שרשור הכוונה ומודיעין 20/7

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
זה לא טוב לי אם זה 7:15
כי אני צריכה להיות שם ב-7:30 בבוקר... אני אברר לגבי שעות מוקדמות יותר. תודה בכל זאת על התשובה.
370 הראשון יוצא ב5:45 מב"ש
שעה ו20 ואת במרכזית. את תספיקי לרכבת של 7:21 סביר להניח וכך תאחרי ב10 דקות בערך. אני אישית לא רואה שום אופציה אחרת, אפילו קו 358 מבאר שבע לבני ברק לא עוזר לך (גם לא מגיע למקום וגם לא פעיל בשעה שאת צריכה).

370 הראשון יוצא ב5:45 מב"ש
שעה ו20 ואת במרכזית. את תספיקי לרכבת של 7:21 סביר להניח וכך תאחרי ב10 דקות בערך. אני אישית לא רואה שום אופציה אחרת, אפילו קו 358 מבאר שבע לבני ברק לא עוזר לך (גם לא מגיע למקום וגם לא פעיל בשעה שאת צריכה).
יש לי מבחן... הם לא יכניסו אותי אם אאחר.
קצת בעייתי.
אבל מצאתי פתרון אחר נראה לי... אני כנראה אסע היום ואשאר אצל חברים במרכז, זה יקל עלי.

אוהד11

New member
אני רק שאלה...

איך אני יכולה להגיע מבאר שבע לרחוב הלח"י בבני ברק? אני צריכה להיות שם מחר בבוקר ואין לי שמץ של מושג איזה אוטובוסים/ רכבות מגיעים לאיזור. ושאלה נוספת- לא כ"כ קשורה להכוונה, אבל אולי זה המקום לשאול... אם יש ברשותי כרטיס "רב קו" של חברת 'מטרודן', אני יכולה להשתמש בו גם בקווים של 'דן', או שאני צריכה להוציא כרטיס חדש נפרד ולטעון אותו בסכום של כרטיס חופשי-חודשי? אני פשוט יודעת שהכרטיס נראה בדיוק אותו הדבר, אבל מדובר בחברות אוטובוסים שונות, אז לא כ"כ ברור לי. אודה לתשובות.
רחוב לח"י ולא הלח"י

מבשרת333

New member
אני רק שאלה...

איך אני יכולה להגיע מבאר שבע לרחוב הלח"י בבני ברק? אני צריכה להיות שם מחר בבוקר ואין לי שמץ של מושג איזה אוטובוסים/ רכבות מגיעים לאיזור. ושאלה נוספת- לא כ"כ קשורה להכוונה, אבל אולי זה המקום לשאול... אם יש ברשותי כרטיס "רב קו" של חברת 'מטרודן', אני יכולה להשתמש בו גם בקווים של 'דן', או שאני צריכה להוציא כרטיס חדש נפרד ולטעון אותו בסכום של כרטיס חופשי-חודשי? אני פשוט יודעת שהכרטיס נראה בדיוק אותו הדבר, אבל מדובר בחברות אוטובוסים שונות, אז לא כ"כ ברור לי. אודה לתשובות.
מתחנה מרכזית באר שבע קו535 של מטרופולין
עד רחוב השריון 61 ומשם ברגל.

olli3

New member
מנהל
מתחנה מרכזית באר שבע קו535 של מטרופולין
עד רחוב השריון 61 ומשם ברגל.
אם אתה לא יודע אל תציע!!!
התכוונת לקו 353 של מטרופולין וזה קו זנוסע דרך נתיבות, סעד, שדרות, יישובי ניצנים ויבנה. עם הנסיעה של 5:30 היא תגיע לתל אביב בשעה 8 והיא בכלל צריכה את בני ברק!!!!

olli3

New member
מנהל
לא פניתי אליך. תירגע.
לא פנית אליי אבל הטעת ובגדול מישהי...
1. לנסוע מבאר שבע בקו מאסף שלוקח לו שעתיים וחצי לסיים את המסלול שלו במרכזית ת"א. לעומת קו ישיר שעושה זאת בשעה ו20. 2. להכווין להגיע לתחנה המרכזית הישנה בת"א (רחוב שומרון) ומשם להמשיך ברגל לבני ברק רחוב לח"י זו הטעיה ענקית. מדובר כאן על הליכה של שעה וחצי לפחות. להגיד לבן אדם "לא פניתי אליך,תירגע", כשאת שולחת בן אדם אחר לעשות מסע מפרך בארץ ישראל? זאת כבר חוצפה. הרי בוודאי עדיף לשתוק ושאותה בחורה מסכנה תעשה טיולים בארץ ישראל. תודי בטעות שלך ואל תוציאי את העצבים שלך על אחרים.

