שרשור סופ"ש

Dawson girl

New member
עם זוג עיניים כחולות

וציפורניים אכולות, מחכות לו שיחזור איך היה השבוע שלכם? אחלה.. שבוע חפשנות, אבל בזמן בבסיס היה רוב הזמן לא רע
איזה שיר עשה לכם את השבוע? לא שיר.. אבל אני והשותפה שלי לחדר כתבנו מכתב אהבה לקצינים
תכנונים לסופ"ש: מסיבה טובה, שמרת או נהלל.. מקום בילוי מומלץ: מסיבות של קיבוצניקים, מסתבר
ד"שים, צחוקים ומה בא לכם: חחח הסרבלים היו משעשעים השבוע

Krishi

New member
יאלה

איך היה השבוע שלכם? תקשיבו, אני כל פעם מופתע מחדש מכמה כלום אפשר לעשות בצבא. זה נראה לכם קל אבל זה ממש קשה, אפשר להשתגע מרוב שעמום. ואז הגיע יום חמישי והייתי במשחק כדורגל ובעיר הבירה ובפאב/מסעדה צ'כית ("פראג הקטנה" למי שמכיר בת"א) אז היה יותר נחמד
איזה שיר עשה לכם את השבוע? אין שום דבר מיוחד תכנונים לסופ"ש: לבלות בעיקר עם החברה
, היום הולכים ליום הולדת של חבר באיזה מועדון "לה פארק" בגני יהושוע. מחר ים ובטח עוד כמה מקומות. מקום בילוי מומלץ: לא איזה משהו גרנדיוזי, אבל בטיילת בת ים נפתח לא מזמן שאנטי בר כזה "SHISHA". סתם מקום נחמד לשבת לשתות/לאכול משהו ולעשן נרגילה. ד"שים, צחוקים ומה בא לכם: בוא נספר בדיחה: רכב נקלע לתאונה רבת מכוניות ומשתתפים. בזמן שכולם שוכבים פצועים ופגועים עובר לידם יהודי. רואה היהודי את התאונה, מתקרב לאחד הנפגעים ושואל אותו "תגיד, סוכן הביטוח כבר הגיע?", הנפגע אומר לו שלא. אז היהודי עונה: "אא, סבבה, אני נראה לי גם אני אשכב איתכם פה קצת" סוף שבוע נעים לכולם!
הודגש באמצעות מדגישומטיק

Krishi

New member
לא. אני מתאמץ לרשום אותו כל פעם כדי להראות

כל פעם שאני באמת מתכוון לזה

Nazgul7

New member
איך הגעת לעזאזל לפה. חח

גם לפני שנה נפתחה פראג הקטנה פה. ניהייתי דיי קבוע שם.

Krishi

New member
מה זאת אומרת איך? ../images/Emo6.gif

יש לי חברים בבת ים ובאופן כללי אני מסתובב שם כבר הרבה מאוד שנים. זה לא שזה איזו עיר רחוקה גם שאני מבקר אותה עם ב... כן שמעתי שנפתחה פראג הקטנה גם אצלכם. בתאכלס על כספנו וארנקנו המקום הזה גדל. אני זוכר לפני איזה 5-6 שנים כשהם היו עוד בת"א מאחורי בניין האופרה, מקום קטן ונחמד כזה. היינו כל יום כמעט הולכים לשם, הבאנו כל כך הרבה אנשים לשם שהם הרוויחו מספיק כדי לעבור למקום גדול יותר בת"א באלנבי. היינו VIP אז. אם היינו באים חבורה של אנשים ולא היה מקום, היו מפנים אנשים כדי שנישב
עכשיו בקושי זוכרים אותנו כי אחרי שכולם התגייסו כבר לא נפגשים כל כך הרבה וגם אם כן אז לווא דווקא שם.

Nazgul7

New member
וואלה. פעם ראשונה שאני שומע שבאים לבילוי

לבת-ים במיוחד. ועוד פראג הקטנה זה איזה 5 מטר מהבית שלי(עם ממש קצת הגזמה) ככה שסתם לקפוץ לשתות איזה ארדינגר ולהמשיך לערב. היה לנו איזה קטע מסריח עם אחת המלצריות שעובדת שם איזה יומיים..יצאה עלינו וצעקה כי לא השארנו מספיק טיפ לטעמה. השירות היה מעפן לחלוטין, תמיד היו ממלצרים אותנו כמו שצריך, בין אם זה בגלל שהיינו קבועים ובין אם זה סתם מלצרים טובים, היא הביאה דברים בהפרשים של חצי שעה לפחות,אז אמרנו כול הזין, והלכנו. היא יצאה אחרינו בריצה ואמרה לנו שאם אנחנו לא משאירים טיפ שלא נבוא יותר וזה, שמעתי אחרי כמה ימים פיטרו אותה או משהו.

אני../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif

איך היה השבוע שלכם?
קשה,מתיש,מעייף,אבל מעניין! ועבר ממש מהר! איזה שיר עשה לכם את השבוע?
אניייי חצי רגל בחוץ חצי רגל בפניייםםם תכנונים לסופ"ש:
לא יודעת עוד,כנראה צפונה. או חברים שלא ראיתי מלא זמן מקום בילוי מומלץ:
אנערף ד"שים, צחוקים ומה בא לכם:
יש לכם ד''ש ממפקד מערך מגן

Little Bit

New member
../images/Emo196.gif

איך היה השבוע שלכם? קריעת תחת. עברתי בסיס [באופן זמני עד לקצונה בנובמבר] והלו"ז היסטרי. איזה שיר עשה לכם את השבוע? מי שמע מוזיקה!<? תכנונים לסופ"ש: לשבת עם חברות לקפה, לצאת למועדון לחגוג יומולדת של חברה טובה. מקום בילוי מומלץ: בצפון אין שומדבר מומלץ מדי. ד"שים, צחוקים ומה בא לכם: נשבר לי הגב בחינוך מג"ב!!!!!!

מה הבעיה לחנך מג"בניקים?

"בשיעור ה-1 אנחנו נלמד כיצד להמנע מלגנוב. כולנו יודעים כמה הפיתוי שלנו לגנוב הוא גדול, אבל אתם חיילים להבין שוטרי מג"ב יקרים, זהו מעשה רע ועבירה על החוק, לפיכך, אנחנו לא נגנוב, לא, לא , לא, אנחנו לא נגנוב.."

גם אני ../images/Emo9.gif

איך היה השבוע שלכם?
היה סביר
איזה שיר עשה לכם את השבוע?
לא היה...
תכנונים לסופ"ש:
ים
וזהו בערך
מקום בילוי מומלץ:
אין ד"שים, צחוקים ומה בא לכם: שיהיה לכם אחלה סופשבוע

אריאן87

New member
../images/Emo13.gif

איך היה השבוע שלכם? היה אחלה, קיבלתי סמל
איזה שיר עשה לכם את השבוע? "את יפה" של עידן יניב, איזה שיר מקסים:)
תיכנונים לסופ"ש: אתמול הייתי בדייט, היום יומולדת לחברה, ומחר אולי ללכת לידיד ובערב מסעדה עם המשפחה..
מקום בילוי מומלץ: ה-EVE מתבחם יד חרוצים בתל אביב עוד 83 יום :)

למעלה