רוקדים עם כוכבים תוכנית עשירית

ויוה 2009

New member
שמעון אמסלם,מייקל לואיס ומשה פרץ :)

כואב לי על הניקוד הנמוך של שמעון אמסלם.הוא רוקד מדהים ועובד קשה לא פחות מכולם.מייקל לואיס ומשה פרץ מסתמנים אצלי כפיינליסטים לגמר.אני חולה על אמיר פיי גוטמן,אך הוא קצת נוקשה עם שמעון ובכלל.הילה נחשון מהממת ומגישה מושלם רצח,אלי משבית שמחות ודנה מקסימה!

../images/Emo41.gifרוקדים עם כוכבים תוכנית עשירית../images/Emo41.gif

הרחבה חוזרת לסיבוב נוסף שיכלול הדחה נוספת של אחד מהזוגות, אז מי זה יהיה הזוג שילך השבוע
משה או מייקל
שמעון או איציק
אורלי או מירה
מי מהזוגות יתן ביצוע מרתית ויקבל את הניקוד הגבוה מהשופטים
מי מהזוגות יתן ביצוע חלש יחסית ויקבל את הניקוד הנמוך מהשופטים
וגם הערב הופעה חיה באולפן והפעם:הזמרת ירדנה ארזי וכל זה הערב ראשון שעה 21:00 ערוץ 2 או שידור חי באתר האינטרנט הרשמי http://reshet.ynet.co.il/11530.aspx אני אצפה בתוכנית היישר מהאולפן ואדאג לתמונות
שתהיה לכולכם צפיה מהנה הערב

ויוה 2009

New member
שמעון..שמעון...אתה פשוט הורס לגמרי!

אני שם לב לרגליים,לתנועה של הגוף ובכלל לכל ריקוד של שמעון עם מאשה והשופטים לגמרי נסחפים ובראשם..אמיר (אני הרוס עליו,אבל הוא קשה בשיפוט).אלי לא מחדש..הוא תמיד קשה בשיפוט שלו.ושמעון כובש אותי עם היופי שלו,הסקס אפיל,הכאריזמה,שפת הגוף,הקול והמתיקות שלו!!

../images/Emo7.gifבגלל אנשים כמוך נהרסת לכולנו התוכנית

צריך להיות ממש טיפש או ממש עיוור כדי לא לראות שלשמעון אין מושג וחצי מושג בריקוד
כל עם ישראל ראה היום שבזמן שמתמודדים אחרים קורעים את התחת בחדר החזרות. שמעון עסוק בלגייס סמסים מכל העמך. נקווה שיומו בתוכנית קרב...כולנו עובדים על זה במרץ

shay keran21

New member
אין טעם להגיע לטוני דיבור כאלו...שתנהל דו שיח

עם עצמה..הולך לה לא רע...מכבד דעה של כל אחד...אתן את הדוגמא הטובה ביותר....גם אם לדוגמא מירה הייתה מזעזעת בריקוד,הייתי מרעיף עליה אהבה מפה ועד אילת..פשוט מהסיבה שאני אותו אותה כאמנית...מה לעשות שיש אנשים שאוהבים את שמעון בלי שום קשר לאיך שהוא רוקד..ועל זה אני כועס...

ויוה 2009

New member
אל תכעס-עצבים גורם לפצעים בפנים :)

כמו שאמרת,כל אחד ודעתו.חבל שלא התייחסת למה שרשמתי בראש תוכן הודעתי וזהו האבחנה בריקוד של שמעון ואחרי זה המראה החיצוני שלו שמטריף אותי כהומו שאוהב גברים גבוהים ומסוקסים כמוהו.ואני לא חושב שהתוכנית נהרסת בגלל דעותיי ואנשים ששותפים לדעותיי.הוא רוקד טוב.

shay keran21

New member
כל אחד ודעותיו..בעיני לא רק שהוא רוקד

זועה,אלא הוא גם ממש לא מתאמץ! ככה אני חושב

פולספגן

New member
הוא מאוד מתאמץ - נסה אתה לרקוד במימדים האלה?

לך תרקוד עם גמדה ותראה איך זה?

ויוה 2009

New member
לחייל מבסוט-הגזמת לגמרי!!

