תוכנית הגמר!!!

מזל טוב מריי

למרות שלדעתי האישית זה לא יחזיק בגלל שהיא צריכה והיא תרצה לחוות עוד דברים בחיים שלה.. למרות שאני בכלל לא בטוחה שאם נטע זה היה מחזיק... אבל שיהיה להם מזל טוב אני מחזיקה אצבעות כדאי שזה יחזיק...

זה נגמררררררררררררררררררררררר

אני לא חברה בפורום אבל... הוא ממש עשה טעות שהוא בחר במרי! היא כל כך לא מתאימה לו...ונטע כן.... הוא זה שהפסיד ! מה שמעניין זה לדעת איך החיים שלהם יראו בעוד שנתיים....

../images/Emo182.gifנטע ממש לא מתאימה לו../images/Emo70.gif חוץ מזה שהיא הבהירה לו את המציאות, שהיא תישאר בישראל אז איך הם היו יכולים להיות ביחד../images/Emo35.gif

../images/Emo182.gifאיך אני שמחה שהוא בחר במרי../images/Emo13.gif מהתכנית הראשונה כשהיא נכנסה עם זאת שמדברת עברית ל-5 דקות לדבר עם ארי רציתי שהיא תנצח../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

shiroshy

New member
ישש מרי ניצחה !!!

כל כך רציתי שמרי תנצח!! יששש ידעתי שזה מצה שיקרה

Dulce Maria13

New member
איזה בן אדם!!!

אני לא רוצה לקלל! אבל זה כל כך הורג אותיייייייי הייתי כל כך בטוחה שהוא יבחר בנטע!!! אוףף

יששששששששששששששששששששש../images/Emo70.gif

מצטערת שאני הולכת להרוס לכם את המסך אבל... יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
הייתי כל כך בטוחה שהוא יבחר בנטע... אבל... הוא בחר במרייייייייייייייייייי

20508080

New member
יאאאאאאססססס יוהווו!!! ../images/Emo49.gif למרי!

איזה מניאק הארי הזה... אני רוצה את מרייי!!!

יששששששששששששששששששששש../images/Emo70.gif

מצטערת שאני הולכת להרוס לכם את המסך אבל... יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
הייתי כל כך בטוחה שהוא יבחר בנטע... אבל... הוא בחר במרייייייייייייייייייי

איזה דפוק הוא!!!!!!!!!!!!!!!

הוא טס מארהב עד לפה כדי לקחת מישהי שקורבה אליו, שהוא יכול למצוא עוד אלף כמוה איפה שהוא גר. וגם יש בניהם הפרש גילאים ממש משמעותי!!!! לפי דעתי הוא עשה ממש טעות שהוא לא בחר בנטע. אבל תכלס מי שהפסיד, זה הוא. ככה אני חושבת.

leeo

New member
רק ציטוט של גלי:

"הגעת עד לכאן, בשביל לקחת את מי כבר ששם?"

ישש גו מרי...../images/Emo99.gif

איי...זה היה ברור...טוב נו...אבל אני לא מבינה מה הקטע כולה נטע בת 24?מה כל כך ההבדל בינה לבין מרי כולה 3 שנים היא בידיוק צעירה ממנו כמוה..חח למי אכפת היא נצחהה..!

למעלה