הישרדות - פרק 3

../images/Emo41.gif../images/Emo104.gifהישרדות - פרק 3../images/Emo104.gif../images/Emo41.gif

הפרק השלישי של הישרדות ישראל הערב בערוץ 10 בשעה 21:00 מה שקשור לפרק לכאן
צפיה נעימה

omer719

New member
לדעתי הרעיון של " אי המתים " ממש נחמד.

הוא דיי קרוב למה שהיה בעונה 7 בהישרדות האמריקאי , אבל עם טוויסט מעניין. אני אהבתי את הרעיון.

או-מיי-גאד!

זה היה מזעזע איך הם שחטו את התרנגולת!זה היה פשוט מזעזע..! ואני לא מבין גם למה.. אחרי שהם הרגו אותה הם אמרו שהם בכלל לא רעבים.. היתי ממליץ להם לאכול בנתיים קוקוס,בננה,אננס ואת התרנגולת עם הבשר לשמור לעוד כמה ימים..!!

SupeRonit

New member
את גם פה??../images/Emo6.gifראית שכתבתי לך בפורום E.R../images/Emo101.gif?

באמת שאנחנו בראש אחד -רואות אותן סדרות
אז אני מבינה שנחסכו ממני מראות "מעוררי תאבון" (..אולי אם באמת הייתי רואה את זה הייתי נמנעת מכדור השוקולד שטחנתי עכשיו
) מכיווןן שראיתי רק משעה 21:30

../images/Emo6.gif אותו טעם יש לנו

מזלך שפיספסת. בתאבון מותק. וצודקת במה שרשמת למטה, רק אותי יואב פחות מצחיק ויותר מעצבן.

d a n 6

New member
יווו זה פשוט לא זה

אני כבר ממש מתחיל להתייאש מהתוכנית...אני כאילו צופה בזה ומת שזה ייגמר כי זה כל כך מרוח ויש שם כל כך הרבה דברים שלא צריך להראות בטלוויזיה כמו שהם מתלוננים כמה הם רעבים ושהם מקבלים את הבגד ים שלהם וכל השטויות האלה,למה למרוח תוכנית על פני יותר משעה וחצי כשבכיף אפשר לחתוך חצי או יותר ממנה וזה יעשה את זה הרבה יותר מעניין.

מה זה הבכיינים האלה!

אחד לא יכול בלי אמא שלו, אחד בדיכאון מהחיים, מה זה! ומה פותחים למולי פורום, חחח. כולה דוגמן בלונדיני. אהם. |מזילה ריר|

אה, כן, ו`אי המתים`,

לפי דעתי, זה חיקוי של הגואוסט פיראטים מהתכנית `פיראט מאסטר`. רק משודרג.

ליה הזאת כל כך סתומה!!

מה לא ברור לה שהוא רוצה לישון סוף סוף יבש.. איזה סתומה!! מה זה משנה לה אם זה יהיה עכשיו בלילה או בבוקר?! מקסימום שתאכל איזה אננס!!

ושוב זה ברור (וזה לא סוילר כי אין לי מושג)

שמשה לא יהיה זה שיודח. תמיד מסמנים מישהו בעיצומו של הפרק (באמצעים טלויזיוניים) כמי שהוא פוטנציאל להדחה, ואז מתקילים אותנו בסוף עם האמת - זה בכלל יהיה מישהו אחר

יש שידור חוזר...

לפרק השלישי לפני יום שבת הבא? אולי יש אפשרות להוריד את הפרק הזה (או הראשון) בצורה חוקית כמו שהיה עם הפרקים הראשונים של הנפילים (לראות אותם באינטרנט בחינם)?

yshicht

New member
הנה האתר -

http://survivor.nana10.co.il/ תיכנס ל"פרקים מלאים" בתפריט של האתר.

למעלה