סיכום שבועי -

IreeEena

New member
עונה ../images/Emo9.gif

סחטיין עלי, 12 הודעות
משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): לא משהו שהזכיר, אבל סתם קמתי בבוקר והתחלתי לחשוב כמה מתאים לאמריקה פררה לשחק את הדמות הזאת XD משהו טוב שקרה לך השבוע: קניון שבעת הכוכבים עם חברות משהו רע שקרה לך השבוע: לא ממש זוכרת משהו מצחיק שקרה לך השבוע: הרבה XD פאדיחת השבוע: לא היו P: סרט השבוע: אין ספר השבוע: אין סדרת השבוע: חשופים, בטי
שיר השבוע: SOS של הג'ונאס בראדרס ציטוט השבוע: "איפה אתה נוהג לבלות?" "בפיצה פצצץץ!!"
תמונת השבוע: אין איש השבוע: אאממ.. אין תכנונים לשבוע הבא: אין ממש.. כניראה להסתפר הערות לגבי ניהול הפורום: אין
מה הייתם רוצים לראות יותר בפורום: לאדעת >< יש לכם משהו להוסיף: לא ^^

omer719

New member
פיצה פצץץץץ?../images/Emo78.gif../images/Emo12.gif

חחחחחחחחח אהבתי. באמת מתאים לאמריקה פררה לשחק את זה, והיה לנו דיון על זה שאולי אנחנו סתם רגילים, אבל משהו טוב לא כדאי להחליף

IreeEena

New member
נכון ../images/Emo9.gif

ולגבי הפיצה
זה מקום אמיתי!! משו דחוי ברעננה XD

^^

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו):נפתח פורום
סוף סוף מקום לדבר על הסדרה..
משהו טוב שקרה לך השבוע:ביליתי עם החברות,היה כיף
משהו רע שקרה לך השבוע:בגרות במתמטיקה
משהו מצחיק שקרה לך השבוע:לא עולה לי. פאדיחת השבוע:כל החיים שלי.לא סתם.אין לי. סרט השבוע:יעד סופי 2
לא משהו אגב..
ספר השבוע:לא יצא לי. סדרת השבוע:בטייי
שיר השבוע:ביוטיפל גירל-נו היה בכובב נולד מה אני אשמה. ציטוט השבוע:"את יודעת שבצבא אסור ללכת עם איפור..תכשיטים..מותר גם רק גומיות שחורות.. (אני,מנסה לדכא את חברה שלי..
) סתם סתם,אני לא כזאת פשוט דיברנו על הצבא
תמונת השבוע:
איש השבוע:-- תכנונים לשבוע הבא:אקונה מטטה.מה שיהיה יהיה (לא מתכננת כלום). הערות לגבי ניהול הפורום:אה..הייתי נותנת בלתי מספיק..אולי מספיק +..סתם עומר אל תקח ללב,באמת שאתה מנהל מצוין
מה הייתם רוצים לראות יותר בפורום:פינות.שאלה-אם יש לי רעיון לסוג של דיון..מותר לפתוח
יש לכם משהו להוסיף:שיהיה לכולם שבוע נפלא.
אהה ואני מקום 4

omer719

New member
אני דורש לראות את תמונת השבוע חחח.

כנראה לא עלה לך, אז אני רוצה לראות אותה
חח אם בא לך תעלי אותה שוב

NevaEva

New member
אני מקום ראשון. XD

כבוד. P: משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): השארתי את הטלוויזיה דלוקה ברקע ושמעתי קול מוכר, הסתכלתי ואני רואה את דניאל בשער צהוב באיזה סרט.XD משהו טוב שקרה לך השבוע: אמ.. לא משהו מיוחד, הצלחתי סוף סוף לסיים פרוייקט אחד שעבדתי עליו. :) משהו רע שקרה לך השבוע: לא קרה.. סרט השבוע: אמ.. היץ', אחלה סרט. ספר השבוע: לא קורא ספרים. XD (שיט, נזכרתי שאני צריך לעשות בוק ריפורט |:) סדרת השבוע: אמ.. עד החתונה, אחלה סדרה. שיר השבוע: Jewel - Foolish Games תכנונים לשבוע הבא: נראה כבר. XD הערות לגבי ניהול הפורום: אין. o.o מה הייתם רוצים לראות יותר בפורום: לא יודע, הכל בסדר עכשיו..

omer719

New member
אוי, גם אני צריך לעשות בוקריפורט.

על אול מיי סאנס! אין לי כוח לזה בכלל. ובאמת כבוד על המקום הראשון!

דורדור4

New member
אניאניאני../images/Emo140.gif

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): ראיתי מישהי השבוע שהזכירה לי את אמנדה בצורה מפחידה! משהו טוב שקרה לך השבוע: אממ הייתי בממדיון והיה ממש כיף
משהו רע שקרה לך השבוע: לא מדברים על זה >< משהו מצחיק שקרה לך השבוע: שהילדה שהזכירה לי את אמנדה אמרה משפט של אמנדה! "so?! iam prettyer..." פאדיחת השבוע: שהתבלבלתי עם יומולדת של חברה שלי, וחשבתי שהוא יום קודם והתקשרתי אליה ב- 12 בלילה לאחל לה מזל טובXD סרט השבוע: ראיתי את אחוות הג'ינס שוב! ספר השבוע: - סדרת השבוע: בטי!
שיר השבוע: שיר חרוש - ניו סול של יעל נעים. ציטוט השבוע: אממ אין לי :] תמונת השבוע: -> כי נורא אהבתי את הדיון אם בטי מכוערת או לא
איש השבוע: - תכנונים לשבוע הבא: נוסעת עם חברות לת"א, ואז לשבוע אצל סבתא
הערות לגבי ניהול הפורום: אין לי ממש. מה הייתם רוצים לראות יותר בפורום: כן גם לדעתי פינות יכול להיות נחמד, אבל לא כאלה חרושות או ילדותיות מידי
יש לכם משהו להוסיף: לא, שבת שלום!

leraax

New member
עונה D:<

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): זה שביום רביעי לא הייתי בבית, ואז נזכרתי "שיט!! יש בטי!!" חח משהו טוב שקרה לך השבוע: מפגש טוקיו הוטל מסכם שנה משהו רע שקרה לך השבוע: ידיד שלי טס למלא זמן לארה"ב משהו מצחיק שקרה לך השבוע: להיות אצל עמית בפנטהאוז XD פאדיחת השבוע: פניתי למישהי בטעות כשחשבתי שזו מישהי אחרת XD סרט השבוע: פחח לא היה כזה!! משו נורא ראיתי, עזבו.. בזבוז כסף! ספר השבוע: לא היה :/ סדרת השבוע: חח בטי.. מצילה לי סופ"שים אם לא ביום רביעי.. שיר השבוע: הוממ.. משו של להקה טורכית, לא מכירים חח ציטוט השבוע: לא עולה לי משהו כרגע.. תמונת השבוע: נראה.. איש השבוע: אני חושבת שיצאה באמת עמית >< תכנונים לשבוע הבא: צריכה לבדוק P: הערות לגבי ניהול הפורום:בינתיים אני מרוצה [; מה הייתם רוצים לראות יותר בפורום: חדשות D: יש לכם משהו להוסיף: נו, בהצלחה לנו בהמשך :)

למעלה