שרשור שאלות הכוונה 15-16/3

מצב
הנושא נעול.
דווקא כשאני לא מגיע, הא....

איך אני מגיעה למוזיאון אגד בחולון?
שלום אני וידיד שלי באים מחר למוזיאון אגד בחולון קבענו בתחנה מרכזית החדשה בתל אביב. אבל איזה אוטובוס יגיע למוזיאון?
מאיזור התחנה המרכזית (רח' לווינסקי או הר-ציון, אני לא בטוח) עם קווים 73 או 173 של אגד עד צומת משה דיין ובן גוריון. משם צריך ללכת מעט ברגל ברחוב משה דיין לכיוון מערב ולפנות לרחוב שבו נמצאת תחנת הדלק (יש שילוט הכוונה למוזיאון). עדיף שתקבעו במקום אחר כמו עזריאלי או רכבת מרכז ושם תעלו על קו 86 של אגד שיביא אתכם ממש עד הכניסה למוזיאון, בתחנה הסופית בחניון אגד חולון.

LALI5555

New member
אני אבוא גם שבוע הבא סבבה?

מאיזור התחנה המרכזית (רח' לווינסקי או הר-ציון, אני לא בטוח) עם קווים 73 או 173 של אגד עד צומת משה דיין ובן גוריון. משם צריך ללכת מעט ברגל ברחוב משה דיין לכיוון מערב ולפנות לרחוב שבו נמצאת תחנת הדלק (יש שילוט הכוונה למוזיאון). עדיף שתקבעו במקום אחר כמו עזריאלי או רכבת מרכז ושם תעלו על קו 86 של אגד שיביא אתכם ממש עד הכניסה למוזיאון, בתחנה הסופית בחניון אגד חולון.
אני אבוא גם שבוע הבא סבבה?

LALI5555

New member
טןב לא נורא

זה בסדר, אני אעדר הרבה בגלל
מועדי ב' בטכניון... אני אגיע רק לקראת פסח
טןב לא נורא
לפחות אזכה להיות במוזואיון שמדברים עליו כלכך הרבה. הרבה זמן רציתי רבל לא יצא או לא היה עם מי. ומחר אני אהיה שם

connex

Active member
מלוד לנאות קדומים

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה בתחבורה ציבורית אך ורק לכאן ונשמח לעזור
הודעות שלא ישורשרו כמתבקש יימחקו מהפורום לאלתר. המנעו משימוש באייקון
, אין צורך בכך.
מלוד לנאות קדומים
כיצד הכי מהיר (וקל) להגיע בתח"צ? אם זכרוני לא מטעה אותי אז לאגד היה שם קו 15 אך לאחר הרפורמה אין לזה זכר לא באגד ולא אצל הסופר שמפעילה את שאר קווי המושבים

Image of me

New member
קח קו של מרגלית למודיעין.

מלוד לנאות קדומים
כיצד הכי מהיר (וקל) להגיע בתח"צ? אם זכרוני לא מטעה אותי אז לאגד היה שם קו 15 אך לאחר הרפורמה אין לזה זכר לא באגד ולא אצל הסופר שמפעילה את שאר קווי המושבים
קח קו של מרגלית למודיעין.
הקווים של מרגלית מרמלה/לוד, מתל אביב ולדעתי גם מראשל"צ/נתב"ג עוברים בכביש 443, ואמורים לעצור בנאות קדומים.

