שרשור הכוונה ומודיעין 11/4

מצב
הנושא נעול.

l i o r s

New member
אוגדת עזה זה מחנה רעים נכון?
אם כן,אז תצטרך לבצע החלפה של שני אוטובוסים: 1.לקחת מתחנה מרכזית חדשה שער ראשון את קו 311 שיוצא בשעה 07:30 בבוקר.לרדת בתחנה מרכזית אשקלון. 2.מתחנה מרכזית אשקלון לקחת את קו 36 שיוצא בשעה תשע בבוקר.אתה תגיע לאוגדה בסביבות העשרים לעשר בבוקר. אין משהו יותר מתאים מבחינת הגעה בעשר.כל נסיעה שתצא יותר מאוחר תביא אותך לאוגדה אחרי השעה עשר בבוקר. עם 311 תגיע בסביבות העשרים לתשע לתחנה מרכזית אשקלון,שם תצטרך להמתין עשרים דקות ל-36. לא מומלץ לנסוע או לחכות בצמתים בדרך(לדעתי,כמובן) מכיוון שההמתנה תהיה יחסית ארוכה ולא נוחה וצפוי מזג אוויר סוער(לפחות לפי התחזית)וגם הסיכון הבטחוני(אי אפשר לדעת מה יקרה).עדיף לבצע את ההחלפה במבנה סגור ומוגן יחסית כמו תחנה מרכזית אשקלון.
תודה רבה על התגובה המפורטת עזרת לי מאוד!
וכן מחנה רעים זה אוגדת עזה

DNAדנה

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 11/4
איך מגיעים לרחוב לינקולן בתל אביב?
שלום, אני אגיע מאיזור יחסית רחוק ברכבת או אוטובוס לתל אביב, ואני צריכה להגיע לרחוב שלעיל. איפה צריך לרדת? האם צריך לקחת אוובוס נוסף בתוך העיר? תודה.

דניאל 130

New member
איך מגיעים לרחוב לינקולן בתל אביב?
שלום, אני אגיע מאיזור יחסית רחוק ברכבת או אוטובוס לתל אביב, ואני צריכה להגיע לרחוב שלעיל. איפה צריך לרדת? האם צריך לקחת אוובוס נוסף בתוך העיר? תודה.
לפינת רחוב לינקולן מאוד פשוט להגיע
יש הרבה קווים שעוברים שם ואפילו אפשר ללכת לשם ברגל מתחנת רכבת השלום בתל-אביב. כל מה שאת צריכה לעשות זה לרשום מאיפה את מגיעה ואולי תהיה לך הפתעה נעימה,שהאוטובוס שלך יגיע די קרוב לפינת לינקולן.

DNAדנה

New member
לפינת רחוב לינקולן מאוד פשוט להגיע
יש הרבה קווים שעוברים שם ואפילו אפשר ללכת לשם ברגל מתחנת רכבת השלום בתל-אביב. כל מה שאת צריכה לעשות זה לרשום מאיפה את מגיעה ואולי תהיה לך הפתעה נעימה,שהאוטובוס שלך יגיע די קרוב לפינת לינקולן.
ממ
אני אגיע מבאר שבע ככה שאם זה יהיה אוטובוס אז 380 או 370... ההליכה ברגל מסובכת? אם לא, תוכל בבקשה להסביר בקצרה על המסלול? תודה רבה!!

דניאל 130

New member
ממ
אני אגיע מבאר שבע ככה שאם זה יהיה אוטובוס אז 380 או 370... ההליכה ברגל מסובכת? אם לא, תוכל בבקשה להסביר בקצרה על המסלול? תודה רבה!!
אז ככה
האוטובוס מבאר-שבע לא מתקרב לרחוב לינקולן,אז תצטרכי לקחת שני אוטובוסים בסך הכול: 1.אם מגיעים ב-370:עולים לקומה 7 של דן ולוקחים את אחד מהקווים:27/127/68.נוסעים 3 תחנות ומבקשים מהנהג שיוריד אותך מול בית מעריב.התחנה שבה את יורדת היא צומת הרחובות בגין/יצחק שדה/קרליבך ולינקולן. 2.אם מגיעים ב-380: יוצאים החוצה לרחוב מנחם בגין מול אולמי רסיטל ולוקחים את אחד מהקווים:40/42/68,נוסעים שוב 3 תחנות ויורדים באותו הצומת המדובר. אם את לא כל כך מכירה את תל-אביב,אז עדיף להגיע עם 370.יהיה לך יותר קל למצוא את הקווים בתחנה המרכזית. הליכה ברגל יכולה להיות רלוונטית רק אם נוסעים ברכבת מבאר-שבע לעזריאלי.מעזריאלי ניתן ללכת רבע-שעה-20 דקות ברגל עד לרחוב לינקולן.

DNAדנה

New member
אז ככה
האוטובוס מבאר-שבע לא מתקרב לרחוב לינקולן,אז תצטרכי לקחת שני אוטובוסים בסך הכול: 1.אם מגיעים ב-370:עולים לקומה 7 של דן ולוקחים את אחד מהקווים:27/127/68.נוסעים 3 תחנות ומבקשים מהנהג שיוריד אותך מול בית מעריב.התחנה שבה את יורדת היא צומת הרחובות בגין/יצחק שדה/קרליבך ולינקולן. 2.אם מגיעים ב-380: יוצאים החוצה לרחוב מנחם בגין מול אולמי רסיטל ולוקחים את אחד מהקווים:40/42/68,נוסעים שוב 3 תחנות ויורדים באותו הצומת המדובר. אם את לא כל כך מכירה את תל-אביב,אז עדיף להגיע עם 370.יהיה לך יותר קל למצוא את הקווים בתחנה המרכזית. הליכה ברגל יכולה להיות רלוונטית רק אם נוסעים ברכבת מבאר-שבע לעזריאלי.מעזריאלי ניתן ללכת רבע-שעה-20 דקות ברגל עד לרחוב לינקולן.
תודה רבה רבה!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה