי היה מחשב סינקליר שהרכבתי בהלחמות

של חלקים. הרסתי לו איזה מעבד על ידי ששברתי כמה מהרגליים שלו.

y a n i v 7

New member
disk onkey תחליף טוב

לפלופי אבל באמת עדיין המקור הוא הכי טוב כי הוא עולה בכל מצב ודרך אחרת לפעמים בעייתית

קטנוניות פ'ראקסלנס../images/Emo3.gif

כונן דיסקטים עולה 30 ג'ובות ואפילו אם לא נשתמש בו לעולם ..למה שלא יהיה ? על כל מקרה שאולי.............. אנשים קונים כל מיני גדג'טים באלפי שקלים בשביל הפוזה ולפעמים לא יודעם למה קנו ובשביל מה.

2007 שנת מפנה טכנולוגית

ויסטה יוצאת לדרך.. מעבדים כפולי ליבה בריבוע.. אז מי מתכוון לקנות מחשב בעשירייה (בשקלים) ?

quiet251

New member
כבר כתבתי אתמול

מדיה פשוטה וזולה. מתאימה ליישומי דוס. ומספיק גמישה לצורך נסיונות. ואם לא "טוחנים" אתה במאות שינויים, ומאכסנים רחוק מאבק, אור שמש ושדות מגנטיים- יכולה להחזיק גם שנים (דיסקטי אתחול שהכנתי לפני למעלה מעשר שנים- עדיין מתפקדים, אצלי).

lollipop15

New member
יש לי, בגלל הבי"ס...

מגמת מחשבים, והם לא מרשים לחבר DOK למחשבים...

AeroPeek

New member
../images/Emo3.gif

אני בביצפר הייתי מחבר בלי לשאול, היה כיף... אש!

lollipop15

New member
אצלנו אין לאן לחבר...

כמו בכל בי"ס מצוי, המחשב הוא בתוך כלוב מעץ כשרק החלק שבו נמצא הסידי רום ופלופי פתוח... פעם אחת כבר התעצבנתי כי הדבר הקטן הזה לא עבד ולא היה אינטרנט אז כבר חשבתי על להכין דיסקט-נפץ(פותחים את הדיסקט, מטפטפים על הדיסק בפנים קצת דבק מגע, סוגרים - וזהו) ולהרוס את כל הפלופים בחדר מחשבים ואז לא תהיה להם ברירה אלא לתת לנו לחבר DOK.

אני עדיין משתמשת לצערי../images/Emo3.gif../images/Emo71.gif

רק בגלל שאני עדיין בבצפר (י"ב) ולמחשבים של בצפר יש נטייה מוזרה להתנתק מהאינטרנט כל פעם שאנחנו נכנסים לחדר, בדר"כ בהפסקות וכשצריך לשלוח הכל בסוף השיעור ל-GMAIL... אז נשארים עם דיסקט גיבוי
שדרך אגב, בדר"כ לא עובד

Roy M

New member
למה לצערך? ../images/Emo218.gif

אחלה דבר זה הפלופי. הבת שלי, במסגרת פרוייקטים בבי"ס, זקוקה להם רבות, הם משרתים אותה נאמנה. רוב המורים מעדיפים חומר על פלופי ולא מודפס או צרוב.

jumpgate

New member
>>>

איזו שאלה? כמובן שישנו... אחד "3.5 ואחד "5.25 (אז מה אם לא נגעתי בשניהם מאז ימי המבול? לא מבקשים אוכל
)

az ma

New member
דמיין לעצמך את רמת האושר לו

היה לך אחד 8"... אם אתה מוצא את האאוטינג פוגעני אני אבקש מהמנעעלים למחוק...
ואמנם הם לא מבקשים אוכל אבל הם בהחלט מושכים אליהם (attract) אנרגיה קוסמית שלילית...

jumpgate

New member
>>>

דווקא היה לי פעם אחד כזה, בימי בי"ס יסודי if you know what i mean... שלי דווקא מושכים אנרגיה חיובית למדי (אף אחד לא מסתכל על מארז שמכיל כונן "5.25 כך שאפשר להשאיר אותו בכל מקום)

למעלה