רוקדים עם כוכבים תוכנית עשירית

shay keran21

New member
ריקוד מס' 4../images/Emo26.gifמשה ופולינה../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif

רקדו וואלס(לראשונה לעונה) ציון: 34 דעה אישית: מאוד מאוד נחמד.....מבחנתי משב ברמה גבווה אך לא מתרומם ממש...וחבל..

shay keran21

New member
ריקוד מס' 5../images/Emo26.gifשמעון ומאשה../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

רקדו את אותו ריקוד קופצני שרקדו מירה ודני ציון: 28 השופטים וגם אני מיואשים כבר..הרגשתי שהם לא יודחו גם הפעם..לפי דעתי התכנית תהיה הפתעה אורלי ואיציק יועמדו להדחה ואורלי תלך...אמן שהם יעופו!! אמןןןן

shay keran21

New member
חח שלחתי בטרם....בתוכן הפרטים../images/Emo26.gif

וואווו ואוו ואוו!! רקדו סלסה וציון של 39 נק'!!! הריקוד שהכי אהבתי הערב!!! מגיע להם להישאר!!! אמןן אמןןן ששמעוןן יעוףףף נו יאלההההה תנו לי את האושר הזה כבררר

shay keran21

New member
חדשות מסעירותתתתתתת

יהיו 3 זוגות בגמררררר יששששששששששששששש הלוואיי שמירה,מייקל ומשההההההההההההההההה

shay keran21

New member
והמודחים הבאים|שמאלל|אורלי וחיים../images/Emo88.gif

שמעון שוב ניצל!!!!! מהה יהיה??!!

shay keran21

New member
זה לא קשור

שמעון רקדן גרוע,עושה צחוק,לא מתאמץ כי יודע שבחוץ יש עולם שמסמס לו...וכמו שאמיר אמר,הריקוד הזה היטיב איתו בגלל הקפיצות של הריקוד..שום טכניקה שום עבודות ידיים או רגליים...אולי הבחוץ נראה מרשים....אני מודה שאורלי הייתה גם גרועה היום..אבל ידעתי שתעוף..מבחינת חוקית,מגיע יותר לשמעון,למרות אי הרצינות שלו הוא "התאמץ" יותר ממנה..היא הודחה בתכנית השניה...כמו שאני מרגיש שלא הגיע לה לחזור,ככה גם הקהל שמסמס חשב....מעולם לא הייתי שלם עם החזרתה רק בגלל עצם העובדה שהיא הודחה מוקדם...ואין לה כביכול זכות להגיע לשלב כזה...מילא היו חוזרות גאלה או ליאת... קיצר הפואנטה זה לא מי יותר טוב..בסיפור הזה אורלי עדיין רקדנית יותר טובה....

ל-shay keran21

באמת הלוואי זו בדיוק שלישיית הגמר גם שלי!!! אבל כל זה לא יוכל לקרות אם שמעון(שרק) ימשיך להופיע לנו על המסך מידי שבוע. אם שבוע הבא הוא לא עף-אכלנו אותה....
אני לא אוכל לסבול לראות אותו בגמר על חשבון אחד מהזוגות שאתה ואני מנינו... חייבים לעורר פה את הפורום שיתחילו לחזק כנה שיותר את שלושת הזוגות הללו אני מנסה אבל אני רק איש אחד מול כולם, אשמח לעזרתך.

shay keran21

New member
שמע יש לי 2 דברים להגיד לך

1. אין ספק ששבוע הבא לא משנה מה ירקדו מי שיועמד להדחה יהיה שמעון ואיציק...שניהם אני מאמין יודחו במהלך 2 הפרקים...מי יודח קודם לא משנה...העיקר שהשלושה יהיו ה-שלושה המנצחת שאלו מירה,משה ומייקל(הסדר האישי שלי) אני כבר שנים לא מסמס לאף תכנית ריאלטי...הפעם האחרונה שעשיתי זאת זה בכוכב נולד 2 לסקעת
מבחינתי זה בידור ומהנה..אבל לא רוצה לסמס...חחח ותאמת אין מה לעורר,העונה עוד מעט נגמרת..ותאמין לי שהתעוררות לא ישנה..יש הרבה צופים לתכנית..אפילו לפי דעתי הרב מבוגר...המבוגרים בעצמם מתחילים לסמס..כן כן..תאמינו...חחח באמת שאין לי מושג איך אוכל לעזור לך ..."חייל"

shay keran21

New member
אין ספק שלמשה עלה קצת השתן לראש וכבר

3 תכניות הוא אאותו דבר...אבל הוא עדיין ברגה גבוהה לפי דעתי..ואין קשר שאני אוהב אותו... לגביי מה שאמרת על מייקל,אולי בהתחלה הייתי מסכים איתך...אך מייקל מאוד משתפר.... היחידה שבאמת צנועה,זו מירה..היא היחידה שקוטפת כמעת כל שבוע את המקום הראשון..ללא ספק באופן ניקודתי היא חייבת להיות בגמר ואף לזכות..אבל משה ינצח..וזה ברור... למרות שהיני חושב שהריקוד של מירה לא היה הכי טוב..שמחתי על הניקוד המרבי שיש...זה אחד הריקודים גם הקשים וגם השנואים עליי....חחח

מירה היא מושלמת והיא מקום ראשון

ולא משנה מה יהיו התוצאות בגמר . גם אשה מושלמת גם אמנית גדולה וגם אדם נעים .

פולספגן

New member
"אדם נעים" - האם את מכירה אותה אישית? ../images/Emo4.gif

זה שהיא נתנה לך אולי חתימה זה לא אומר שהיא מושלמת

../images/Emo51.gifרבה לשי

על כל הדירוגים והדאגה לשירשור תוכנית השבוע
היה נחמד מאוד באולפנים ויש מלא תמונות שבימים הקרובים אעלה אותם לכאן

דעתי על הריקודים../images/Emo13.gif

משה ופולינה כרגיל רקדו פיצוץ מייקל ואנה רקדו מעולה מהרגיל הפעם מירה ודני רקדו מעולה אורלי וחיים היו קצת חלשים יחסית לשאר הריקודים המעולים שלהם איציק ואלונה לדעתי השבוע רקדו הכי הכי טוב ועם יד על ה
השבוע שמעון ממש הראה שיפור
השופטים שימחו אותי מאוד עם כ"כ הרבה עשיריות ברצף
והשבוע זה בהחלט היה צודק. בנוסף היה כייף לצפות בירדנה ארזי בלייב. ומאוד אהבתי את הקאבר של הלהקה לפאפרצי של ליידי גאגא. כמו שהבטחתי תמונות בהמשך השבוע(שהוא קצת עמוס לי לכן זה מתעכב אז עימכם
)

למעלה