שירשור ההכרות הרשמי!

itamar argaman

New member
../images/Emo41.gifשירשור ההכרות הרשמי!../images/Emo41.gif

טוב אז ככה: שם: גיל: מין: גובה: עיר מגורים: צבע עיניים: צבע שיער: חמש להקות/זמר/זמרת אהובות: מנגן/ת על משהו?: יש לי חיית מחמד? איזה?: כמה זמן אני בפורום?: באיזה עוד פורומים אני משתתף?: כמה אחים ואחיות?: המאכל האהוב עלי: המאכל השנוא עלי: דברים שאני אוהב: דברים שאני שונא:

itamar argaman

New member
עונה

שם: איתמר גיל: 13 מין: זכר גובה: 1.48 (
) ערי מגורים: רמת גן צבע עיניים: שחורות צבע שיער: שחור, לא לפני זמן רב היה אדום חמש להקות אהובות: Mushroomhead, Mudvayne, Blur, Funeral For A Friend, DipCrib Sliver Match. מנגן כל משהו?: כן, גיטרה חשמלית. חיית מחמד: כלב!! כמה זמן בפורום?: לא הרבה... 4 חודשים.. באיזה עוד פורומים אני משתתף?: סרטי מתח ואימה, קהילה צעירה, הומור, המגן, סדרות אקשן, סופרים ומשוררים צעירים. כמה אחים ואחיות?: שתי אחיות גדולות המאכל האהוב עלי: לביבות תרד המאכל השנוא עלי: פירה דברים שאני אוהב: לנגן, לכתוב שירים וסיפורים, לקרוא, לשחק בPS2, לגלוש באינטרנט, BMX, לרוץ, כדורגל ושחיה. דברים שאני שונא: ערסים, פאקצות וקיינד אוף שיט.

Batelka

New member
אוקע

שם: בת-אל גיל: 15 ממש ממש בקרוב מין: נקבה... גובה: 1.63 עיר מגורים: Butt-yam (בת-ים למי שלא הבין) צבע עיניים: חום-שחור צבע שיער: חום כהה חמש להקות/זמר/זמרת אהובות: Finch, FFAF, Incubus, HIM, Story of the year מנגן/ת על משהו?: דא-גיטרה יש לי חיית מחמד? איזה?: לוויתן כמה זמן אני בפורום?: לא זוכרת... באיזה עוד פורומים אני משתתף?: המממ... כמה אחים ואחיות?: אח ואחות המאכל האהוב עלי: שוקולד המאכל השנוא עלי: אבוקדו!!! דברים שאני אוהב: מוזיקה, לבלות, לישון ולא לקום עד שעה מאוחרת דברים שאני שונא: פוזרים, יתושים, אנשים שקוראים לי בשמות

Manic Subsidal

New member
חח זה השרשור הכרות המי יודע כמה כבר

אבל יאללה... נזרום שם: ליאב גיל: 18 מין: זכר גובה: 175 ערי מגורים: מגדל העמק (צפון, עמק יזרעאל ליד נצרת) צבע עיניים: ירוקות צבע שיער: שחור חמש להקות אהובות: the offspring, orgy, in flames, soilwork , killswitch engage, מנגן על משהו?: גיטרה חשמלית בלהקה CyberDust חיית מחמד: אמא ואבא כמה זמן בפורום?: מההתחלה שלו בערך... לא מזמן באיזה עוד פורומים אני משתתף?: לא יותר מידי, רק קורא ושולח הודעות מידי פעם. כמה אחים ואחיות?: אח קטן ואחות קטנה המאכל האהוב עלי: "על האש", לא משנה מה! המאכל השנוא עלי: עגבניות דברים שאני אוהב: לקרוא מד"ב, לראות סרטים, לשמוע מוסיקה, לנגן, להופיע, לתכנת, אנימה ומנגה, לשתות חשיש (?) דברים שאני שונא: ערסים, לקום בבוקר, מטאליסטים קשוחים, מוסיקת אר אנ בי, טסטרים, וודקה. נעים מאוד!

miu zzz

New member
עכשיו אני! יאי!

