שרשור שאלות הכוונה 15-16/3

מצב
הנושא נעול.

תות15

New member
מעריאלי לתחנה מרכזית חדשה בת"א

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה בתחבורה ציבורית אך ורק לכאן ונשמח לעזור
הודעות שלא ישורשרו כמתבקש יימחקו מהפורום לאלתר. המנעו משימוש באייקון
, אין צורך בכך.
איזה קו צריך לקחת, ואיפה התחנה הקרובה ביותר לעזריאלי בה עובר האוטובוס? (אם אתם יודעים על שעות פעילות זה גם יעזור) תודה מראש

אוהד11

New member
מעזריאלי קווים 27/51/54/68/69/127

איזה קו צריך לקחת, ואיפה התחנה הקרובה ביותר לעזריאלי בה עובר האוטובוס? (אם אתם יודעים על שעות פעילות זה גם יעזור) תודה מראש
מעזריאלי קווים 27/51/54/68/69/127
עד ת"מ פנימה. הם נוסעים בתדירות גבוהה והנסיעה אורכת מספר דקות

DaRk ShinES

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמבאר שבע לחיפה(בת גלים)

, אין צורך בכך.
מבאר שבע לחיפה(בת גלים)
ייתכן שיש אוטובוס מב"ש לחיפה ישיר? חיפשתי באתר של אגד ולא מצאתי. אני אצטרך לקחת אוטובוס לת"א ומשם לחיפה(לא הבנתי איפה זה עוצר בחיפה) ואז עוד אוטובוס לתחנת בת גלים?

fireman

New member
מבאר שבע לחיפה הדרך הטובה

מבאר שבע לחיפה(בת גלים)
ייתכן שיש אוטובוס מב"ש לחיפה ישיר? חיפשתי באתר של אגד ולא מצאתי. אני אצטרך לקחת אוטובוס לת"א ומשם לחיפה(לא הבנתי איפה זה עוצר בחיפה) ואז עוד אוטובוס לתחנת בת גלים?
ביותר והמהירה ביותר היא רכבת מבאר שבע עד לחיפה בת גלים כמוכן קיים קו של אגד 995 מבאר שבע לחיפה ישיר, אני לא בטוח שהוא מגיע לבת גלים, מה גם שהתדירות שלו נמוכה, תריץ חיפוש לפי מספר הקו באתר אגד. בכל מקרה הדרך העדיפה היא שוב, נסיעה ברכבת. נסיעה טובה.

DaRk ShinES

New member
אני יודעת לגבי הרכבת...

ביותר והמהירה ביותר היא רכבת מבאר שבע עד לחיפה בת גלים כמוכן קיים קו של אגד 995 מבאר שבע לחיפה ישיר, אני לא בטוח שהוא מגיע לבת גלים, מה גם שהתדירות שלו נמוכה, תריץ חיפוש לפי מספר הקו באתר אגד. בכל מקרה הדרך העדיפה היא שוב, נסיעה ברכבת. נסיעה טובה.
אני יודעת לגבי הרכבת...
אבל ככה זה כשצהל שולח לך שוברים רק לאוטובוסים
מסתבר ש995 לא פועל בבוקר.. תודה בכל אופן

אתה בטוח שהשוברים הם רק לאוטובוס?

אני יודעת לגבי הרכבת...
אבל ככה זה כשצהל שולח לך שוברים רק לאוטובוסים
מסתבר ש995 לא פועל בבוקר.. תודה בכל אופן
אני משתמש ותיק בשוברים, ויש כאלה שמצוין בהם שהם רק לאגד וכאלה שהם לכל שאר החברות. לך עם כל התלושים לתחנת הרכבת, למיטב ידיעתי תתאפשר לך נסיעה איתם. אם לא - אתה בטוח מקבל החזר נסיעות מהצבא. בכל אופן, אסכם לך את הנסיעה באוטובוס מב"ש לחיפה: קו 370 עד ת"א ומשם 900 או 910 ובקש מהנהג כרטיס המשך לבת גלים, כשאתה עולה לאוטובוס.

שכחתי להוסיף: מחוף הכרמל אתה

אני משתמש ותיק בשוברים, ויש כאלה שמצוין בהם שהם רק לאגד וכאלה שהם לכל שאר החברות. לך עם כל התלושים לתחנת הרכבת, למיטב ידיעתי תתאפשר לך נסיעה איתם. אם לא - אתה בטוח מקבל החזר נסיעות מהצבא. בכל אופן, אסכם לך את הנסיעה באוטובוס מב"ש לחיפה: קו 370 עד ת"א ומשם 900 או 910 ובקש מהנהג כרטיס המשך לבת גלים, כשאתה עולה לאוטובוס.
שכחתי להוסיף: מחוף הכרמל אתה
עולה עם כרטיס ההמשך שקיבלת לקו 103.

DaRk ShinES

New member
"השובר תקף לכל חברות האוט' אך לא לר

כבות.." אם אני מבקשת מהנהג זה חינם אמרת נכון?(לבת גלים) תודה רבה
כמה זמן לוקח כל העסק הזה בערך? לגבי החזר אני לא יודעת, ניסיתי להתקשר הם לא עונים ואני לא רוצה לשלם 100 שח לחינם(הלוך חזור ברכבת עם כמה שזה נוח).

