שרשור הכוונה ומודיעין 20/7

מצב
הנושא נעול.

eran2020

New member
מחנה צריפין!
היי לכולם, צריכה להיות ביום חמישי בשעה 9:30-10:00 במחנה צריפין בשערים: שער ירושלים או שער ראשון. גרה בת"א, יכולה להגיע לתחנה המרכזית. איזה קו עלי לקחת? הבנתי שסופרבוס, אבל איזה קו? האתר שלהם ממש לא נוח לתפעול. תודה=]
תשובה :
מהקומה השישית בתחנה המרכזית קו 156 של סופרבוס, יש לו כמה תחנות בצריפין, לדוגמה שער יפו, בסיס 108, התחנה הסופית שלו בשער ירושלים. תיכנסי לאתר סופרבוס, תלחצי על רמלה לוד ותחפשי קו 156.

olli3

New member
מנהל
תשובה :
מהקומה השישית בתחנה המרכזית קו 156 של סופרבוס, יש לו כמה תחנות בצריפין, לדוגמה שער יפו, בסיס 108, התחנה הסופית שלו בשער ירושלים. תיכנסי לאתר סופרבוס, תלחצי על רמלה לוד ותחפשי קו 156.
156 האחרון יוצא בשעה 8:10 - לא רלוונטי.

משה343

New member
מתמח"ת ל - ת"א מסוף 2000 לאחר חצות 01:00.....
שלום לכולם , האם ישנה תחבורה ציבורית לאחר חצות בערך בשעה 01:00 מתמח"ת למסוף 2000 תחנת רכבת ארלוזרוב ? הנסיעה להיום הלילה שבין שלישי לרבעי . תודה

olli3

New member
מנהל
מתמח"ת ל - ת"א מסוף 2000 לאחר חצות 01:00.....
שלום לכולם , האם ישנה תחבורה ציבורית לאחר חצות בערך בשעה 01:00 מתמח"ת למסוף 2000 תחנת רכבת ארלוזרוב ? הנסיעה להיום הלילה שבין שלישי לרבעי . תודה
יש
בשעה 00:20 יוצא קו 51 האחרון מקומה 7 של דן במרכזית. בשעות המאוחרות יותר מ1 ורבע בערך קו הלילה 466 של דן מגשר לה גווארדיה ועד לרכבת מרכז. עכשיו השאלה הנשאלת היא מהיכן אתה יוצא לדרכך, כי יש תחבורה מכמה וכמה מקומות בעיקר באיזור המרכז ישירות לרכבת מרכז בשעה שאתה מבקש.

משה343

New member
יש
בשעה 00:20 יוצא קו 51 האחרון מקומה 7 של דן במרכזית. בשעות המאוחרות יותר מ1 ורבע בערך קו הלילה 466 של דן מגשר לה גווארדיה ועד לרכבת מרכז. עכשיו השאלה הנשאלת היא מהיכן אתה יוצא לדרכך, כי יש תחבורה מכמה וכמה מקומות בעיקר באיזור המרכז ישירות לרכבת מרכז בשעה שאתה מבקש.
האם יש אוטובוס שיוצא או עובר בתמח"ת....
ללא צורך ללכת ברגל , פשוט לא נעים ללכת ברגל באזור התחנה המרכזית בלילה ! אני יוצא מב"ש מגיע לתמח"ת בסביבות השעה 01:00 . ומעוניין להגיע לתחנת רכבת סבידור מרכז ולהספיק לרכבת של 01:38 ואם לא הספיק אף לרכבת של 02:38 . תודה

אוהד11

New member
ללא צורך ללכת ברגל , פשוט לא נעים ללכת ברגל באזור התחנה המרכזית בלילה ! אני יוצא מב"ש מגיע לתמח"ת בסביבות השעה 01:00 . ומעוניין להגיע לתחנת רכבת סבידור מרכז ולהספיק לרכבת של 01:38 ואם לא הספיק אף לרכבת של 02:38 . תודה
מוניות קו 51 יוצאות מפתח התחנה המרכזית, רחוב
צמח דוד ועוברות סדרך בגין ליד מסוף ארלוזרוב. הן יוצאות כאשר הנהג מחליט וקולטות בהתאם לרצונו והסכמתו של הנהג, נסה, אולי הן מתאימות לך

olli3

New member
מנהל
קו הלילה 418 עובר דרך המרכזית
הוא יוצא מבת ים ומגיע כחצי שעה לאחר היציאה למרכזית. ניתן לבצע את ההחלפה ברחוב אלנבי ואפילו במרכזית הישנה אך לא תבחר לעשות זאת. ההחלפה היא לקו 466 בכיוון פתח תקווה. 418 צפוי להגיע כ5 דקות אחרי לאלנבי ו466 צפוי להגיע בשעה 1:45 לאותו המקום באלנבי.

