סיכום שבועי -

omer719

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo175.gif סיכום שבועי -

אז נתחיל במסורת כבר מעכשיו, כל סוף שבוע אני אפרסם פה את ה-10 אנשים שכתבו הכי הרבה בפורום לפי הסדר הודעות, את 10 הפורומים המועדפים ושאלון קצר לסיכום שבוע ותחילת השבוע הבא.(קרדיט לחנה מפורום הישרדות, בטח הרבה עושים את זה אבל אני ראיתי את זה לראשונה שם). וכמובן שאני תמיד שמח לשמוע הערות, תלונות, ביקורת וכול משה אתם חושבים שצריך להגיד לי, הצעות יתקבלו בשמחה ואני אשמח לראות אנשים שלוקחים יוזמה וגם פותחים דיונים וכאלה. אז מבחינת ההודעות: (4) uroren (6) LindZiv Cohan (8) Damn Regret (10) leraax (12) IreeEena (12) neta333 נוגה וזהו (15) liraz love siral (20) א פ ק ט ה פ ר פ ר (20) Orel ICE (20) דורדור4 (23) NevaEva
אז אני באמת מרוצה, ואני שמח שאנשים חוזרים לפה וכותבים, לשבוע ראשון זה נראה לי אחלה, אבל אנחנו יכולים יותר, אז שבוע הבא(גם עם ההודעה הגורפת בסוף השבוע הבא, יהיה בכלל אחלה). משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: משהו מצחיק שקרה לך השבוע: פאדיחת השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: סדרת השבוע: שיר השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: איש השבוע: תכנונים לשבוע הבא: הערות לגבי ניהול הפורום: מה הייתם רוצים לראות יותר בפורום: יש לכם משהו להוסיף: אז אני מקווה שתשתפו פעולה ושיהיה סוף שבוע נעים, ושבת שלום!

omer719

New member
אני אתחיל../images/Emo13.gif

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): השבוע בערך כל דבר הזכיר לי את בטי, השבוע הראשון בניהול אני חושב שכול יום הראש שלי היה רק בזה, בדקתי באתרי מעריצים, נכנסתי לאתר הרישמי כי לחשוב על רעיונות לדיונים ולהביא חדשות בקשר לסדרה, שבוע מלא בבטי המכוערת, אבל נהנתי נורא. משהו טוב שקרה לך השבוע: טוב זה דיי ברור זה תחילת הניהול פה. משהו רע שקרה לך השבוע: ידידה שלי טסה לארה"ב ואני לא אראה אותה עכשיו חודש.
משהו מצחיק שקרה לך השבוע: אוי אתמול נזכרתי במשהו הזוי שקרה בלי בתל אביב, עמדתי במעבר חציה עם ידידה שלי והיה לי בקבוק קולה ביד, ואז מישהו בדיוק עצר לנו במעבר חציה ואמר לי:"אתה רואה למה אתה שמן? כי אתה שותה קולה", זה היה הזוי, אני בכלל לא מכיר אותו, אבל זה היה ענק, וזה סגירת מעגל כזאת כי אתמול בדיוק נזכרתי בזה והייתי עם בקבוק מים ביד ועם פחות 18 קילו!(חפרתי
) פאדיחת השבוע: אממ לא זכור לי משהו מסויים. סרט השבוע: לא ראיתי סרטים השבוע
ספר השבוע: תחזיקו חזק של הרלן קובן שבדיוק התחלתי לקרוא. סדרת השבוע: הישרדות אוסטרליה! (העונה השנייה), בדיוק התחלתי לראות. שיר השבוע: - ציטוט השבוע:It's going to be the greatest comeback...since Jesus" - Wilhelmina Slater" תמונת השבוע: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> איש השבוע: - תכנונים לשבוע הבא: אין לי משהו מיוחד, כמה דברים קטנים. מה הייתם רוצים לראות יותר בפורום: יותר אנשים ויותר הודעות
יש לכם משהו להוסיף: שיהיה סוף שבוע מקסים!

../images/Emo26.gif

מה שקרה לך במשהו מצחיק..היה בעבר
כי לא הבנתי מתי נזכרת וזה..ואיזה איש חוצפן אלוהים ישמור.
ו..כל הכבוד..
גם על השבוע הראשון של הניהול..שעבר בהצלחה..

omer719

New member
חחח כן.

המקרה היה לפני שנה בערך. ואתמול בדיוק נזכרתי בזה, כשהייתי ברחוב, במעבר חציה עם מים ביד ועם אותה ידידה שהייתי כשהוא אמר לי את זה, בטלפון.XD

עונה |פסטרמה|

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): עומר משהו טוב שקרה לך השבוע:התבטלה חזרה אחת! ודיסק חדש של פאניק! משהו רע שקרה לך השבוע:מלא חזרות.. משהו מצחיק שקרה לך השבוע:לא הצלחתי לזהות את החיה שבתמונה למרות שגידלתי אותה.. חח אופס.. וגם- משחק מפגר כלשהו. פאדיחת השבוע:^^^ סרט השבוע:לא רואה סרטים ספר השבוע:לא קוראת ספרים סדרת השבוע:הישרדות 12
למרות שזו התוכנית היחידה שראיתי השבוע שיר השבוע:pATD-ere so starving+when the day met the night ציטוט השבוע: "לאמא של פופו יש 3 ילדים: אברהם, יצחק ו...." XDDDD מישהו (אני לא אנקוב בשמות, זה מרושע) לא הצליח לעלות על זה XDDDDDDDDDDD תמונת השבוע:מצורף איש השבוע:אניי ואח שלי הקטן
תכנונים לשבוע הבא:מחשב, נסיעה לשפיים (ונהנים), חזרות. הערות לגבי ניהול הפורום: אממ.. אחלה ניהול בינתיים מה הייתם רוצים לראות יותר בפורום:לא יודעת... זה לא משהו שמישהו יכול לשפר או לתקן יש לכם משהו להוסיף:כן. שבוע טוב ושבת שלום לכולם!

