סיכום שבועי!

omer719

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo175.gif סיכום שבועי! ../images/Emo41.gif

עוד שבוע עבר חלף לו על הפורום הקט שלנו, שבאמת עדיין קטן, אבל אנחנו עוד בתקווה להתפתח
בינתיים השבוע הייתי ממש מרוצה משרישור הפרק השבועי שהיה ממש מפוצץ בהודעות, וזה כיף לראות את זה, כי זאת מהות הפורום. ואני מקווה שעם הזמן אנחנו רק נצרף עוד אנשים לפורום ואנשים לא יפרשו. אבל בינתיים כל הכבוד על מי שפה, כל המציפנים, וגם כאלה שלא נכנסו לשם, כל הכבוד על ההתמדה ואני מקווה שכיף לכם כאן! מי שהרגשתי בחסרונו השבוע הם א פ ק ט ה פ ר פ ר ושירי116, וכול מי שנעלם קצת אני מקווה שיחזור מהר! "מציפניי" הפורום : (39) Damn Regret (43) IreeEena (52) moomi123 (56) iSeeYourTrueColor (64) Galuush (66) NevaEva (80) gal194 (81) דורדור4 (84) שירי116
(135) אמריאל
+
ועכשיו לשאלון
:
משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: פאדיחת השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: סדרת השבוע: מאכל השבוע: שיר השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: איש השבוע: תכנונים לשבוע הבא: משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: יש לכם משהו להוסיף: שיהיה סוף שבוע מקסים

נכנסתי למציפנים! עכשיו אני יכולה לנוח...

סתם! אני חולה על הפורום
אני אסכם יותר מאוחר

אמריאל

New member
עונה ../images/Emo13.gif

מקום ראשון, הידד D:
משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): יש פרק באחד העם 1 שנקראה "מעלית", וזה הזכיר לי את הקטע בהתחלה של פרק 11
משהו טוב שקרה לך השבוע: הורדתי סימס חיי דירה והוא פועל D:
משהו רע שקרה לך השבוע:הסימס כל הזמן נתקע
פאדיחת השבוע: אממ. אין :)
סרט השבוע: לא ראיתי סרטים
ספר השבוע: ---
סדרת השבוע: בטי, אחד העם 1
מאכל השבוע: מותכת
שיר השבוע: ---
ציטוט השבוע: אין P:
תמונת השבוע: ---
איש השבוע: אין
תכנונים לשבוע הבא: להתחיל ללמוד
[כבר התחלתי ב-28, פשוט רק מחר אנחנו מתחילים ממש ללמוד]
משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: שביתה D:
יש לכם משהו להוסיף: תהיו פעילים יותר! D: הודגש באמצעות מדגישומסטיק

דורדור4

New member
אחד העם אחד זה פשוט שליטה!

אני הכי חולה על בת-חן
"כוס אמק! איזה עיצבון ><"

moomi123

New member
../images/Emo168.gif מסכמתת

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו):אין משהו טוב שקרה לך השבוע:בריכה
הממ.. סיימתי במת'D: משהו רע שקרה לך השבוע:נשרפתי בפנים וזה כואב..P: פאדיחת השבוע:- סרט השבוע:אל תכנע לעולם:) (או משהו כזה..) ספר השבוע:הנדסה?
סדרת השבוע:בטי, חשופים, היפה והחנון
מאכל השבוע:עוגת תפוחים^^
שיר השבוע:burrin up ציטוט השבוע:הכי שווה זה להצטלם עם ליהיDD: עם ליבי?! מה פתאום!!XD תמונת השבוע:- איש השבוע:ליהי!! תכנונים לשבוע הבא:לימודים=\ משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: להתחיל את הבצפר ברגל ימין
יש לכם משהו להוסיף:שבוע טואובXD

Galuush

New member
מסכמת../images/Emo13.gif

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): נמנממ שום כלום
משהו טוב שקרה לך השבוע: הלכתי לסרט עם חברה והראו סרטים עם שחקניות שאני אוהבת
משהו רע שקרה לך השבוע: תחקיר ביטחוני מייבש ברמות על!! פאדיחת השבוע: לא זוכרת... סרט השבוע: מאמא מיה ותעביר את זה הלאה
ספר השבוע: אין
איזה עצוב!! סדרת השבוע: בטי
. זה כל מה שאני רואה
מאכל השבוע: המבורגר
שיר השבוע: Voulez-Vous גירסאת הסרט מאמא מיה... למרות שכמעט כל השירים מהסרט הם שירי השבוע
ציטוט השבוע: נממ אין
תמונת השבוע:
היא פשוט ענקית!!!
איש השבוע: יותר נשות: מריל סטריפ והלן האנט
תכנונים לשבוע הבא: לקנות את הפס קול של מאמא מיה ואולי ללכת עם המשפוחה לסרט
משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: שלא ישעמם לי?! חחחח יש לכם משהו להוסיף: סלין דיון, הלן האנט ומריל סטריפ רולז!!

