הישרדות - פרק 3

סבאנה מרגיזים אותי ../images/Emo11.gif

יש להם את אבן האש נכון? למה הם סתם יושבים ולא מנסים להדליק אש ?! האתגר עם הפרס היה מצחיק. ומשה פישל בגדול
. אתגר החסינות כבר היה בעונה 10. רק ששם הוא לקח איזה שעה אאל"ט O_ם. נועם ממש סוס
אהבתי אותו. הימור שלי: ידיחו את יואב. הוא סתם שורץ להם במחנה ולא עוזר.

כן, בעונה 10 זה יהה נראה הרבה ../images/Emo108.gif

יותר מתיש וזה, פה זה נגמר ממש מהר [או שפשוט ערכו את זה קצר].. חבל שלא הוסיפו את הקטע שהחלשים יכולים לפרוש ולהביא למישהו אחר שקים, זה היה יכול לשנות כמה דברים ..

כן נכון. זה באמת היה חסר לי ../images/Emo6.gif

אגב אהבתי את הקטעים של פיבי בחתימה שלך

יואב

זה על שנת הדב שדפק...10 שעות... ד"א עובד היי-טק...אם הייתי המנכ"ל שלו הייתי מתחיל לדאוג...

ממש לא בטוח

זו רק דעתי שהוא צריך לעוף... רק על הפיהוק שלו אחרי שישן צריך להיות עם מיה... אממה נראה לי שגם היא תעיף אותו משם

deja vu 23

New member
איך הם תמיד הורסים, בטלוויזיה הישראלית

מאיפה בא להם הרעיון המטומטם של לחלק את התוכנית ל2 ימים - שבת וראשון? למה בארה"ב הם מצליחים לתכנית של 45-50 דק' להכניס גם אתגר פרס, גם אתגר חסינות וגם מועצת השבט? למה אצלנו צריך 2 אתגרים ביום שבת ומועצת השבט ביום ראשון? זה רעיון כ"כ דבילי. ובאמת, אין פה עריכה? הם כ"כ מתמקדים בקיטורים ובתלונות שלהם, רק על אוכל הם מדברים. אין מה לאכול, אין מה לאכול. מה עם אסטרטגיות, מה עם קליקות, מה עם להחליט למי להצביע? ושימו לב כמה מעט זמן מסך טינה ושחר מקבלות לעומת ליה, ורה, מולי, גיא? התחילו טוב, אבל זה מדרדר.

asap1

New member
זה לא ריאלי

אי אפשר להכניס 4 אתגרים (פרס, חסינות, כפול, אי המתים) ומועצת שבט ב45 דקות.. אפשר, אבל אין זמן להראות בכלל מה קורה בשבטים עצמם.

הפרק הזה טוב כמו הראשון...

אבל ההנחיה של גיא זוארץ מחמירה מפרק לפרק (כי אין אף אחד שידריך אותו איך לשנות את התנהגותו). הוא הופך להיות רובוט אורגינלי יותר מרובוקופ! אפילו בחסות אחרי הפרסומות הוא עושה את זה רע. חבל שלא היה משהו בזמן הצילומים שיסביר לו איך להירגע ולזרום עם זה, לא להיות דרוך ומקובע. המוזיקה עדיין נשמעת רע ואני לא רואה שום פואנטה בלהחזיר את אחד המודחים (במיוחד אם לא מראים מה קורה לו במשך 3 ימים). הדבר הטוב שאני יכול להגיד על הפרק הזה הוא שהבנות נראות טוב בביקני. אבל זה גם יכול להיות דבר רע (למה בחרו כמעט רק נשים כאלו?).

ולמה גיא זוארץ...

צריך להתחיל כל משימה עם יד על המותן והיד השניה עולה למעלה ולמטה ובאלכסון כאילו הוא הוא נותן פקודת תקיפה של לוחמים מוסלמים במדבר סהרה? ג'ף פרובסט עושה את זה בדיוק כמו בחורות במירוץ מכוניות (רק בלי הטיזינג).

מסכימה, ואיזה מבהיל הוא

צאו לדרך!!!!!!!, הלו תרגע, תנשום, למה להבהיל אותם? גם ככה הם תשושים ורעבים. גיא חולירע, איזו התנשאות, איזו יהירות, הלוואי ויעוף מהר. ויואב....אין לי מילים, כנראה הוא ממש רוצה לאמא.

יואב?

הטוויל 3 מטרים שלא עושה כלום? את לא מתכוונת למשה המסכן? זה החומר שממנו עשויים התחמנים. הוא יכול להגיע רחוק אם הוא ישתמש בראש. ובקשר לגיא, מן הסתם הוא לא יעוף כי כבר צילמו את זה אבל במידה ותיהיה עונה שניה אז אפשר לקוות שמקבלי ההחלטות בערוץ 10 יפנימו את העניין של גיא ויזרזו משהו (הלוואי אלי אילדיס או אברי גלעד) אחר שיכול לקבל השראה מג'ף.

התכוונתי לגיא המשתתף,לא המנחה

גיא המנחה בגדול חמוד, רק צריך להסביר לו שהוא נורא מונוטוני, ושיש עוד טונים.צריך להשתפשפ קצת. גיא המשתתף עיצבן אותי בזלזול שלו באתגר עם הסלים, וההתנשאות כלפי משה. ולגבי יואב, שהוא שוכב ולא עושה כלום, וכולם מתעצבנים עליו, איך הוא לא מפעיל את הראש, עצלנים עפים מהר.

למעלה