שרשור הכוונה ומודיעין 11/4

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
מהכפר הירוק לשינקין
תודה מראש
אני צריכה להגיע מחר בבוקר מהכפר הירוק לצומת הרחובות שינקין אלנבי... אשמח לשמוע מה הדרך המהירה ביותר לעשות זאת!
תודה...
מהכפר הירוק לשינקין
קווים 47, 48 ו-247 של "מטרופולין". לצדם קו 24 של "דן". האחרון עם נסיעה ארוכה במקצת מן השלושה הראשונים. עדיין, אני חושב, שאם הוא הראשון, שמגיע לעלות עליו. אם הוא מגיע ביחד עם שלושת הקווים הראשונים, אז עדיף לדעתי לעלות עליהם.

scarlet moon

New member
מהכפר הירוק לשינקין
קווים 47, 48 ו-247 של "מטרופולין". לצדם קו 24 של "דן". האחרון עם נסיעה ארוכה במקצת מן השלושה הראשונים. עדיין, אני חושב, שאם הוא הראשון, שמגיע לעלות עליו. אם הוא מגיע ביחד עם שלושת הקווים הראשונים, אז עדיף לדעתי לעלות עליהם.
והם מגיעים ישר לשם?

בלי החלפות וכאלה? תודה!

scarlet moon

New member
מהכפר הירוק לשינקין
תודה אורי.

elitrou

New member
הפעם אני צריך עזרה
אני נוסע לקרית שמונה ביום חמישי בערב. מה הערכת הזמן לנסיעה מת"א לקרית שמונה עם כל הפקקים של חמישי בערב ב-842 וב-845? אם 842 מגיע קודם, האם לעלות עליו או לחכות ל-845 שאמור להיות מהיר יותר?

לוגלו

New member
הערכת זמן נסיעה לבר אילן
אהלן עלי להגיע בבוקר יום א' הקרוב 17/4 לאונ' בר אילן מרחובות. הבנתי שעלי לקחת את קו 164 במכון ויצמן/הרצל. מה זמן הנסיעה המשוער? עלי להגיע בסביבות שמונה וחצי. תודה

דניאל 130

New member
הערכת זמן נסיעה לבר אילן
אהלן עלי להגיע בבוקר יום א' הקרוב 17/4 לאונ' בר אילן מרחובות. הבנתי שעלי לקחת את קו 164 במכון ויצמן/הרצל. מה זמן הנסיעה המשוער? עלי להגיע בסביבות שמונה וחצי. תודה
שעה נסיעה בערך פלוס מינוס
צא ממכון וייצמן בסביבות השבע ורבע-שבע ועשרים בבוקר.בשעות האלה תדירות קו 164 גבוהה יחסית ואפשר גם לנסוע עם קו נוסף,קו 318,שגם פועל בשעות הבוקר באותו המסלול.

לוגלו

New member
שעה נסיעה בערך פלוס מינוס
צא ממכון וייצמן בסביבות השבע ורבע-שבע ועשרים בבוקר.בשעות האלה תדירות קו 164 גבוהה יחסית ואפשר גם לנסוע עם קו נוסף,קו 318,שגם פועל בשעות הבוקר באותו המסלול.
תודה
שעה זה בערך הזמן שהוצג באתר אגד. תהיתי אם יש לקחת "אקסרה" מפני שמדובר ביום א'

דניאל 130

New member
מראשון לציון לבסיס אוגדת עזה מחר ב10
היי איך אני מגיע הכי מהר מראשל"צ (לא משנה לי איזו תחנה אוטובוס או רכבת) לבסיס אוגדת עזה להיות שם בשעה 10.
אוגדת עזה זה מחנה רעים נכון?
אם כן,אז תצטרך לבצע החלפה של שני אוטובוסים: 1.לקחת מתחנה מרכזית חדשה שער ראשון את קו 311 שיוצא בשעה 07:30 בבוקר.לרדת בתחנה מרכזית אשקלון. 2.מתחנה מרכזית אשקלון לקחת את קו 36 שיוצא בשעה תשע בבוקר.אתה תגיע לאוגדה בסביבות העשרים לעשר בבוקר. אין משהו יותר מתאים מבחינת הגעה בעשר.כל נסיעה שתצא יותר מאוחר תביא אותך לאוגדה אחרי השעה עשר בבוקר. עם 311 תגיע בסביבות העשרים לתשע לתחנה מרכזית אשקלון,שם תצטרך להמתין עשרים דקות ל-36. לא מומלץ לנסוע או לחכות בצמתים בדרך(לדעתי,כמובן) מכיוון שההמתנה תהיה יחסית ארוכה ולא נוחה וצפוי מזג אוויר סוער(לפחות לפי התחזית)וגם הסיכון הבטחוני(אי אפשר לדעת מה יקרה).עדיף לבצע את ההחלפה במבנה סגור ומוגן יחסית כמו תחנה מרכזית אשקלון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה