שירשור ההכרות הרשמי!

frogenMe

New member
גמני חדשה../images/Emo9.gif

שם: חגית גיל: 16 מין: *אחר* [?!] גובה: 1.69 עיר מגורים:
סתם חור במרכז.. לודעת אם אפשר לקרוא לה עיר אפילו.. צבע עיניים: כחול כהה צבע שיער: חום כהה חמש להקות/זמר/זמרת אהובות: evergrey, sonata arctica,evanescence, edguy, nightwish מנגן/ת על משהו?: לא *מתביישת בעצמי* יש לי חיית מחמד? איזה?: כלבבבב
כמה זמן אני בפורום?:
כמה אחים ואחיות?: 2אחיות ואח המאכל האהוב עלי: אורז המאכל השנוא עלי: חטיפים בטעם פיצה
[?] דברים שאני אוהב: אממ.. אורז.
דברים שאני שונא: אני.

זמן טוב להביא קפיצה אל תוך הפורום

בדיוק נכנסתי, זאת בטח הדרך הכי טובה להצטרף לכאן. שם: שניר כהן גיל: 15.5 מין: זכר גובה: 1.76 עיר מגורים: אני לא מאמין שאני גר בפתח תקווה, ועוד בחור הכי גדול שם... צבע עיניים: ירוק שיער: שחור להקות אהובות: סיסטם, לינקין פארק, לימפ ביזקיט, רמשטיין, פפה רואץ' מנגן על משהו: לא ממש. חיית מחמד: כלבה מאוד מאוד שמנה. אחים ואחיות: 2 אחים. המאכל האהוב עלי: שוקולד לבן. מאכל שנוא: גזר. דברים שאני אוהב: הרבה הרבה מוזיקה. דברים שאני שונא: שאנשים מתחקרים אותי בלי סיבה על דברים לא חשובים.

SiC

New member
חדש פה...

שם: עומר ויסברג גיל:20 (בקרוב 21) מין:זכר גובה:1.73 עיר מגורים:איזה בסיס צבאי מסריח במשך השבוע ובסופי השבוע זכרון יעקב צבע עיניים:ירוק צבע שיער:שחור חמש להקות/זמר/זמרת אהובות: - slipknot - deftones - a perfect circle - ill nino - incubus מנגן/ת על משהו?: לא וחבל :\ יש לי חיית מחמד? איזה?: חתולה זקנה וכלב חרצפי כמה זמן אני בפורום?: מהיום באיזה עוד פורומים אני משתתף?: מד"ב ופנטזיה, מנג'רים כמה אחים ואחיות?: 2 אחיות קטנות המאכל האהוב עלי: סיני מוקפץ בבגט המאכל השנוא עלי: הסיני שהקפיץ לבגט דברים שאני אוהב: לקרוא, לכתוב, לשמוע מוסיקה, להשתכר דברים שאני שונא: ראפ, אר נ בי, אמ טי וי, צבא, מכבי ת"א בכדורסל

sicksadworld

New member
טוב, אני חדשה.

שם: שני גיל: 16 וחצי מין: נקבה, בפעם האחרונה שבדקתי. גובה: 1.63 עיר מגורים: נס ציונה צבע עיניים: חום צבע שיער: אדום. חמש להקות/זמר/זמרת אהובות: העיקריות הן טול ואייפיסי. ובזמן האחרון - נורמה ג'ין, קונברג', בצפר, סאפוקיישן ודיספלין. מנגן/ת על משהו?: לא יש לי חיית מחמד? איזה?: גרביים. כמה זמן אני בפורום?: יצא לי להכנס לכאן כמה פעמים. באיזה עוד פורומים אני משתתף?: היידפארק. כמה אחים ואחיות?: אחד מפגר. המאכל האהוב עלי: סוכריות על מקל. המאכל השנוא עלי: אבוקדו. מה הטעם בנזלת על לחם? דברים שאני אוהב: מוזיקה, הופעות וכו'. דברים שאני שונא: ללכת את כל דרום ת"א בגשם.

למעלה