תוכנית הגמר!!!

yaki123

New member
../images/Emo2.gif..ישששששששששש../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif../images/Emo9.gif

יוואווו אני שיא השמחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ישששש מרי מרי מרייי..אני מת עלייההה איזה פצצה היאאא
כל הכבודדדד..אני וכל המשפחה שלי אהבנו

תמרוש5

New member
נו באמת...

אחותי הכריחה ואתי לראות את זה אז ראיתי איתה ת'גמר עוד לא הבנתי מי נגד מי שם נרדמתי לי ואז התעוררתי לצרחות ה"מרי את האחת" טוב בתכלס אני לא חושבת שריאלטי שידוכים זאת הדרך הפוטנצייאלית למצוא בת זוג בתכלס שיהנו ואני מאחלת להם שיהיו ביחד וזהן
אז מזל טוב למרי..

ביליבום

New member
לנטע - אל תקחי ללב

לנטע המקסימה את היית מקסימה, טבעית, אמיתית,ישראלית שורשית כל כך. זכית באהבת הקהל גם אם לא זכית בלבו של ארי. שיהיה בהצלחה בלימודים, האהבה האמיתית מחכה לך. מהאמהות המעריצות

yael69

New member
ישששששש!!! מרי!!!!

בחירה נ-ב-ו-נ-ה!!!! לכל האלו עם הבעיות של הגיל סתכלו על טום קרוז וקייטי הולמס וקחו דוגמה לזוג מאוהב!!!!!! נטע לא הפגינה שום חיבה בדייט האחרון שלהם וזה היה חבל. דווקא זה היה טוב כי זה מה ששבר את גב הגמל! go Ari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SoldieRonit

New member
../images/Emo41.gif ה ../images/Emo41.gif פ ../images/Emo41.gif ס ../images/Emo41.gif ד ../images/Emo41.gif ת ../images/Emo41.gif י

©sweet girl

New member
איזו טעות... :\

עוד כמה חודשים אנחנו נראה בעיתוני הריכיליות "הזוג המאושר נפרד" :\ בכל מקרה שיהיה להם בכייף, לדעתי נטע יותר מתאימה לו :] (וסליחה שנדחפתי לכם
אני לא כתבתי פה אפ'עם)

היי אני חדשה.. והבחירה של ארי...

מושלמתתתת!!!!!
היא כזו יפההההה..!!!!
והם כאלה מתאימים.. מקווה שהם יתחתנו..!!

איזה אדיוט הארי הזה../images/Emo3.gif

איך? איך הוא יכל לבחור בה??!! הוא כזה מטומטם! בכלל. מההתחלה הוא עשה טעות שהוא העיף את צ'לסי המהממת
הוא סתם דפוק.... מרי בטוח לא תתחתן איתו ואחרי כמה חודשים הם יפרדו.... היא תנצל את זה שיש לו כסף
סתם סתומים...

20508080

New member
לכל אלה שאומרים שם יפרדו../images/Emo26.gif.....

חבר'ה עם נטע הם היו נפרדים בדיוק אחרי שבוע.. הוא היה רוצה הלמשיך בעסקים שלו בניו יורק, היא היתה רוצה להמשיך לגדל עיזים בארץ, והם היו אומרים יפה שלום. עם מרי עוד יש סיכוי לקשר רציני, למרות שאני במקומה הייתי לקוח את הטבעת ובא אלי.. מריייייי יש לי יותר מה להציע! :)

LadyChopsticks

New member
משהו ממש מוזר פה..

אם יצא למישהו לקרוא את הכתבות שפורסמו ברחבי האתרים (גם בעיברית וגם באנגלית) גם ארי וגם מרי יצאו בהצהרות שלא יביישו את הסוכנות היהודית לדורותיה על כמה שהם אוהבים את ישראל וכמה שמרי הייתה רוצה לגור פה ולהגשים את החלום הציוני בכך שתקים בית ומשפחה בישראל. לעומת זאת, הערב בפורום של נענע בו לכאורה הם ענו על שאלות (וגם ממש בקושי ועוד הגיעו באיחור אופנתי) הם הודיעו שיחלקו חצי שנה בארץ בדירתם ברחובות (ממש בדיחה כי ארי ממש צריך דירה ברחובות עם כל הכסף שיש לו...הרי הוא ממש מקרה סעד לכל הדעות..) וחצי שנה בניו-יורק. לא ראיתי את כל הסידרה אבל עצם הבחירה גורמת לי תמיהה. בריאיון שקראתי על ארי בניו-יורק טיימס הוא אמר שבביקור הראשון שלו ב87' הוא לא התלהב מהבנות בארץ כי הן התלבשו "זינח" אבל עכשיו שהן לובשות בגדי מעצבים פתאום הן "קוסמופוליטניות" והוא דווקא כן מחבב אותן. טוב אז אדם עמוק הוא לא. חבל שנטע לא זכתה, לא כי היא התאימה לו, אלא בדיוק ההיפך. הוא בא מבית שבו האידאל הוא שהאישה לא תהיה פעילה מבחינת פרנוס ודווקא היא שנראית כמו פייטרית שרוצה ללמוד ולעבוד היא זו שהייתה מוציאה את ארי מהמעגל הזה שהמשפחה שלו הכניסה אותו והייתה מכניסה לו קצת קומן סנס שלא כל הנשים מוכנות להיות הטרופי ווייפ שהוא רצה.

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifהשידוך המושלם...

חח אגב לכל אלה שאומרים שנטע ישראלית ומרי לא וזה מוזר שהוא בחר מישהי שלא גרה בארץ - הוא מההתחלה אמר שהוא מחפש בחורה יהודייה ( לא מחייב מישהי שגרה בארץ...
) ומרי אכן יהודייה בדיוק כמו נטע...
אניוואייייייי היה צפוי לאללה שהיא תיבחר ( אני אישית הייתי בעד צ'לסי אבל לא משנה...
), אותה מנטליות
, יש להם חיבור ממש טוב
. עם נטע זה לא היה מחזיק הרבה זמן כי הם שונים לגמרי וראו את זה בכל הפרקים של התוכנית.
עם מרי נראה לי יש לזה סיכוי שוב כי הם באים מרקע דומה וקל לו לתקשר איתה...

למעלה