שם: חזי גיל: 16 במרץ(השני במרץ) מין: זכר, אם אני לא טועה חחח גובה: נראה לי בסביבות ה1.8 עיר מגורים: גני תקווה(באזור פ"ת) צבע עיניים: כחול צבע שיער: שחור... הורס הכל הא? חחח חמש להקות/זמר/זמרת אהובות: soil,Disturbed,muse,Radiohead,System of a down,Three Doors Down הייתי פשוט חייב להוסיף מנגן/ת על משהו?: לא מנגן על כלום... הייתי מת לנגן על גיטרה או תופים אבל אין לי זמן)': יש לי חיית מחמד? איזה?: הלוואי עלי!!!! אמא שלי אלרגית לפרווה!!!! כמה זמן אני בפורום?: אין לי מושג אבל אני לא רושם המון... באיזה עוד פורומים אני משתתף?: משינה,מכבי,רוק ושייגעצ כמה אחים ואחיות?: יש לי 3 אחיות... תאמינו לי זה סבל!(אחת עוד מעט בת 25 אחת עוד מעט בת 23 ועוד אחת שעוד מעט בת 14...) המאכל האהוב עלי: המבורגר המאכל השנוא עלי: סיני של אחותי!! זה כזה מגעיל! דברים שאני אוהב: בנות... טוב מי לא בגיל 15 חחח, מכור לאיסי...179373251 דברים שאני שונא: ללמוד עם אחותי הגדולה זה פשוט יכול לשגע אותי! היא נהנת מזה שאני לומד ואז היא נותת לי סתם תרגילים... זה יכול לחרפן אותי!! אבל ברמות. טוב אני שונא את כל האחיות שלי

DefTone

New member
אני

שם: אולג גיל: 14 תאריך: 25.1.90 מין: זכר גובה:מ' 83 אני משער עיר מגורים: גבעת שמואל צבע עיניים: כחול צבע שיער: בלונדיני חמש להקות/זמר/זמרת אהובות: Cradle of filth, Children of bodom, SOAD, HIM, Incubus מנגן/ת על משהו?: יש לי חיית מחמד? איזה?: כלבה, קוקר ספניאל אמריקאי כמה זמן אני בפורום?: לאדע... באיזה עוד פורומים אני משתתף?: כלום בתפוז כמה אחים ואחיות?: אחות גדולה, ואחות קטנה המאכל האהוב עלי: הכל המאכל השנוא עלי: כל מה שלא רשום למלעה דברים שאני אוהב: (איזה שאלות שתיהיו לי בריאים...) הכל דברים שאני שונא:כל מה שלא רשום למלעה :] (כמה שאני יצירתי) אגב הקרות... מה אם מפגש פורום? (שחשוב שיהיה במרכז!)

Pap3r B0y

New member
שלי >.<

שם: דימה גיל:16 ביוני >.< מין:זכר ? גובה:1.76 עיר מגורים:לוד צבע עיניים:ירוק צבע שיער:לא יודע חח זה מעורבב כזה .. חמש להקות/זמר/זמרת אהובות:slipknot , mudvayne , mushroomhead , marilyn manson , slayer מנגן/ת על משהו?:גיטרה יש לי חיית מחמד? איזה?: כלב כמה זמן אני בפורום?: לא ידע כמה שבועות או ימים לא זוכר באיזה עוד פורומים אני משתתף?: פירסינג וקעקועים כמה אחים ואחיות?:0 המאכל האהוב עלי:הכל המאכל השנוא עלי:חרא דברים שאני אוהב:הכל דברים שאני שונא:חרא

Mine ../images/Emo26.gif

שם: אסנת גיל: 18 מין: נקבה גובה: 1.67 עיר מגורים: ראשון
צבע עיניים: ירוקות/חומות צבע שיער: שטני חמש להקות/זמר/זמרת אהובות: Lostprophets Yellowcard The Strokes Muse Jet מנגן/ת על משהו?: כבר לא .. יש לי חיית מחמד? לא כמה זמן אני בפורום?: מי סופר .. באיזה עוד פורומים אני משתתף?: הרבה כמה אחים ואחיות?: 1 וגם זה מספיק .. המאכל האהוב עלי: כל מה שטעים חח .. המאכל השנוא עלי: כל מה שמגעיל .. דברים שאני אוהב: מוזיקה דברים שאני שונא: צביעות, חוסר נאמנות, וכו' ..

