פינת השבוע

שבוע חפוף:)

השיר המפולפל של השבוע: אול דט וי ניד איס טו גיב פיס אה צ'אנס- ג'ון לנון(מצטערת על העצלנות)... השיר הלא מפולפל של השבוע: האלבום המפולפל של השבוע: דם סוכר סקס קסם האלבום הלא מפולפל של השבוע:--- אמן השבוע:GREEN DAY סרט השבוע:סימפסונים(לא כלכך השבוע) קליפ השבוע:צ'רלי(עצלנות) ספר השבוע:הארי פוטר 6 המלצת השבוע (סרט/ספר/סדרה וכו'):רטטוי,,,(הלכתי לשמור שם על אחים שלי,סרט מתוק למי שרוצה לחזור לגיל 2) ציטוט השבוע:"גם אנחנו במשואות יצחק עברנו לשימוש בבדואים"XD תמונת השבוע:אינלי כח:|

פעם ראשונה שאני עונה על זה נראה לי

משעמם ליייייי השיר המפולפל של השבוע:sir psycho sexy השיר הלא מפולפל של השבוע:shakinw-the apples האלבום המפולפל של השבוע:bssm האלבום הלא מפולפל של השבוע:the apples אמן השבוע:כולם סרט השבוע:שר הטבעות והסימפסונס קליפ השבוע:לא רואה קליפים ספר השבוע:מרי אנטואנט-סטפן צוויג המלצת השבוע (סרט/ספר/סדרה וכו'):הסימפסונס! ציטוט השבוע:המשפט האחרון בחתימה שלי תמונת השבוע:אני עצלנית

הו!איך שכחתי!../images/Emo122.gif

קראתי את הספר yertle the turtle של ד"ר סוס. הוא משעשע למדי...

Anuerysm

New member
סרטי השבוע: אמריקה X, דוני דארקו, שבעה חטאים,

מופע האימים של רוקי

Anuerysm

New member
כי הוא אולי הסרט היחיד שמצליח להעביר מסר

אנטי גזעני בלי להראות לנו כמה שהשחורים מסכנים

Rockamora

New member
זה לא שהוא לא רוצח שם שחורים..

ומרסק לאחד את הפרצוף... חבר שלי הגדיר את הסרט הזה טוב- "נאו-נאצי נכנס לכלא, נדפק בתחת, מגלה כמה הנאצים חארות ו"חוזר בתשובה".." אני לא אומר שהסרט הזה גרוע.. הוא טוב.. אבל לא וואוו כמו שעושים ממנו.. אבל שבעה חטאים סרט מצויין! הטוב ביותר של פינצ'ר לדעתי, והטוב ביותר של בראד פיט. כן! יותר ממועדון קרב.

Torian

New member
וואי כולכך ידעתי שזה הוא!

פשוט חשבתי מי עוד מנתח סרטים ככה |מגלגל עיניים|-שי! ואז אמרתי, זה כולכך מתאים לניצן אקיצר, שי ניצן!

Rockamora

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif שי ניצן ../images/Emo6.gif

למה השם הזה מוכר לי?

Rockamora

New member
האא אני יודע מי זה..

"בעמק החולה יש ההההההההההההמממממממממממממווווווווווווווווןןןןןןןןןןןןן ציפורים."

למעלה