תחרות הלוגואים הגדולה

Alexco

New member
אתם ממש מקובעים ושמרנים!

צאו מזה! כל היתרון של השמאל על הימין, זה שהימין מנסה להגן על מה שהיה, והשמאל תמיד מחדש, מוביל שינוי. תפסיקו לערוג ללוגו הישן. במילא הרי משנים לוגו בצורה זו או אחרת, נסו לנצל את זה ולהיות יצירתיים! בחייאת

little bony

New member
אבל אבל...

הלוגו הישן ממש ממש יפה.. אני אישית ממש אוהבת אותו.. זה לא קשור ללחדש... זה הסמל שלנו.. של הצבעים שלנו זה ממש מוזר שכולם ערים בשעה כזו.. מישו מוכן להסביר לי את התופעה

little bony

New member
חחחחח

אני לא רגילה לזה... ועוד יש לי הופעה מחר
וווואי.. שווה לישון בשביל שעה ו20 דקות

שפנפן

New member
אני בעד הלוגו של אודי ../images/Emo3.gif

אממ אפשר לעצב לוגו חדש בלי קשר , ובכל מקרה השם יח"ד לא חייב להיות בלוגו המקורי שלהם. אפשר איכשהו לעשות משהו יפה. אני ממש לא יודע לעבוד עם תוכנות עיצוב אבל מי שכן יודע מוזמן לעזור

G u a n o

New member
אני לא מבינה

למה צריך לשנות את השם הצבעים שלנו? פשוט תוסיף לוגו קטן של יחד למעלה ושיהיה כתוב "יחד עם הצבעים שלנו" וזהו! לא לימדו אותך שכשמשווקים שם לא משנים אותו אחרי שהוא תפס?

נראה לי שפשוט צריך להתעלם

אני קורא להחרים את הלוגו של יחד הוא מכוער מדי ולא אסתטי והכי טוב פשוט להזכיר אותו כדרך אגב. ולהשאיר את השם על כנו.

"להחרים"?

מה, זה תוצרת התנחלויות או משהו? סך הכל לוגו. אין מה לעשות, עושים שינוי עושים שינוי. לאנשי רצ, מפ"ם ושינוי לא היה קשה כשהם עשו פדרציה של מרצ? עושים שינויים. אני שונא שינויים, אבל לפעמים חייבים להתמודד עם זה (אויש, אני נשמע כמו הפסיכולוג שלי).. פשוט נעשה שבמקום המרצ בצד שמאל יהייה יח"ד בצד שמאל.

זה לא ארכיון, זה מגליל של מדבקות

שמצאתי בסניף חדרה ז"ל
"שנת הכישלון" נמצא זרוק על הרצפה בסניף חיפה ז"ל
הפתק של "רצ" נמצא בסניף חדרה ז"ל
"להפרד מהשטחים לשלום" נמצא בחדר הנוער במרכז ז"ל
"עוד לא אבדה תקוותנו" נלקח ע"י בעצרת כלשהי לזכר רבין ז"ל
[כמה ז"לזולים יש בהודעה הזאת]

כן, רק שעכשיו צריכים לשנות

את מה שכתוב למטה ל"הכוח לנצח את שינוי". חייבים ממשלה עם מרצ
הכוח לנצח את שינוי בואו לבחור במרצ
הכוח לנצח את שינוי יש לנו מרצ
(בואו לבחור במרצ) לבחור את העתיד שלנו (בואו לבחור במרצ) יש לנו הכוח| (בואו לבחור במרצ) לעשות את השינוי (בואו לבחור במרצ) ממשלה עם מרצ

הייתי מריע לך וכל זה

אבל אני פוצח במחאה על שרשורים מקופלים ולא מוכן לעודד אותם לגדול עוד. (שיט, הרגע עשיתי את זה).

אגב !

יש אופציה לבטל את השירשורים המקופלים: בשורה הכתומה שמעל הודעות הפורום בה נמצאת האופציה "הוספת הודעה" בצידה הימני. אם תרחיק לכת עד לצידה השמאלי תוכל לראות אופציה בשם "אופן הצפיה" שם ניתן לבטל את השישורים במקופלים

למעלה