mstolar

New member
אני צריך מנתניה להר חוצבים בירושלים

, אין צורך בכך.
כבר שאלתי ונעניתי חלקית ב-13 אבל עדיין יש בעיה מבחינת זמנים: מנתניה לת"א ע"י 650 יקח כ-40 דקות (לדבריהם) ומת"א לירושלים עוד כשעה. סה"כ שעה ו-40 לא כולל להמתין לאוטובוס, וההליכה מאוטובוס לאוטובוס. כלומר אין חסכון משמעותי בזמן. והנוחות נפגעת באופן קיצוני. באוטובוס אחד אני יכול לשון יותר זמן רצוף. לעומת זאת הבנתי שיש מוניות שרות מנתניה לירושלים. המחיר כמעט זהה לאגד: 30 ש"ח. היתרון הגדול בזמן ההגעה - שעה ורבע!!! ועוד מוכנים להמשיך קצת כספיישל. החסרון הגדול הוא שיש ממש מעט שעות יציאה. בינתיים מצאתי רק: שלמה לימוזין: יוצא הכי מוקדם ב-10:00 חוזר ב-17:30 וב-20:30 שמעון: אותם שעות יציאה וחזרה כמו שלמה לימוזין מוטי דרמון: יוצא הכי מוקדם ב-8:30 בטח יש עוד אחד, אבל מיהו - את זה אשמח אם תעזרו לי למצוא.

urilei

New member
זו הבעייה עם מוניות שירות

כבר שאלתי ונעניתי חלקית ב-13 אבל עדיין יש בעיה מבחינת זמנים: מנתניה לת"א ע"י 650 יקח כ-40 דקות (לדבריהם) ומת"א לירושלים עוד כשעה. סה"כ שעה ו-40 לא כולל להמתין לאוטובוס, וההליכה מאוטובוס לאוטובוס. כלומר אין חסכון משמעותי בזמן. והנוחות נפגעת באופן קיצוני. באוטובוס אחד אני יכול לשון יותר זמן רצוף. לעומת זאת הבנתי שיש מוניות שרות מנתניה לירושלים. המחיר כמעט זהה לאגד: 30 ש"ח. היתרון הגדול בזמן ההגעה - שעה ורבע!!! ועוד מוכנים להמשיך קצת כספיישל. החסרון הגדול הוא שיש ממש מעט שעות יציאה. בינתיים מצאתי רק: שלמה לימוזין: יוצא הכי מוקדם ב-10:00 חוזר ב-17:30 וב-20:30 שמעון: אותם שעות יציאה וחזרה כמו שלמה לימוזין מוטי דרמון: יוצא הכי מוקדם ב-8:30 בטח יש עוד אחד, אבל מיהו - את זה אשמח אם תעזרו לי למצוא.
לך תחפש אותן ולך תסמוך עליהן, וגם רוב הסיכויים שמשקרים קצת בזמנים בוא נגיד ככה - אם יש לך תמיד מקום ישיבה ב-947, אז לא צריך להיות כזה אכפת לך - שעה וארבעים של שינה

mstolar

New member
לצערי זה פחות שעות שינה

לך תחפש אותן ולך תסמוך עליהן, וגם רוב הסיכויים שמשקרים קצת בזמנים בוא נגיד ככה - אם יש לך תמיד מקום ישיבה ב-947, אז לא צריך להיות כזה אכפת לך - שעה וארבעים של שינה
לצערי זה פחות שעות שינה
ושנית זה הרבה יותר משעה וארבעים ראשית אני צריך להגיע לתחנה המרכזית, (המתנה לאוטובוס + נסיעה = 10 דקות) - כ5ש"ח לאחר מכן לחכות לאוטובוס לירושלים כ-10 דקות, נסיעה לירושלים כ-שעתיים, - 32ש"ח מעבר לאוטובוס אחר + המתנה = 10 דקות, נסיעה מת"מ להר חוצבים = חצי שעה (לדברי יודעי דבר) - כ5ש"ח הליכה מהתחנה עוד 10 דקות. סה"כ כשלוש שעות נסיעה עם הרבה מעברים, ועלות של כ-45 ש"ח מונית שרות (מסכימה לאסוף אותי מביתי, ואם אני מתמיד גם להוריד אותי במקום היעד - שרות ספיישל) והכל ב- מקסימום שעה וחצי בעלות של 27 ש"ח!!! אולי הוא ידרוש תוספת תשלום על הספיישל, וזה עדיין יהיה שווה. בחזרה אותו סיפור. המזל שמצאתי מוניות בשעות שאוכל לחיות איתן.