מבשרת333

New member
אני רק שאלה...

עדיף ליצור קשר עם חברת אוטובוסים (זה השם)
שם בטוח תימצא התשובה המדוייקת. מתנצלת על ההטעייה הלא מכוונת.

olli3

New member
מנהל
עדיף ליצור קשר עם חברת אוטובוסים (זה השם)
שם בטוח תימצא התשובה המדוייקת. מתנצלת על ההטעייה הלא מכוונת.
איזה קווים מפעילה חברת "אוטובוסים"?
כי אני מעולם לא שמעתי על חברה שכזאת. בואי ותעשירי את הידע הקלוקל שלי ותספרי לי מי היא חברת אוטובוסים, איזה קווים יש ברשותה? איך ניתן ליצור קשר עימה? אני גם רוצה לדעת היכן אפשר למצוא את התשובה המדוייקת, אבל אני בור ועם הארץ ולא יודע מהי אותה חברת "אוטובוסים".

מבשרת333

New member
איזה קווים מפעילה חברת "אוטובוסים"?
כי אני מעולם לא שמעתי על חברה שכזאת. בואי ותעשירי את הידע הקלוקל שלי ותספרי לי מי היא חברת אוטובוסים, איזה קווים יש ברשותה? איך ניתן ליצור קשר עימה? אני גם רוצה לדעת היכן אפשר למצוא את התשובה המדוייקת, אבל אני בור ועם הארץ ולא יודע מהי אותה חברת "אוטובוסים".
תקליד באינטרנט את המילה אוטובוסים
ואז אם תחשוב שכדאי לדון על כך ,תפנה אליי. בהצלחה!

olli3

New member
מנהל
תקליד באינטרנט את המילה אוטובוסים
ואז אם תחשוב שכדאי לדון על כך ,תפנה אליי. בהצלחה!
אני מכיר את האתר
את ההודעה הזאת מהאתר את מכירה? שימו לב אתר זה אינו אתר רשמי של מפעילי התחבורה הציבורית או של משרד התחבורה. השימוש במידע ניתן ללא אחריות כלשהי. אתר אוטובוסים הוא לא הכי טוב בלנהל מסלול נסיעה. נכון הוא משלב בין כל החברות אבל עדיין מפקשש לא מעט כשהוא נותן הכוונות הזויות לחלוטין. עכשיו את רשמת במוצא: באר שבע. ביעד רשמת תל אביב רחוב לחי. אתר אוטובוסים נתן לך את התשובה קו 353 עם הליכה מרחוב שומרון 60. רחוב שומרון 60 הינו הרחוב של המרכזית הישנה. את באמת חושבת שנסיעה בקו מאסף דרך נתיבות, יישובי סעד, שדרות וישובי שדרות, יישובי ניצנים ויבנה עדיפה על נסיעה בקו ישיר שלוקח לו שעה ו20 דקות עד למרכזית החדשה באם ונניח היא באמת ביקשה את רחוב לחי בתל אביב ולא בבני ברק. אז לפי ההצעה שלך עדיף לנסוע שעתיים וחצי דרך כל הדרום ולרדת ברחוב שומרון 60 מאשר לנסוע בקו ישיר שעה ו20 דקות עד למרחק 5 דקות הליכה מהמקום שבו 353 מוריד? ההכוונה הזו היא הזויה למשך כל שעות היום כפי שאם היית רושמת מבאר שבע לצומת חולון אתר אוטובוסים היה שולח אותך לבלות כשעתיים ואף יותר בקו מאסף לעומת נסיעה מהירה בקו ישיר והחלפה למגוון קוים לצומת חולון במרכזית ת"א. אתר אוטובוסים עובד בתצורה הבאה. אם יש קו שמחבר בין שתי הנקודות אז הוא מציג אותו גם אם הקו הינו מאסף שעובר בכל כך הרבה ישובים בדרך. האתר בוחר אוטומתית כאופציה הכי טובה (לדעתו) נסיעה בקו אחד בלבד. כשם שאם תבחרי לנסוע מתל אביב לשדרות טוביהו בבאר שבע הוא יציג לך את כל הקווים המאספים 351 (שלוקח איתו 3 שעות ויותר להגיע מת"א לבאר שבע), 353 (שעתיים) ו371 (שעתיים וחצי ויותר). כאשר אתה יכולה לנסוע בקווים הישירים לבאר שבע ולהחליף לקו פנימי. בשביל זה אמרתי, שאם את לא מכירה את הקווים או לפחות את מסלולם אל תציעי. צריך להיות סדיסט כדי לנסוע ב353 מבאר שבע לתל אביב, אפילו הנהג יהיה בהלם אם מישהו יעלה בבאר שבע ויתן את ה19 שקל לנהג ויגיד לו לת"א.

