פרוייקט Y3

sutul

New member
חחחחח

1. אני לרגע שקלתי להעתיק את המיספרים להודעה שלי. 2. אפרופו פרוייקט Y בתל אביב שכרתי את החדר שהיתה בו קטי מהעונה השניה. 3. כשהייתי בן 18 איבדתי את הבתולים שלי עם בת 29 4. היזיזה שלי אחריה כששירתתי באילת (בן 19) היתה בת 31 5. באמצע מישהי שהתחילה איתה (הכאילו חברה שהיתה לי) היתה שנתיים מעלי 6. כשלמדתי ברידמן (בן 23) היתה לי יזיזה בת 36 7. החלום שי זה לצאת עם מישהי בת גילי או פחות 8. אגב גם הבחורים שהייתי איתם גדולים ממני 9. אני חולה אנימה (פוקימון - פעם לפחות, אינויישה, איצ'יגו100%, נארוטו, יקיטאטה ג'אפן, בליץ', רנמה1/2 ועוד) 10. טוב מודה איצ'יגו 100% ממש ממש גובל את ההנטאי אבל זה כמו הגבול בין גיאונות לשיגעון זה קו לא ברור 11. אחד הדברים שהכי מביכים אותי זה ללכת לשירותים בבית אחר (מאמין שאני לא היחידי) 12. יותר מביך אותי מזה זה הרעש של ה"בלופ" ביחוד בבתים שהשירותים לא רחוקים מהחדר שבו כולם נימצאים ואני חולם להמציא אסלה אקוסטית. 13. הייתי אובדני בערך מכיתה ד' עד י"ב ובצבא הייתי קרוב לממש את עצמי כאובדני אבל לקחו לי בסוף את הנשק מהיד 14. הפסיכייטרים בצבא הגדירו אותי כבעל אישיות גבולית עם קווים נרקיסיסטיים והיתי לוקח פאקסט, ואבן, לוסטורל וריספרדל 15. לא ממש אהבתי את הכדורים אז הפסקתי לקחת אותם כשיצאתי מהצבא 16. אם היתה לי משאלה.. רק אחת זה שאחותי תירפא באופן פילאי מכל מחלותיה אפילו על חשבון חיי שלי (לא שאני שם עליהם מחיר גדול...) 17. יש משהו פלילי בחיי שעוד לא עבר עליו חוק ההתיישנות אז אני עוד לא יכול לדבר עליו 18. אני דיסלקט,דיסגרף ודיסקלקול ככה שיסודי ותיכון WAS A BITCH!!!! 19. אני מודה אני מכור הארי פוטר 20. אני לא יודע אם אני באמת אצא עם עוד ביסקסואלית עד שהכרתי אחת וביקשתי לצאת איתה (בשבילי זה וואוו) והיו לנו שניי דייטים מדהימים היא היתה בדיוק כמוני מאוד דפוקה והיתה לנו נשיקה מדהימה... היא עברה לצפון וזרקה אותי לטובת השותפה שלה לחדר... 21. פעם הייתי אסטמתי והשתתפתי בניסוי בתרופה חדשה ובראתי.. היו צריכים להוציא לי בדיקות דם כל שבועיים ובכיתה ד'-ה' היו צריכות 4 אחיות לרתק אותי למיטה כדי ש חמידית תוציא ממני דם אני שונא מחטים 22. אבל חולה קעקועים.. 23. אני לא מאמין בהמשך הקיום על כדור הארץ כי לדעתי עברנו את נק' העל חזור בנוגע לזיהום הכדור וצריך להשקיע באוכל משומר, זבורית, מים צלולים וכלי נשק בחמישים שנה הקרובות 24. יחד עם זה אחד החלומות שלי זה לפתוח חוות בריאות מאוד גדולה בקנדה או הולנד אולי יפן.. ולעשות המון כסף 25. לפני יומיים יצאתי לבית כפה עם ידידים ובחורה שאני לא ממש מכיר ודיברנו על משהו אני לא זוכר על מה אולי על הטעם שלה בגברים אז היא אמרה לי ..אל תיפגע אבל אני לא אוהבת שמנים.. אמרתי לה שאני מבין אותה וגם אני לא אוהב אותם אני לא מבין מי יחשוב אותי ליפה 26. אוהב לישון 27. אני חולה על סרטים וקולנוע ופעם הייתי אוסף כרטיסים לכל סרט שראיתי בקולנוע אבל אני חושב שצריך להחליף את הסדרנים בקולנוע בבאונסרים גדולים שיזרקו את כל מי שמפריע!!!! 28. אני חושב שהייתי מאוהב יותר מידי ללא אהבה חזרה לתקופת חיים אחת 29. אני רעב עכשיו 30. FIN