אז הוא לא רוקד כמו מירה ודני ואיציק ואלונה...אז?זה גועל נפש שאתה ככה מספיד אותו ועושה לו רצח אופי.מה נסגר איתך כאילו?!גם איציק היה עסוק בלגייס סמסים אחרי הצגה בכיכובו (סאלח שבתי) בקמארי אחרי סיום ההצגה.פשוט לא הראו את שמעון ואיציק מתאמנים בחזרות. :(

היי היי חברים אני מבקשת לעצור כאן../images/Emo243.gif

ניתן להביע כל דעה שהיא אך יש דרכים לומר אותה. אם ויוה 2009 אוהבת את שימעון זו זכותה המלאה ואם דעתה היא שהוא רוקד טוב זו זכותה המלאה כי כידוע דעות יכולות להיות שונות מהשניה כך שאין צורך או כל סיבה לריב. אני מבקשת להמשיך ולכבד אחד את דעותיו של השני.
לכולם

../images/Emo140.gif../images/Emo24.gifלרעות

כל הכבוד לך!!! איך את תמיד יודעת להשליט סדר
איך היה לך בתוכנית? דרך אגב רציתי לומר לך שראיתי שאתם מחפשים לדעת את מועדי ימי ההולדת של הכוכבים והרקדנים. אז לגבי הרקדנים אוכל לעזור לך, יש את כל התאריכים שלהם בפייסבוק ואוכל לומר לך אם תרצי.(לכל אחד מהם כמעט יש פייסבוק) אשמח לעזור
אז בינתיים שיהיה המשך שבוע נעים ומוצלח!

I'm just doing my job../images/Emo9.gif

וחשוב לי לעשות זאת הכי טוב שרק אפשר. ולגבי התאריכים אני חברה בפייסבוק של יניב קקון ואורון דהן,את התאריך של אנה אהרונוב מצאתי באתר E אונליין, ואת של פולינה צ'יקטונוב אני יודעת בגלל ההפתעה שעשו לה בשידור אתמול עם הזר פרחים. אם תוכל לשלוח לי את התאריכים שלהם בהודעה פרטית אשמח ואודה לך מאוד. המון המון

פולספגן

New member
אמיר פיי גוטמן חי בסרט שנתן לאורלי ויינרמן 9

היא רקדה כמו בובה - זה הזכיר את הסרט של הגששים שגברי מראה איך לרקוד ע"י הבובה. נראה איך שמעון אמסלם ירקוד, אך לפי הריקוד הזה - אורלי עפה

shay keran21

New member
ריקוד מס' 1../images/Emo26.gifאורלי וחיים../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif

רקדו טנגו ציון: 31 דעה אישית: ככה ככה...לפי דעתי אורלי הייתה כמו בובה..לא יודע אם זו מחמאה או לא...דוקא שלא צריך ,אמר נותן ניקוד גבוה? נו טוב זה ידוע שהוא ואורלי חברים...אין מה לעשות..בישראל לא יכולים להיות ריצניים... אין לי ספק ששוב יועמדו להדחה....

shay keran21

New member
ריקוד נס' 2../images/Emo26.gifמייקל ל.ואנה../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

רקדו סלסה ציון: 36 דעה אישית: וואוו!!! מסתבר שאדון מייקל סנוב לא קטן!! מתעב אנשים כאלו...שיהיה ריקוד מדהים...בהחלט בגמר....מגיע להם...בעיקר לאנה...חולה עליהם...אישה מקסימה...

shay keran21

New member
ריקוד מס' 3../images/Emo26.gifמירה ודני../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

רקדו...חחחחח עזבו עזבו..לא יודע לרשום את זה! "ריקוד קופצני" יש פרסומות... השופטים מעולם לא היו נלהבים ממירה
אמרו שמגיע לה להיות בגמר!! אמןןןןןןןןןן חייב להודות שההתחלה של הריקוד איכב אותי...זה מבין הריקודים שאני לא אוהב..כי הם לא מרשימים...במידה ויהיו בראש הטבלה,אז אין מצב שילכו הביתה..אמן ואמן!! ציון: 40!!!!!!!!!!!!!!!!!! וואווווו איזה אושרררר

למעלה