IreeEena

New member
עונהה ../images/Emo9.gif

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): אממ הפרק שהיה השבוע
משהו טוב שקרה לך השבוע: היום יצאתי עם כמה אנשים והיה ממשש כיף ומצחיק משהו רע שקרה לך השבוע: סתם אתמול ממש התעצבנתי והייתי בדיכי של שעה XD פאדיחת השבוע: אממ בטח היו כמה שאני לא זוכרת סרט השבוע: אין ספר השבוע: אין סדרת השבוע: בטי, חשופים מאכל השבוע: שניצל
שיר השבוע: אין ציטוט השבוע: "איתי אני רטובה!!!"
תמונת השבוע: אין איש השבוע: אין XD תכנונים לשבוע הבא: מחר בעיר עם חברים ואזז... בבצצפפרר
משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: שתהיה שביתה!
יש לכם משהו להוסיף: לא D:

דורדור4

New member
מקום 3?!../images/Emo12.gif מגניב!../images/Emo69.gif

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): לא הזכיר
משהו טוב שקרה לך השבוע: שהיה ממש כיף במסיבת פיג'מות עם חברות. משהו רע שקרה לך השבוע: שהחופש נגמר מחר! פאדיחת השבוע: שבטעות קפצתי על המיטה אצל חברה שלי ולא שמתי לב שאח שלה ישן עליה(הוא קטן אבל!!!) סרט השבוע: שעות אפלות (די אסור לי לראות סרטים ב- 4 בבוקר, זה או אימה או משהו פסיכוטי כזה, ואני אתמול בלילה נפלתי על שניהם יחד!) ספר השבוע: - סדרת השבוע: היפה והחנון בהחלט
כי בטי תמיד פה במילא
מאכל השבוע: בננה ספליייייט! שיר השבוע: לא היה משהו:S ציטוט השבוע: - תמונת השבוע: איש השבוע: ספיר ועדן!
כאילו זה עוזר לכם
תכנונים לשבוע הבא: לחזור ללימודים משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: שביתההההה! יש לכם משהו להוסיף: שאני נהנת בפורום

omer719

New member
קרעת אותי בתמונה../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

Damn Regret

New member
חזרה לשיגרת ה7 בבוקר../images/Emo6.gif../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): האמת שכלום משהו טוב שקרה לך השבוע: פגשתי מלא אנשים היום
משהו רע שקרה לך השבוע: הלפטופ נהרס, או מת. לא יודע. ושחזרתי לביתספר, הצלחתי להירדם רק ב3 וקמתי ב7 וזה היה סיוט! פאדיחת השבוע: לא הייתה סרט השבוע: אמריקן קולג', אתמול ספר השבוע: - סדרת השבוע: בטי, אבא אמריקי [הוט מתחילים לגוון
] מאכל השבוע: - שיר השבוע: I can walk on water, I can fly ציטוט השבוע: - תמונת השבוע: - איש השבוע: בטח מלא אנשים מהביתספר.. תכנונים לשבוע הבא: יומלדת לידידה טובה
משהו שאתה מקווה שיקרה שבוע הבא: היומלדת?
יש לכם משהו להוסיף: זה היה סיכום שבוע בדילאיי אבל לא נורא. שבוע טוב ושיהיה בהצלחה בלימודים

NevaEva

New member
לפחות לא ירדתי. ../images/Emo3.gif

משהו שקרה השבוע שהזכיר לכם את "בטי המכוערת"(יכול להיות כל דבר, אז שתפו): ראיתי היום בידיעות כתבה על איזה מגזין שעשה מהדורה מיוחדת על נשים רגילות, שלא מרעיבות את עצמן.. ישר הזכיר לי את בטי ואת הפרק הקודם.
שבוע הבא סיכוים, אחרי שבוע ראשון ללימודים.

למעלה