שרשור סופ"ש

דוזן

New member
נהנהנה ../images/Emo203.gif

איך היה השבוע שלכם? היה פסדר, וגם המפקד שלי יצא לאבטש לשבוע
איזה שיר עשה לכם את השבוע? Gym Class Heroes - Cupid's Chokehold, שיר חמוווווווווד!
תכנונים לסופ"ש: סרט וגולדסטאר ופופקורן ו... אההמ עוד גולדסטאר
מקום בילוי מומלץ: בית
ד"שים, צחוקים ומה בא לכם: דש לאמא, צחוקים ודאחקות. שבת שלום לכולם!!!!!!

דוזן

New member
כןןןןןןןןןןןןןןן וויפי ../images/Emo3.gif

אותו שלחו לאיזה חור בחטמר שקר כלשהו אותנו שולחים לתה"ש.... ביזיוןןן

omer87

New member
אני יודע שקצינים יוצאים לאבטשים

אבל מוזר לי שהם מהקריה
או עכשיו, רס"ן...

ברוב המוחלט של המקרים

זה לא אבט"ש שמירות כמו שאתה עושה, זה תורנות של קצין תורן באבט"ש, קצין אבטחה שכזה. שפורק נשקים, שהוא מפקד כונן, חרא כזה..

בבסיס הקודם שלי,

תמיד היו באים "קציני אבטחה" כאלו, שבאים לעשות כמה ימים תורנות.. השבוע שמעתי בטלויזיה במקרה משהו שנהרג בתאונת דרכים, היה אצלנו כמעט שבוע.. ברק מועלם ז"ל

FREDiK20

New member
..

איך היה השבוע שלכם ? סבבה .. וגם קצר יחסית בגלל גימלים.. רק עוד 3 חודש לסוף :] איזה שיר עשה לכם את השבוע ? Yves Larock - Rise Up (Vandalism Remix) להיטטטטט תכנונים לסופ"ש : רציתי צוף אבל חולה מת .. :( מקום בילוי מומלץ : לה הולה בפיתוח.. אחלה דבר

hamudik

New member
שלי

איך היה השבוע שלכם: ליגה.. למרות שטחנתי כמו מניאק ולא הפסיקו לשגע אותי כל היום וכל הלילה.. ויהיה גם אותו דבר שבוע הבא איזה שיר עשה לכם את השבוע: האלבום Strawberry Alarm Clock - Wake Up... It's Tomorrow תכנונים: פסטיבל הבירה, פאב, עוד קצת בירה וכדורגל מקום בילוי: אל תלכו לצוף ד"ש: לאורית קצינה מגבעתי

גמניגמני.

איך היה השבוע שלכם ? נחמד +. איזה שיר עשה לכם את השבוע ? round here של הקאונטינג קרוז. תכנונים לסופ"ש : לנוח, ולארוז לטיול ! מקום בילוי מומלץ : מיטה. ד"שים, צחוקים ומה בא לכם : תעשו חיים. אבל לא יותר מידיי. סופ"ש נעים :]

Nazgul7

New member
אצלי

איך היה השבוע שלכם? מסובך איזה שיר עשה לכם את השבוע? The Other Side Of the Sky - Time Square Spectre תכנונים לסופ"ש: אני חולה מקום בילוי מומלץ: אנערף, איזשהו פאב ד"שים, צחוקים ומה בא לכם: צבא גורם לבעיות.

../images/Emo132.gif../images/Emo131.gif

איפה רותם ? לא יודע. איך היה השבוע שלכם ? עמוס בטרטורים, ועוד הצלחתי להיות חולה בסוף. טוב שהכל ארנב, באמת. איזה שיר עשה לכם את השבוע ? כל מיני, ישראלים. תכנונים לסופ"ש: ללמוד למבחן מקום בילוי מומלץ: שולחן עם ספרים עליו.

ChilD SouL

New member
../images/Emo124.gif

איך היה השבוע שלכם? היה עמוס, מה שהופך אותו לשבוע מעולה.
איזה שיר עשה לכם את השבוע? Kane - Rain Down On Me תכנונים לסופ"ש: קרו הרבה דברים, יקרו הרבה דברים - היה ועדיין ישנו סופ"ש טוב.
מקום בילוי מומלץ: במקלחת.
ד"שים, צחוקים ומה בא לכם: ד"ש להורים שבחו"ל ולא דיברתי איתם כבר כמה ימים.

Drunk Bullet

New member
הנני כאן!

איך היה השבוע שלכם? סבבה, שבוע פגרה בין סוף המחזור התשיעי לתחילת העשירי, ישנתי הרבה, שמרתי קצת בשמירות סגל, כתבתי שיר על אמא של חבר בזמן השמירה וזהו.. איזה שיר עשה לכם את השבוע? חרשתי על כמה שירים - הדג נחש - ג'רוזלם, הדג נחש - עברין, הדג נחש - גן התות, טיפקס - כמו לפני 20 שנה. תכנונים לסופ"ש: ביום ה' הייתי ב"עיר הבירה", אח"כ חתכתי לי-ם לעבוד עם הלהקה, היום אני עדיין לא יודע מה אעשה.. מקום בילוי מומלץ: אוקונל, בל, דאבלין וBLUE HOLE (כולם פאבים בירושלים, דאבלין יש גם במרכז). ד"שים, צחוקים ומה בא לכם: אני שונא את המרכז אני שונא את המרכז אני שונא את המרכז אני שונא את המרכז אני שונא את המרכז!!!

למעלה