sutul

New member
יש לי 30 אחר

30. יש לי בעיה קשה עם בחורות שיש להן עור יבש במרפקים... בנים אני מבין רובם לא יבינו מה עושים עם קרם גוף/ידיים.. אבל בנות!?!?!? באאאככסס

sutul

New member
המשך

31. הצלחתי לאבחן באמא שלי דלקת בעצב הסחייתי ומאז היא באה אלי לכל בעיה שלה חחח 32. כמה שבחורה כוסית אם היפותחת את הפה והיא יוצאת מטומטמת היא לא בשבילי - שונא אנשים טיפשים 33. שונא שאנשים לא משתמשים במינוחים הנכונים (דו מיני, קוקסינל וכאלה) 34.סיון חושבת שאני החנון הכי גדול בעולם כי בשיעור שלקחנו יחד הייתי מעין "חביב המורה"/ זה שיודע הכל 35. דוד שלי כתב ספר מדע בידיוני ואני מופיע בו כדמות מישנית איזו חייזרית לוחמת בשם "אוהדה" 36. אני אוגר כמות עצומה של מידע לא חיוני אפרופו 32.. 37. גיסתי ואחותה שתי בחורות סתומות באופן מדהים אחת מהן תענה פעם שהאימפריה היוונית קרסה כי כולם שם היו הומואים 38. אני KLOZ גמלוני כמו אח שלי ואין לי מושג איך רוקדים ואני יודע שאם אני לא שיכור אני לא ארשה לעצמי להביך את את עצמי על רחבת הריקודים ואני בטוח שיכולתי לרשום את המישפט הזה בלי "עצמי" אחד אבל לא יודע איך 39. עד גיל 16-17 לא הייתי נוגע בקולה עכשיו אני אנטי משקאות מוגזים (למעט שמפנייה) 40. עד הצבא בקושי שנגעתי בירקות ולא הייתי אוכל חומוס אז תמיד התבאסתי בימי הולדת ביסודי שההורים היו מחלקים לנו חצאי פיתה עם חומס בפנים 42. אני נהנה לבשל ואני חושב שאני סביר בזה אתמול הכנתי קציצות מבשר בקר טחון (עדיף היה הודו או שילוב) כמובן תפוח אדמה, ובצל אבל גם הוספתי כרישה וצנוברים קלויים ובימקום לטגן אפיתי אותם ויצא מצויין! 43. יחד עם זה אני מרגיש שאני הכיבשה הקולינרית השחורה של המישפחה כי כולם בשלנים בחסד 44. לטלפון שלי אני עונה המון "שלוותה שלום שקל ללילה, חמש למרופד" ומי שגונב לי את זה אני יורה בו! 45. וואוו אני ב45 46. פעם שלחתי במיסעדה בבזל פרח אוריגמי לשרון חזיז עם הקדשה וקיבלתי חזרה מפית עם תודה חזרה.. 47. הכנתי לאוגדונר שלי בטעות קפה עם מלח 48. איימתי לירצוח את הסרס"פ שלי בטירונות (רציתי לא יודע אם הייתי מצליח לעשות את זה בסופו של דבר) 49. אני חולה על חתולים ואני מת לגדל פעם איזה סוג של חתול גדול וגם ספינקס 50. אני שונא להצתלם אבל מתבאס שאין לי יותר תמונות שלי

Paranoid Eyes

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יא מניאק

אני לא חושבת שאתה חנון!!! חנון זה לא רע אגב. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מפגר.

drnaji

New member
WOW

דבר ראשון-שאחותך תרגיש טוב. לא הבנתי למה צריך להשקיע בכלי נשק אם עברנו קודת האל חזור בכדור הארצ.. 27.אני עדיין שומר אותם

sutul

New member
ואתה קורא לעצמך חכם?

מה יקרה כשכל הקרחונים ימסו.. כשכל הממשלות יפלו.. כשכסף יהיה נייר חסר ערך... כמיים נקיים יהיו מצרך נדיר.. על אויר ישלמו מיסים... ואוכל אתה תצתרך לצוד בעצמך או לסחור בישבנך בשביל פחית לוף????????

drnaji

New member
אתה חי בסרט-כמה תחמושת תהיה לך?