חזרות למה../images/Emo35.gif (את לא חייבת לענות..../images/Emo9.gif)

ותזכירי לי מה החיה..היא מוכרת לי רצח
ו..שבוע טוב.

חזרות להצגה |פסטרמה|

משהו שעושים בקיבוץ שלי, מסובך למדיי.. החיה הזאת היא צ'ינצ'ילהההה (של עודד מהפיג'מות) שבוע טוב גם לך!

Damn Regret

New member
סיכום שבועי!../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

מקום תשיעי, סחתיין
[נו זה גם משהו!] משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): המ, לא היה משהו מיוחד. היה שבוע רגיל כזה, חופש!
משהו טוב שקרה לך השבוע: קניתי כפכפים סופסוף.. משהו רע שקרה לך השבוע: אין. משהו מצחיק שקרה לך השבוע: אם אתם ממש משועממים ב2 בלילה, כנסו פה לצ'אט TV, זה אחד הדברים המצחיקים!
פאדיחת השבוע: אין. סרט השבוע: ראיתי אם אני לא טועה שוב [בפעם הרביעית] סודות נעולים.. כי הוט שמים את זה כל שבועיים! ספר השבוע: לא קראתי
סדרת השבוע: בטי המכוערת, ג'ורדן [היום מרתון!].. שיר השבוע: Push? היו מלא.. ציטוט השבוע: אין.. תמונת השבוע: זאת אמורה להיות אנימציה מגניבה כזאת; וקראתי לזה במחשב "Move it Bitch"
איש השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: לנסוע לת"א לפיזיוטרפיה ואחר כך לעזריאלי. הערות לגבי ניהול הפורום: אין הערות
מה הייתם רוצים לראות יותר בפורום: לדעתי אפשר לעשות פינות. אני מתכוון שאחד יעשה "הקורבן", "החוליה החלשה", "משחק שבועי" וכו'.. יש לכם משהו להוסיף: לא, סוף שבוע טוב ושבת שלום

omer719

New member
בקשר לכול הפינות,

בכיף, אם אתה מעוניין שאני אפתח כאלה אז אין לי בעיה, אבל זאת הצעה שלך, אני אשמח אם גם הקוראים יעלו רעיונות וגם יבצעו אותם
ואני איהיה אחראי יותר על המידע, הדיונים של הפרקים ודיונים בכלל... אבל ממש לא אכפת לי. ותודה על הרעיונות

Damn Regret

New member
אחלה, תודה../images/Emo45.gif../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

מקסימום בימים הקרובים אני אשלח לך הודעה לגביי הפינות. אם זה בסדר כמובן

Damn Regret

New member
שאלה טובה!../images/Emo6.gif../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

בואי נגיד שהסוף דיי הפתיע אותי [סרט מתח]. המ, זה מהסרטים שאפשר לראות עוד ועוד ועדיין להנות. כן, אפשר להגיד שאני ממליץ

Damn Regret

New member
מתח..../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

אבל הוט מגדירים את זה כאימה [וגם מתח].

omer719

New member
טוב אני אראה בהזדמנות.

אם זה משודר המון אני בטח אפול על זה מתי שהוא

idanoosh17

New member
אני אנסה....

משהו טוב שקרה לך השבוע:קיבלתי סמל.... משהו רע שקרה לך השבוע:רבתי קשה עם המפקד שלי משהו מצחיק שקרה לך השבוע:וואי לא קרה לי כלום מצחיק...איזה עצוב זה..! פאדיחת השבוע:לא הייתה אבל עוד לא נגמר השבוע ספר השבוע:התחלתי לקרוא את "כלב יהודי" שיר השבוע:"טוליק" בביצוע של ליבי רן ציטוט השבוע:"אני רוצה ששבוע הבא תיכנס לרשימה הזאת!" איש השבוע:לאל כל ספק, המוכר באורנג' תכנונים לשבוע הבא:יום ראשון אני בשליין הערות לגבי ניהול הפורום:מ-ו-ש-ל-ם-! מה הייתם רוצים לראות יותר בפורום: יש לכם משהו להוסיף:לא ולא!

מה אומרים על זה../images/Emo35.gifתתחדש../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif

על זה שקיבלת סמל..
ויש לי הרגשה מי אמר לך את ציטוט השבוע..או שיצאתי דבילית אבל בקטנה..
שליין
ליאור שליין

סכמ"ש:)

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): אמ... האמת שלא עולה לי משהו כזה כרגע. אולי העבודה שנפתח הפורום הזה.:) משהו רע שקרה לך השבוע: נושא החטופים. סרט השבוע: לא ממש ראיתי. סדרת השבוע: כנ"ל. שיר השבוע: עניין של זמן- רמי קלינשטיין. הערות לגבי ניהול הפורום: האמת שאין לי כרגע הערות. מה הייתם רוצים לראות יותר בפורום: פינות, כמו הפינה הזאת למשל. וחוץ מזה? לא עולה לי משהו כרגע. יש לכם משהו להוסיף: שיהיה לכולנו סופ"ש נעים ורגוע

למעלה