armageddon16

New member
שאלת הכוונה-ת"א

, אין צורך בכך.
שאלת הכוונה-ת"א
היי, האם יש קו כלשהו, לא משנה של אגד או של דן שמגיע מיד אליהו עד תחנת רכבת השלום תודה מראש

oh-da

New member
"נעלמו" הקווים מתל אביב ללוד ולצריפ

, אין צורך בכך.
ולצריפין. קו 155, 156, 463(?) בכלל, כאשר אני מריץ חיפוש על קווים מתל אביב (פעם תחנה מרכזית ופעם ארלוזורוב) לכיוון צריפין או לוד, נאמר שלא קיים קו. מה קרה לקווים האלו? גם באתר אוטובוסים הם לא מופיעים. רק 457 של סופרבוס עוד מופיע, ובאתר שלהם בלבד.

urilei

New member
כולם עברו לסופרבוס

ולצריפין. קו 155, 156, 463(?) בכלל, כאשר אני מריץ חיפוש על קווים מתל אביב (פעם תחנה מרכזית ופעם ארלוזורוב) לכיוון צריפין או לוד, נאמר שלא קיים קו. מה קרה לקווים האלו? גם באתר אוטובוסים הם לא מופיעים. רק 457 של סופרבוס עוד מופיע, ובאתר שלהם בלבד.
כולם עברו לסופרבוס
155 פועל ביום ראשון עד סביבות 10:00, קצת אחרי 156 עד סביבות 11 ביום ראשון ועד 8 בשאר הימים לא מכיר דבר כזה 463, בטח התכוונת ל-461, שגם הוא עבר לסופרבוס

connex

Active member
לא כולם

כולם עברו לסופרבוס
155 פועל ביום ראשון עד סביבות 10:00, קצת אחרי 156 עד סביבות 11 ביום ראשון ועד 8 בשאר הימים לא מכיר דבר כזה 463, בטח התכוונת ל-461, שגם הוא עבר לסופרבוס
לא כולם
460,462,464,475 נשארו של אגד

Image of me

New member
לסופרבוס אין לו"ז באינטרנט.

לוח הזמנים באתר מעודכן לשנת 2004. סופרבוס מפעילה את כל הקווים מת"א לרמלה ולצריפין, את 461 מת"א ללוד, ועוד מספר קווים באיזור.

oh-da

New member
תודה לשניכם!

לוח הזמנים באתר מעודכן לשנת 2004. סופרבוס מפעילה את כל הקווים מת"א לרמלה ולצריפין, את 461 מת"א ללוד, ועוד מספר קווים באיזור.
תודה לשניכם!
עלתה בי המחשבה שהם עברו...

תשובה

פורים שמח! קצת עזרה..
אני צריכה להגיע בשבוע הבא לרח' קפלן 42 בפתח-תקווה. אני מגיעה מת"א,אז החלטתי לקחת קו 82 של דן. לפי התחנות באתר של דן,ישנה תחנה בקפלן 14-האם שם אני צריכה לרדת,וללכת ברגל?אני אמורה להגיע לסמינר שיין-זה יוצא ליד ביה"ח שניידר? בנוסף,כמה זמן לוקח לקו 82 להגיע לפ"ת מת"א? תודה רבה מראש לעונים!
תשובה
סמינר שיין לא נמצא כל כך קרוב לבי"ח שניידר, שנמצא בעצמו ליד בי"ח בילינסון (או בתוכו למעשה). אחרי שתרדי בתחנה ברחוב קפלן, תצטרכי להמשיך ישר ברגל מרחק מסויים, לעבור רמזור אחד ולהמשיך כמעט עד לזה שאחריו (בעוד האוטובוס בקו 82 יפנה שמאלה ברמזור הראשון...).

מצב
הנושא נעול.
למעלה