שימו לב

Serf SaN

New member
../images/Emo41.gif שימו לב ../images/Emo41.gif

הודעה חדשה מאמא"י לגבי האירוע קוספליי בחנוכה - http://anime.org.il/amai/ ורמז קטנטן לכם, כי אני אוהב אתכם, הכנס כנראה יהיה ב28 לחודש. זה לא מידע מדויק, אני לא קשור לאמא"י וזהו לא מידע רשמי. פשוט שמעתי את זה מחבר ששמע מחבר ששמע מחבר ששמע מחבר. D=" פשוט לנו בתור פורום קוספליי יש את הצורך לדעת. לפחות בבערך. מה שאומר - אנשים שעוד לא הזמינו פיאות, יש לכם עוד זמן! תתחילו בהזמנות. :}

XannieChan

New member
מה שגורם לי לשאול את עצמי אם אני אהיה בארץ XD

אבל כבר הזמנתי פיאה והלכתי על קוספלי קל הכנה.

innocence

New member
אירוע קוספליי?

דווקא בכנס היחיד שבו אין לי קוספליי?? אני אצטרך למחזר.

זה התאריך פסיכומטרי?!

סגגגגג זה אומר שיש לי חופש! ^______________^ אולי בכל זאת אני יעשה את ארוקה?...

akane

New member
כן :/

וזה אומר שאלא אם כן הבחינה בבוקר, אז זה קצת תקוע באמצע היום :< הייתי מעדיפה לקחת יום חופש נוסף, מאשר לבוא לארוע ביום לחוץ ומציק גם ככה. שלא לדבר שהבוחנים יסתכלו עליי מוזר אם אני אבוא מחופשת P:

טוב

למי שיש פסיכומטרי זה באמת דיי מבאס ולחוץ
אבל לי זה מאוד נוח, כי לא הייתי מבריזה ככה סתם מיום לימודים (חלפו הימים שהשלמות חומר חסר היו דבר קל) אז ככה אני אוכל לבוא D: ואת יכולה להביא את התחפושת בשקית. רגע. פסיכומטרי זה מבחן יחסי, נכון? אז אם תגיעי בתחפושת ותסיחי את דעת הסובבים אותך, זה בעצם יגרום לכמה אנשים להצליח פחות במבחן, ז"א שיהיה לך יותר סיכוי לקבל ציון יותר גבוה!
D<

akane

New member
אני לא עושה פסיכו, אלא מבחן אמיר :]

כי הקודם היה כשטסנו לארה"ב ולא יכולתי לעשות אותו. וזה לא ממש קשור אם להביא תחפושת בשקית או לעשות צחוקים במבחן- אלא שאם המבחן יהיה בשעות הצהריים אני אצטרך ללכת לכנס רק לכמה שעות שבהן אני לא ממש אהנה מחמת הלחץ, אלך לעשות מבחן, ואחזור שוב אחרי שפספסתי כמה שעות טובות :/ זה פשוט מבאס... >; ואני קצת לא מבינה מה ההבדל בין להפסיד יום לימודים לבין יום פסיכו? אם את לא עושה פסיכו אז למה שיהיה לך חופש בכל אופן? @,@; ואם את כן, אז יש לך אותה הבאססה שלי, לא? בולבלתי קלות ~_~;

אה, אמיר

אבל אמיר זה יותר קצר מהפסיכומטרי, אז זה פחות גרוע <: אפילו שכן, לצאת באמצע זה מבאס מכל כיוון שמסתכלים על זה <.< ולהסבר: לכל הסטודנטים יש יום חופש כשיש פסיכומטרי, כי צריך את האוניברסיטה בשביל שיהיה מקום למבחן, ולא יהיה מקום גם לנבחנים וגם לנו. בעיקרון אנחנו מסיימים ללמוד כל חנוכה ב4, אבל אין לנו ממש חופש. לכן, בגלל שהכנס נופל דווקא על היום פסיכומטרי, זה אומר שזה נופל על היום חופש הכמעט יחיד שלנו, מה שאומר שאני אוכל לבוא בלי להפסיד חומר D:

akane

New member
ב28 זה מועד ב'

ולכן אין את אותה כמות הנבחנים, והבחינה מתבצעת רק בתל אביב ובכמות מוגבלת מאוד. תבדקי את העיניין כי זה לא בטוח שיש חופש לכל הסטודנטים, לנו בירושלים למשל, אין.

akane

New member
תמותו >3<

חחח סתם סתם~ מקנאת בכם. אני כן אפסיד לימודים ביום הזה, וזה עוד יום הרצאות :<

akane

New member
מצויין שהודיעו משהו X3

לחץ חברתי עוזר? ואאאא 25 יום @_@ אני צריכה לספר את הפיאה שלי דחוף~

Lightning9

New member
יו~ עינב!!

יש מצב שאת מתחברת למסן? D: ממ.. אני אשמח אם תוכלי להסביר לי שוב איך עושים בדיוק את החצאית פטיקואט הזה?.. כי לא הכי הבנתי. חוץ מזה נראה לי שפחות או יותר הבנתי את השרוול, אני חושבת ומקווה. אני אתאמן מחר על איזה בד מעפן ואנסה ליצור את הצורה שלו. בכל מקרה, אם תוכלי להתחבר למסן זה ממש ממש ממש יעזור. וגם בא לי לדבר איתך OO:~

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifיופי../images/Emo13.gif

באמת חיכיתי שהם יודיעו משהו, באותו עניין אני שמחה להכריז שתהיה תחרות כל-שהיא במסגרת הפורום, אולי יהיו אפילו פרסים אבל זה תלוי בתפוז באמת.. פרטים נוספים בקרוב

akane

New member
*O* הווו נשמע מגניב!!~

הגיע הזמן שתהיה פה איזו פעילות שתזיז אנשים ביחד למטרה אחת~ D: בכלל, יחסית לפורומים אחרים כמות האנשים הכישרוניים פה היסטרית|סגדש| לחלוטין @_@; זאת הולכת להיות תחרות/פעילות מדהימה לא משנה בהקשר למה היא תהיה~

למעלה