אלפ אלפיין כדורים? מתישהו הם יגמרו. נראה לי שראית יותר מדי פעמים את "מלחמת העולמות" של טום קרוז
שהוא סרט MUST לדעתי.

sutul

New member
מלחמת העולמות

זה לא סרט אסונות טבע זה סרט חייזרים וכמה אלפי כדורים יכולים לקנות לי כמה שנים של שקט

D amaged R oses

New member
../images/Emo9.gif סוטול../images/Emo23.gif

הייתי בטוחה שהגבתי פה!
1. גם אני!
~נבוכה~ 9. אינויאשה באמת טובה?!
עוד לא ראיתי ולפי הפרקים בערוץ הילדים [היפנית, כמובן!
] זה לא נראה כלכך מעניין
12. אני תומכת בהמצאות שלך!
יייאלללה סוטול יאלללה
17. O: ~מופתעת~ אתה?O: מה נהיה עם הפורום קרימינלים הזה]; 24.. תזמין אותי ליפן באמש'ך!
27. גם אני שומרת
לפחות שמרתי הרבה הרבה. וזה באמת מציק שאנשים מפריעים וצוחקים/מתמזמזים בקול כל הסרט. במיוחד הערסים מאחורה!
יאללה נמאס.
באילת בכלל אין סדרנים :/ 32. זה דיי מגעיל להגיד "שונא אנשים טיפשים", כמו שאתה לא היית רוצה שיגידו עלייך כזה דבר או משהו!
בד"כ אם אני מדברת באינטרנט עם אנשים שעונים לי בהודעה כל חצי שעה, או שהכתיבה שלהם היא מחוברת בלי פיסוק, או שהם כותבים משפטים כמו "אתמול הלכתי ורבתי מכות למה ההוא מזה מפגר כי אני שונא פריקים" אני פשוט לא מסוגלת להתחבר לאנשים כאלו. אבל, לא כולם גאונים כמוך, מה לעשות!
34. אתה וסיון מכירים מהיומיום?O: ~בשוק~ 39. מים זה הכי אחי
42. אין על המטבח!!
טוב חפרתייי יאללללה

sutul

New member
באסה שהם תירגמו את נארוטו

הכי כיף ביפנית לגבי "שונא טיפשים"... מה עלי לעשות?.. אני בעל לקויות למידה אז אני כותב ללא פיסוק בין כל שאר שגיאות הכתיב שלי.... אז קורה.. גם לא ממזמן יצאתי לבית קפה עם ידידה ומישהי שדיברתי איתה שחבר שלי הביא אמרה לי "תיראה אל תיקח את זה אישית אבל אני לא אוהבת שמנים".. מה לעשות יש הרבה כאלה אפילו אמרתי לה שאני מבין אותה וגם אני לא אוהב שמנים... אני לא סגור לאן אני חותר עם זה אבל אם את מבינה אז סבבה (אולי תוכלי להסביר לי את עצמי אחר כך)

D amaged R oses

New member
מי מסתכל שם בכלל?

זה ממש גרוע! ראיתי 5 דק' ורציתי לירות לעצמי בראש! ו.. ממ.. חחח אני מבינה :) גם לי יש דיי משהו כזה~ אני מחפשת באחרים שלא יהיו תכונות שלי יש. משהו כזה. כנ"ל אצלך. מובן לגמריי
ועדיין לא אמרת לי על אינויאשה וסיון

