רומן בלתי צפוי / לא שגרתי

nescafe

New member
מצחיקול 1

באמת דיברתי על צ'ורבה.לא סתם. אוטנתית <+ נקרים לך בגבנ"צ> במרפסת??? במרפסת??? בקור צפרדעים של הבירה???
אולי...אם כבר יש לך access לשמירת חפצים, תזרגג שם במקום לצאת החוצה? :)

Barbie

New member
אהמם, עדי טלמור לא ממש אהב את זה

לא ממש ברור למה. בטח קשור לזה שאני ערום ויש שם מעילים של א/נשים. מצד שני, עכשיו שהוא נזרק משם - יש על מה לדבר (לא שיש לי בעיה עם הקור). המרפסת היא ליגה, פי אלף על חדר הספות. הבר העליון ובר-הסושי הם גם מכובדים. יצא לי פעם להתחיל משהו ביציאת החרום... קטע ענק : יש ליד הכניסה זוג דלתות כפולות שמופרדות על-ידי גרם מדרגות. זו יציאת החרום הראשית של המועדון. נכנסתי מהצד הפנימי, עם מישהי יקרה, והתחלנו להשתעשע. נעלתי את הדלתות הפנימיות והייתי בטוח שלא נופרע. מפה לשם, משחקים ונהנים ופתאום יש וואחד אור עלינו. מסתובבים - וקולטים את הדלתות החיצוניות (שמובילות לכניסה) פתוחות לרווחה, ואיזה שלוש מאות איש פעורי-פה מתבוננים. אני הייתי בהלם, אבל זו שאיתי לא התרגשה, ועוד זיהתה שם איזו חברה שלה, אז אמרה לה "היי, מה קורה". עד עכשיו אני על הרצפה כשאני נזכר. יש לי רעיון. תכיני צ'ורבה, תקרימי ותצלמי. תעלי לפה תמונה ונראה. (אני לא מאמין לאף אחד/אחת. ככה זה בחיים).

sh53

New member
כנראה שלא ביקרתי בפורום 57 מספיק../images/Emo10.gif

אז אין לי כל כך מה לספר בענין זה, אבל אחלה הודעה.

nescafe

New member
ואני לא ביקרתי

בפורום 613 מספיק
את יותר ממוזמנת לקפוץ לבקר שם! אחלה אנשים ואין צנזורה..

נימשון

New member
היה אבל...

אני לא בטוחה שתעמדו בסיפור שלי אז אמנע מכם את הסבל ומסעיר בקרוב... אחחחחחחחח חיי הפריצות

anzo

New member
תתחילי אני ...

אתן לך פור של 5 ואח"כ אעקוף אותך בוייייששששששששששש... התכוונת
לכוס....

נימשון

New member
אמממממממ

כוס קפה או כוס תה
תאמיני ל
שהיא אומרת רק מה שהיא מתכוונת

anzo

New member
כרס יש..

משנה ממה??????? קולה/בירה/ויסקי..... בקטנה..

למעלה