שרשור הכוונה ומודיעין 20/7
מחנה צריפין!
היי לכולם, צריכה להיות ביום חמישי בשעה 9:30-10:00 במחנה צריפין בשערים: שער ירושלים או שער ראשון. גרה בת"א, יכולה להגיע לתחנה המרכזית. איזה קו עלי לקחת? הבנתי שסופרבוס, אבל איזה קו? האתר שלהם ממש לא נוח לתפעול. תודה=]

olli3

New member
מנהל
מחנה צריפין!
היי לכולם, צריכה להיות ביום חמישי בשעה 9:30-10:00 במחנה צריפין בשערים: שער ירושלים או שער ראשון. גרה בת"א, יכולה להגיע לתחנה המרכזית. איזה קו עלי לקחת? הבנתי שסופרבוס, אבל איזה קו? האתר שלהם ממש לא נוח לתפעול. תודה=]
תל אביב > צריפין
קווי סופרבוס השונים לשער ירושלים. קו 157 עד לשער ירושלים עצמו. קווים 451/455/461 לצומת ניר צבי הסמוך לשער ירושלים. במידה ואין לא גרה קרוב למרכזית ת"א יש אפשרויות אחרות. מכל אחת מתחנות הרכבת בת"א סעי ברכבת עד לתחנת לוד ומשם עם 461 עד לצומת ניר צבי (שער ירושלים). במידה ואת מעדיפה שער ראשון אז רכבת עד תחנת הראשונים ומשם קווים 11/20 אגד (לשאול את הנהג היכן לרדת - האוטובוס עוצר קרוב לשער ראשון).

Image of me

New member
תל אביב > צריפין
קווי סופרבוס השונים לשער ירושלים. קו 157 עד לשער ירושלים עצמו. קווים 451/455/461 לצומת ניר צבי הסמוך לשער ירושלים. במידה ואין לא גרה קרוב למרכזית ת"א יש אפשרויות אחרות. מכל אחת מתחנות הרכבת בת"א סעי ברכבת עד לתחנת לוד ומשם עם 461 עד לצומת ניר צבי (שער ירושלים). במידה ואת מעדיפה שער ראשון אז רכבת עד תחנת הראשונים ומשם קווים 11/20 אגד (לשאול את הנהג היכן לרדת - האוטובוס עוצר קרוב לשער ראשון).
157 לא מגיע לשער עצמו. הוא מגיע קצת יותר קרוב
מהאחרים, אבל ההבדל לא משמעותי - 2-3 דקות הפרש. ואין שום סיבה לנסוע ברכבת ללוד, קו 461 הוא קו נוראי שתדירותו נמוכה. לא משנה מאיפה יוצאים בתל אביב, אין סיבה לנסוע ללוד. הכי טוב לכוון לקו 455 שנוסע כל חצי שעה, כי הוא מהיר יותר משאר הקווים.

olli3

New member
מנהל
157 לא מגיע לשער עצמו. הוא מגיע קצת יותר קרוב
מהאחרים, אבל ההבדל לא משמעותי - 2-3 דקות הפרש. ואין שום סיבה לנסוע ברכבת ללוד, קו 461 הוא קו נוראי שתדירותו נמוכה. לא משנה מאיפה יוצאים בתל אביב, אין סיבה לנסוע ללוד. הכי טוב לכוון לקו 455 שנוסע כל חצי שעה, כי הוא מהיר יותר משאר הקווים.
אני עדיין מקובע על הכביש הישן שם
מתי זה יעבור לי אין לי מושג. מסכים לגבי לוד, הייתי רגיל לנסוע לצריפין בשעות עומס בכבישים וזה היה פתרון מעולה עבורי בזמנו. מה קרה עם התדירות שלו היום זה כבר סיפור בפני עצמו.

Image of me

New member
אני עדיין מקובע על הכביש הישן שם
מתי זה יעבור לי אין לי מושג. מסכים לגבי לוד, הייתי רגיל לנסוע לצריפין בשעות עומס בכבישים וזה היה פתרון מעולה עבורי בזמנו. מה קרה עם התדירות שלו היום זה כבר סיפור בפני עצמו.
כן... בימי אגד רבים היו נוסעים דרך לוד...

מצב
הנושא נעול.
למעלה