שרשור סופ"ש

A N I g M A

New member
../images/Emo41.gif שרשור סופ"ש ../images/Emo41.gif

איפה רותם
איך היה השבוע שלכם?
איזה שיר עשה לכם את השבוע?
תכנונים לסופ"ש:
מקום בילוי מומלץ:
ד"שים, צחוקים ומה בא לכם:

טם

איך היה השבוע שלכם? מעולה, אין מילה טובה יותר... איזה שיר עשה לכם את השבוע? השיר של טקס הסיום תכנונים לסופ"ש: אולי ידיד, פגישה עם מישהו... לא יותר. מקום בילוי מומלץ: פח, רק אני.

בחוליה הפיקודית

אתה לא מבין בכלל אילו תנאים יש לי... מה איתך? סיימת עוד מחזור?

Drunk Bullet

New member
כן, אני מתחיל מחזור עשירי ביום א'

על תנאים אני גם לא מתלונן - אנחנו 2 בחדר (במרפאה), יש לנו מזגן, טלויזיה עם YES, מגבר, סאב, 2 רמקולים ענקיים ואחד הדברים המועילים ביותר - כיור (החדר שלנו היה חדר רופא, וכשהיא השתחררה ואמרו לנו שלא יגיע רופא אחר בשנתיים הקרובות, השתלטנו על החדר)! חוץ מזה, אנחנו במרחק 7 דק' הליכה מהים...

ואגב, אתם ישנים במרפאה עצמה?

בניצנים החובשים היו ישנים ככה, זה היה נראה לי הדבר הכי מבאס שיש

Drunk Bullet

New member
ישנים במגורי סגל

חוץ ממני ומהסמל מרפאה (ישנים באותו החדר המאובזר) וחוץ מעוד 2 חובשים שישנים עם הנהג בחדר מצוין נוסף. וזה לא מבאס, המגורים בבט"ר הם בול כמו בבה"ד 10..

Drunk Bullet

New member
לא הבנת

קודם כל, אנחנו לא 4 חובשים - יש 7 חופ"לים ו4 חובשי מרפאה. והתכוונתי שזה לא מבאס לישון במרפאה, להיפך. מגורי הסגל בבט"ר זה לא מציאה, במיוחד כשהחדרים של החובשים הם בקומה עם כל המפקדה, ותמיד איכשהו כל היצורים מגיעים למפקדה. שאר הקומות בסדר גמור, כי שם גרים המ"כים.

טוב, לא מעט

יודעת שלא מציאה, אבל זו הרגשה מוזרה... בניצנים הם רק היו פותחים את הדלת ומולם היו יושבים חניכים ומחכים לרופא לא יודעת, לא נראה לי שיש הרגשה כל-כך של פרטיות

חובשת

יש 2 מהקורס שלנו שמיועדות לבטרים והן ביקשו להגיע לניצנים אבל... מה גם שרק קורס של בנות מסיים שבוע הבא, אם זה לא הקורס שלנו. :<

Drunk Bullet

New member
זה לא כ"כ משנה מה הן מבקשות..

מה שבטוח שניצנים מקבלים בעדיפות ראשונה בגלל בעיה רצינית בכח אדם, ואנחנו אחריהם. מה שבטוח שחייבת להגיע חובשת, כי 2 מתוך 3 החובשות שלנו, משתחררות עוד כחודש וחצי.

אל תדאג, יש קורס של 70 בנות שמסיימות

ביום שלישי הזה... וזו בדיוק הכוונה הן ביקשו להגיע לניצנים ובמילא חסר כח אדם, אז ק.המיון הסכים ובכלל אתה לא מאמין אילו הקצאות מגעילות אנשים קיבלו אצלנו... כולם באו עם ים מוטיבציה והתאכזבו שלא לדבר על זה שהמצטיינת תקועה כרגע בטכני בחיפה(
)

Amazing18

New member
היייייי בוקר טוב ../images/Emo8.gif

בא לך לחכות לשרשור אמיתי של סופ"ש?
אוהבתך מלאן.

benpual

New member
מצטער שלא באתי .........

הייתי צריך ללוות חייל ש"חתך"

דוזן

New member
זה בסדר,

הסתדרתי עם קצינה חמודה+אייפוד+ספר+החילהים שלי שגם שמר...
שיהיה אחלה סופש

למעלה