סליחה על הפניה אלייך בלשון זכר

כבות.." אם אני מבקשת מהנהג זה חינם אמרת נכון?(לבת גלים) תודה רבה
כמה זמן לוקח כל העסק הזה בערך? לגבי החזר אני לא יודעת, ניסיתי להתקשר הם לא עונים ואני לא רוצה לשלם 100 שח לחינם(הלוך חזור ברכבת עם כמה שזה נוח).
עם קו 370 יקח לך משהו כמו שעה-שעה ורבע עד ת"א. ואז בת"א, את הולכת לקומה 6, משם יוצאים הקווים לחיפה כל 45 דקות בבוקר ובערב, וכל חצי שעה במשך היום. כאשר את עולה לאוטובוס אגד עם שובר נסיעה, הנהג נותן לך כרטיס בודד שילווה אותך לכל היום עד היעד הסופי שלך, כאשר הוא צמוד לצו. אם היית משלמת, היית מבקשת מהנהג כרטיס עם המשך, ואז הכרטיס היה מודפס עם עוד ניקוב, וסליחה שהטעיתי אותך לפני כן. לחיפה לוקח להגיע באוטובוס גם משהו כמו שעה עד שעה ועשרים. שימי לב, שביום ראשון בבוקר, יש עוד קו לחיפה שמספרו 784 שיוצא גם כן מקומה 6, ליד הרציף של 910, השעות שלו הן 6:30 (עם נהג חבר הפורום "846"), 07:30, 08:30 ו-09:30.

שוב סליחה (אני קצת לא מרוכז היום)

עם קו 370 יקח לך משהו כמו שעה-שעה ורבע עד ת"א. ואז בת"א, את הולכת לקומה 6, משם יוצאים הקווים לחיפה כל 45 דקות בבוקר ובערב, וכל חצי שעה במשך היום. כאשר את עולה לאוטובוס אגד עם שובר נסיעה, הנהג נותן לך כרטיס בודד שילווה אותך לכל היום עד היעד הסופי שלך, כאשר הוא צמוד לצו. אם היית משלמת, היית מבקשת מהנהג כרטיס עם המשך, ואז הכרטיס היה מודפס עם עוד ניקוב, וסליחה שהטעיתי אותך לפני כן. לחיפה לוקח להגיע באוטובוס גם משהו כמו שעה עד שעה ועשרים. שימי לב, שביום ראשון בבוקר, יש עוד קו לחיפה שמספרו 784 שיוצא גם כן מקומה 6, ליד הרציף של 910, השעות שלו הן 6:30 (עם נהג חבר הפורום "846"), 07:30, 08:30 ו-09:30.
שוב סליחה (אני קצת לא מרוכז היום)
מב"ש לת"א לוקח בערך שעה וחצי (ואולי קצת יותר) עד ת"א.

ראשית, אפשר ברכבת ישירות מב"ש

מבאר שבע לחיפה(בת גלים)
ראשית, אפשר ברכבת ישירות מב"ש
לבת-גלים בחיפה. שנית, באתר אגד, דווקא אפשר למצוא בקלות את הקו המקשר בין ב"ש לחיפה, הלא הוא 995, הביה היא שיש לו נסיעה אחת בלבד ביום בשעה 14:15 (הנסיעה אורכת כשלוש שעות). אם זה לא נוח לך, ניתן לשלב בין אוטובוסים ורכבות בין ב"ש לת"א ובין ת"א לחיפה, כלומר: אוטובוס לת"א (קו 370) ועוד אוטובוס לחיפה (900 או 910) או אוטובוס לת"א (380) ומשם רכבת לחיפה, או רכבת לת"א ההגנה ומהתחנה המרכזית הסמוכה אוטובוס לחיפה (900 או 910). כל האוטובוסים לחיפה מגיעים רק עד חוף הכרמל. משם יש להמשיך בקו 103 (אם מציינים את היעד בבת גלים בפני הנהג מת"א או מב"ש ניתן לקבל כרטיס המשך ללא תוספת תשלום לקו 103). לסיכום, מומלץ ברכבת...

אפשר ברכבת

מבאר שבע לחיפה(בת גלים)
אפשר ברכבת
או קו 995 של אגד אבל יוצא רק פעם ביום בשעה 14:15 ומגיע לחוף הכרמל ולא לבת גלים.

Nellie Bly

New member
הרצליה-רעננה

, אין צורך בכך.
הרצליה-רעננה
אני צרכה להגיע לרחוב הר-סיני ברעננה.איזה קו לקחת?ואיפה לרדת? תודה

ארזS

New member
מהיכן בהרצליה את צריכה ?

הרצליה-רעננה
אני צרכה להגיע לרחוב הר-סיני ברעננה.איזה קו לקחת?ואיפה לרדת? תודה
מהיכן בהרצליה את צריכה ?
אם יש לך בסביבה את קו 29 זה טוב. את צריכה לרדת בתחנה של יד לבנים מול המשביר ברעננה. ומשם זה 2-3 דקות ברגל.

LALI5555

New member
איך אני מגיעה למוזיאון אגד בחולון?

, אין צורך בכך.
איך אני מגיעה למוזיאון אגד בחולון?
שלום אני וידיד שלי באים מחר למוזיאון אגד בחולון קבענו בתחנה מרכזית החדשה בתל אביב. אבל איזה אוטובוס יגיע למוזיאון?

מצב
הנושא נעול.
למעלה