משה343

New member
קו הלילה 418 עובר דרך המרכזית
הוא יוצא מבת ים ומגיע כחצי שעה לאחר היציאה למרכזית. ניתן לבצע את ההחלפה ברחוב אלנבי ואפילו במרכזית הישנה אך לא תבחר לעשות זאת. ההחלפה היא לקו 466 בכיוון פתח תקווה. 418 צפוי להגיע כ5 דקות אחרי לאלנבי ו466 צפוי להגיע בשעה 1:45 לאותו המקום באלנבי.
על המענה והמידע , לגבי החלפה זה קצת...
מסורבל , אני חושב שאני ידבוק בתשובה הקודמת שלך לגבי מוניות שרות קו 51 כמובן במידה ויהיו נוסעים אחרים ולא הצתרך להמתין זמן רב עד שתתמלא המונית . במידה ולא אז האלטרנטיבה האחרונה תהיה מונית ספיישל . תודה

olli3

New member
מנהל
על המענה והמידע , לגבי החלפה זה קצת...
מסורבל , אני חושב שאני ידבוק בתשובה הקודמת שלך לגבי מוניות שרות קו 51 כמובן במידה ויהיו נוסעים אחרים ולא הצתרך להמתין זמן רב עד שתתמלא המונית . במידה ולא אז האלטרנטיבה האחרונה תהיה מונית ספיישל . תודה
טיסה נעימה.

sivan3004

New member
שאלונת:)
אני מגיעה מרכבת האוניבסיטה לרמת החייל בקו 21.. אני יורדת בדבורה הנביאה.. השאלה שלי היא אם מישהו יודע, כמה זמן נסיעה זה בערך? ספרתי זה 20 תחנות חחח

olli3

New member
מנהל
אני מגיעה מרכבת האוניבסיטה לרמת החייל בקו 21.. אני יורדת בדבורה הנביאה.. השאלה שלי היא אם מישהו יודע, כמה זמן נסיעה זה בערך? ספרתי זה 20 תחנות חחח
את מתכוונת אז לסוף המסלול...
תחנה לפני מסוף עתידים? מה הכתובת של התחנה? אם כן אז כ20-30 דקות. לאותו המקום את יכולה להגיע גם עם קו 28.

sivan3004

New member
את מתכוונת אז לסוף המסלול...
תחנה לפני מסוף עתידים? מה הכתובת של התחנה? אם כן אז כ20-30 דקות. לאותו המקום את יכולה להגיע גם עם קו 28.
כן כן זה מה שתהכוונתי
תחנה לפני התחנה האחרונה
ואוקיי, ממש ממש תודה!:)

אורי404

New member
יש גם קו 12 של "דן" המהיר יותר
פועל בחלק משעות היום והוא מהיר יותר מקווים 21 או 28 מתחנת האוניברסיטה לרמת החי"ל.

NishMa

New member
שאלה בנוגע למסלול מונית שירות
מישהו כאן יודע אולי אם יש מונית שירות שעוברת בקניון איילון (רמת גן), לכיוון (ממש כיוון כללי) של תל-אביב (לא משנה אם דרך ז'בוטינסקי או דרך אבא הילל) אם כן איזה קו זה, ואם גם ידוע על שעות וימי הפעילות שלו - זה בכלל מבורך אלף תודות :)

eran2020

New member
מישהו כאן יודע אולי אם יש מונית שירות שעוברת בקניון איילון (רמת גן), לכיוון (ממש כיוון כללי) של תל-אביב (לא משנה אם דרך ז'בוטינסקי או דרך אבא הילל) אם כן איזה קו זה, ואם גם ידוע על שעות וימי הפעילות שלו - זה בכלל מבורך אלף תודות :)
תשובה :
דבר ראשון, למונית שירות אין שעות וימי פעילות, בעיקרון הם עובדים כל הזמן. דבר שני, ברחוב אבא הלל אין מוניות שירות לתל אביב אבל ברחוב ז'בוטינסקי יש מוניות שירות 51 ו-66 לכיוון תל אביב.

olli3

New member
מנהל
למוניות שירות אין לו"ז
ולמה מוניות שירות במשך 24 שעות ביממה יש קווי אוטובוס בגוש דן.

אורי404

New member
בקטע הזה תדירות אוטובוסים גבוהה
בקטע זה תדירות גבוהה של קווים של "אגד" ושל "דן". מהו היעד המדוייק? כעיקרון קווים 20, 40, 42, 57 של "דן" ואולי קווים נוספים. קווים 524, 525 ו-531 של "אגד". התדירות המשולבת של כל הקווים יחד אמורה להיות גבוהה. להערכתי במהלך היום לא תהיה המתנה למעלה מעשר דקות לאוטובוס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה