רומן בלתי צפוי / לא שגרתי

shellush

New member
../images/Emo41.gif רומן בלתי צפוי / לא שגרתי ../images/Emo41.gif

פישפשתי במוחי הקטנטן לרעיון חדש לדיון וזה מה שעלה לי... היה לכם פעם איזה רומן בלתי צפוי או אם אדם בלתי צפוי הקיצר, ספרו על כל חוויה רומנטית / אירוטית שלא חשבתם שתהיה לכם
לי אין סיפור כזה, לא ממש. הכי לא צפוי שהיה לי זה כשיצאתי עם בחור אתיופי שבמקרה פגשתי בתור לרופאה שלי ויצאתי איתו איזה חודשיים.

shellush

New member
נכון, בטח שהם כושים אבל.... סודות

מחדר המיטות, המממממ, לא מגלה ולא מגלה

Barbie

New member
חבר שלי אומר : לא אומרים 'כושי',

אומרים 'ניגר'. אבל הוא סתם שוטר מושחת.

סוגיה פילוסופית\מדעית

אם צבע שחור סופג את אור השמש ומתחמם הרי שסביר שבמקומות בעלי שמש מועטה <סקנדינביה> צבע העור היה צריך להיות שחור לקליטה מרובה ובאפריקה לבן בכדי לשמור על טמפרטורת גוף ממוזגת. טוב שאלות כאלו הן הסיבה שישי לי השכלה תיכונית בלבד

avshalomat

New member
אפעס כדי שלא יהיה לך

סרטן רצוי הרבה פיגמנטים בשמש בחמה של אפריקה.

טופז בת

New member
אוי זה כ"כ נכון.....

יצאתי עם ניגרי חתיכת ביזיון מה שאלוהים נתן להם שיחלקו קצת לבחורים ללבנים.....

shellush

New member
../images/Emo6.gif או ליתר דיוק לספר על רומנים ...

בלתי צפויים שהיו לך

nescafe

New member
מי לכלך../images/Emo35.gif

יאללה מתי אתה בא לאיזה צלחת צ'ורבה? אגב..משבוע שעבר גם לנו יש האומן 17

Barbie

New member
מתי שאוזמן, לא ?

ואני יודע. למרבה הענווה, היה לי חלק בהחלטה המשונה הנ"ל. למעשה, גם בתל-אביב ייפתח בקרוב מאוד, מאוד-מאוד (אני לא אומר שזה יהיה דווקא ב*יום חמישי הבא*) סניף של המועדון. הצעה נוספת שלי (שאותה לא קיבלו הקברניטים, אגב) היתה לשנות את שם הרחוב המקומי (בחיפה ובתל-אביב) ל"האומן" ולדאוג שייבנו בו לפחות שישה-עשר מבנים. זונות.

nescafe

New member
אתה תמיד מוזמן.

אז אתה מהדרג, אני מבינה. מקבלי ההחלטות?

Barbie

New member
כולן אומרות את זה,

ואחרי שאני בא, אין שום צ'ורבה. סקס זה לא צ'ורבה. אני מציע-החלטות, וגם זה בקושי. דרג ג' ביום-טוב. ההטבה היחידה שאני זוכה לה - אחרי שנה של עבודה מפרכת ומאומצת שכוללת להשען על הגדר ולהצביע, להחזיק ביד רשימה (פיקטיבית, ברור), לחלק הנחות וכרטיסי שתייה ולקבל הצעות-זימה (נאות ומסובכות) - היא הזכות לשים את מה שאני רוצה בשמירת החפצים בלי פתק. ולהזדיין במרפסת.

למעלה