Paranoid Eyes

New member
|8| אני...../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

1 אני שונאת אייקונים יותר מדי, זה מחרפן אותי.
2 באותה מידה אני מתעבת פקאצות. 3. אנשים טיפשים (טיפשים! לא משכילים) מרגיזים אותי. 4. אני חולת צומי.. זה בעיה
5יש לי מעין פוביה מאנשים שהם יפים מדי בשבילי.
6פעם כתבתי סיפור אירוטי נוטף למדי 7הנסיון המיני שלי הוא מועט מאוד. 8.בא לי לרצוח את הבנות 12 שמתלבשות כמו בנות 20+ 9שלובשות מכנס גזרה נמוכה ואז הן נוזלות החוצה ובא לי להקיא. 10אני גולשת יחסית הרבה בצ'אט תפוז.
11האנשים היחידים שמביאים אותי לרמות עצבים שאתם לא רוצים לדעת הם המשפחה שלי. 12אני מנהלת קומונה בתפוז. 13 ושלחתי בקשה לנהל את הפורום הזה. (רני
) 14יצאתי פעם שבועיים עם ערבי נוצרי, בחור מקסים אבל הבנתי שזה קשר בלתי אפשרי :\ 15אני חולת פינק פלויד ופרוג רוק בכלל, מתה על מוזיקה באופן כללי. 16פעם הייתי שרה, היום אני נשמעת כמו תרנגול שחוט. 17אני עצלנית ברמות מטורפות. 18 אני אנמית. 19יש לי פחד קטן מגבהים, אם אתם רוצים לשמוע למה.. תבקשו. 20אני מכורה לדיאט קולה. 21 יש לי יום הולדת עוד חודש וקצת. 22 אני חצי תמניה חצי מרוקאית. 23 אני מתולתלת. 24 אני באמת פראנואידית. (לא מבחינה קלינית אבל אני חשדנית אש) 25גם אני משננת את שמות נהגי המונית. 26אסי כהן מפרסם את הבנק שאני עובדת בו. 27והפרצוף שלו תקוע לי בכל חור אפשרי פה. 28קיבלתי אתמול מתנה לחג:שמשיה, מחצלת, וכריות.. הייתי מעדיפה תלושים. 29 הייתי פעם במאנז' אה טרואה 30 אני שונאת דבש, פירות יבשים וקינמון, חולה על פקאן סיני . 31 יש לי עשרות אלפי ניקים, אך אני לא משתמשת בהם. 32 אני כמעט אף פעם לא מתאפרת, ולא מחזיקה אצלי ערכת איפור. 33 ראיתי את טרילוגיית שר הטבעות בפעם הראשונה לפני כשבוע וחצי. 34שיחת הטלפון הארוכה ביותר שלי היא 9 שעות. 35במספר הפלאפון שלי מופיעות הספרות 666 36צינית וסרקסטית מאוד, ואוהבת אנשים כאלו. 37 יש לי נקודת חן אחת והיא נמצאת בדיוק מתחת לסנטר , מעל הצוואר באמצע. 38אני חולה על גומות חן ועל אנשים שיש להם כאלו  39לא יכולה להרדם בלי מוזיקה בקולי קולות..גם אם זה מטאל או טראנס חופר וטוב. 40אני אוהבת חיבוקים, מתה על חיבוקים.. תנו לי רק לישון עם מישהו מחובקת!:D 41אני טיפוס פלרטטן אבל זה נעשה בתמימות ובהומור לרוב. 42להתנשק זה אחד הדברים שאני באמת אוהבת.
43אני לא דואגת לבריאות שלי. 44 אני אוהבת לישון 45 יש לי אקס שיצאתי איתו חודש אך היינו ידידים לפני כן במשך שנה. נפרדנו לא משנה למה ואני עדיין מתגעגעת אליו 46 אני לובשת שחור כמעט תמיד. 47אני לא ממש יודעת להגיד לא לאנשים. 48 יש לי הרבה ידידים :O אני לא רוצה אף אחד מהם. 49 אני גרה עם ההורים. 50אני אוהבת לצחוק מאוד ולהצחיק. 51 טיזרית לעיתים. 52 הומור שחור זה מצחיק!!! 53יש לי ידיד וירטואלי שהוא אחד האנשים שאני הכי אוהבת בעולם
54 היו לי תקופות שבהן שקלתי לחזור בתשובה, נראה לי שעכשיו זו אחת מהן. 55ב3 שנים האחרונות, איכשהו יצא לי שיצאתי רק עם קטנים ממני, אני מעט פדופילית 56או שודדת עריסות חחחח 57 אני ממש לא חושבת שמגרש השדים הוא סרט מפחיד. 58 אבל חולה על סרטי אימה. 59 פעם היה לי סטוקר פה מאחד הפורומים בתפוז.. מטרידן. 60אני יודעת לבשל. 61שירתתי בנח"ל מוצנח, ואני משוחררת כבר 6 שנים. 62אני גולשת בעוד 5 פורומים בערך . 63 אני חסומה מפורום הכרויות חחחח (לא באתי לשם בשביל להכיר , זה סתם היה עוד פורום בשבילי). 64הייתי מכורה לWWF 65 אני מכירה את סוטול מהלימודים. די זהו!!!!
אין לי כח עכשיו עוד.

למעלה