TheJackass

New member
../images/Emo186.gif

שם: נדב (או נדף) גיל:14 מין:3 פעמים...לא, סתם...זכר גובה: 1.70 בערך עיר מגורים:ראשון צבע עיניים:חום צבע שיער:שחור חמש להקות/זמר/זמרת אהובות:Mudvayne, Slipknot, Papa roach, Limp Bizkit, Disturbed (זה אבל מהנו מטאל...יש אחרים מסגנונות אחרים...) מנגן/ת על משהו?: מת לנגן על תופים (הורים מעצבנים
) יש לי חיית מחמד? איזה?: כלב ושתי קרציות... כמה זמן אני בפורום?:בערך חודשיים... באיזה עוד פורומים אני משתתף?:מממ....לא יודע... כמה אחים ואחיות?:1 רקוב ברמות... המאכל האהוב עלי:אורז פרסי
המאכל השנוא עלי:
דברים שאני אוהב:ספורט אקסטרים....מוזיקה...מממ...לא יודע.. דברים שאני שונא:את אח שלי וערסים!

N 1 F 8 R 2

New member
me

טוב אז ככה: שם: נופר גיל:14 מין: נקבה גובה: 1.65 עיר מגורים: קיבוץ צבע עיניים: ירוק צבע שיער: שתני חמש להקות/זמר/זמרת אהובות: blink182 new found glory story of the year linkin park system of a down מנגן/ת על משהו?: גיטרה יש לי חיית מחמד? איזה?: אין כמה זמן אני בפורום?: לא יודעת באיזה עוד פורומים אני משתתף?: כל מיני כמה אחים ואחיות?:3 המאכל האהוב עלי: איטלקי המאכל השנוא עלי: פטריות בע דברים שאני אוהב: הרבה דברים.. דברים שאני שונא: הרבה דברים..

livia

New member
../images/Emo41.gifחדשה../images/Emo41.gif

שם: מזה משנה ?:) גיל:17 וחצי מין:בת גובה:1.60 עיר מגורים:חור במרכז צבע עיניים:חומות צבע שיער:חום חמש להקות/זמר/זמרת אהובות:RAMMSTEIN The Distillers Poison the Well s.o.a.d מאוהבת בברודי מנגן/ת על משהו?:DRUMS יש לי חיית מחמד? איזה?:2
טיפשים כמה זמן אני בפורום?:קצת באיזה עוד פורומים אני משתתף?:לא מומלץ לדעת כמה אחים ואחיות?:54 המאכל האהוב עלי:אורז המאכל השנוא עלי:
דברים שאני אוהב:DRUMS MUSIC דברים שאני שונא:פרחות וערסים

TheJackass

New member
אם זה כל מי שגולש פה אז המצב שלנו

לא משהו.... איפה שאר האנשים?! אין מצב שזה כולם...

avishay161

New member
חדש גם..

שם:אבישי גיל:17 מין:זכר עיר מגורים: ישוב קטן בצפון צבע עיניים: שחור צבע שיער: שחור חמש להקות: Metallica Linkin park Megadeath blink 182 green day מנגן: לא.. אין זמן :( אין לי לי חיות מחמד כמה זמן אני בפורום: שניה באיזה פורומים אני משתתף: מטאליקה, מטאל. כמה אחים ואחיות:1 המאכל האהוב עליי: סטיק המאכל השנוא עליי ברוקולי דברים שאני אוהב: לראות סרטים דברים שאני שונא: ...

avishay161

New member
קרוב אליך..

שמעת פעם על גבעת אלה.. אם כן אז זה חמש דקות ממגדל העמק.. ליד תמרת אתה בטוח מכיר..

למעלה