פורומים חדשים ב-

../images/Emo41.gif פורומים חדשים ב-../images/Emo43.gif ../images/Emo41.gif

כל הפנויים והפנויות מגיל 50 ומעלה - בפורום החדש הזה תחכה לכם חברותא של אנשים חכמים, רגישים, דעתניים, מעניינים ומצחיקים ובו תוכלו למצוא פינה נעימה ונהדרת לשוחח ולשתף בכל העולה על רוחכם. פורום פנויים ופנויות מגיל 50 - אתם מוזמנים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=2280
נתקלתם בהודעה מעניינת
כתבתם פוסט מושקע במיוחד
רוצים להשפיע על איך יראה העמוד הראשי
עורכי התוכן שלנו יעברו יום יום על ההודעת בפורום מומלצים בתפוז וישמחו לקדם את התכנים המיוחדים שתעלו
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=22

N o R i K o

New member
אווו, הכרויות לבני 50+? אני מצטרפת

סתם. אין לי כוח לפתוח שרשור OFF, אז אני מרשה לעצמי לשרשר לכאן. תרשו לי גם כן, נכון? אניוויי, התחלתי קריאה חוזרת של הספר הראשון, ואני תמיד טוענת שקריאה ראשונה היא לא קריאה אמיתית כי את שמה לב לכל הרמזים של הסופרים ולהתנהגות האמיתית של הדמויות רק בקריאה השניה... על כן, אני לא מצליחה לעזוב את הספר. אני מרגישה כאילו לא קראתי אותו מעולם ס_ס אני בכל פעם מופתעת מחדש! ומתוקף היותי חופרת... צפו להודעה ארוכה במיוחד בשניה שאסיים אותו ובה רשמים רבים מקריאה חוזרת. חוץ מזה, מה שלומכם? D:

N o R i K o

New member
המממ

תלוי בשני דברים- 1. אם את ממש אוהבת אותו 2. אם את מתכננת לקרוא אותו שוב בעברית אם שני התנאים מתקיימים-
אם הראשון כן והשני לא -
אם השני כן והראשון לא -
אם שניהם לא -
(זה כמו ארבעת המינים... למי יש טעם ולמי אין ריח
)

ליזי133

New member
אני מתחילה לקרוא את הספר הראשון קריאה שלישית

כבר... כבר הספקתי לקרוא קריאה שנייה מזמן.....

N o R i K o

New member
אני ממש אסרתי על עצמי

קראתי את כל השלושה בשלושה שבועות (ארבעה ימים לראשון כי לקח לי זמן להיכנס אליו, יום בודד לשני, שבוע עד שהשגתי את מוקינג'יי ואז שבועיים לקרוא אותו, פשוט כי הוא היה משמעותית פחות מעניין מהשניים הראשונים וגם כי בדיוק אז התחיל העומס בצבא
) והייתי כל כך בהלם מהסוף שלא נתתי לעצמי לקרוא שוב. עם הכניסה לפאנדום עשיתי הרבה דפדופים, יש חלקים שלמים שאני יכולה לצטט מילה במילה, ומצד שני יש גם חלקים שלמים שאני פשוט לא זוכרת (*עיצומו של הספר הראשון* "מה, פיטה ניצח בתחרות היאבקות? פחחחחחח"). בגלל שכל כך חפרתי לאנשים על כך גם ככה, פשוט לא נתתי לעצמי לקרוא ואמרתי שאני אתחיל בדיוק חודש לפני צאת מוקינג'יי בעברית, כדי לעשות קריאה רציפה. מה יקרה אחר כך... טוב, ספרי הארי פוטר שלי יכולים להעיד על כך שמבחינתי גם קריאה עשירית היא ממש לא יותר מדי
מצד שני, מהסוף של ה"פ אני מסופקת. מהסוף של HG לא... P:

ליזי133

New member
לא קשור לפורום, אבל בא לך לספר לי מה הסוף של

הארי פוטר? אין לי כוח לראות את הסרט ואני לא מתכננת לקרוא, אבל אחרי כל השנים שעקבתי קצת אחרי הסרטים חבל לא לדעת את הסוף

GolanBerlin

New member
אני יכול לספר...
הארי פוטר

אבל מה בעצם את רוצה לדעת? את כל הספר השביעי או רק איך זה נגמר?

N o R i K o

New member
זהו, קצת קשה לספר על "הסוף"

כשזה ספר שמורכב מכל כך הרבה עלילה שנבנתה לאורך שלושה ספרים... אבל בתכלס, בקצרה- האפי אנד, וולדמורט מת, הארי חי בעושר ואושר עם ג'יני, רון והרמיוני ביחד, יאיי.

GolanBerlin

New member
אבל זה לא ממש מדויק...

בגלל שהארי היה יכול למות, אבל הוא בחר לחזור לחיים כי היתה לו אפשרות כזאת. וזה לא כזה סוף טוב כי כל כך הרבה אנשים טובים מתו...

N o R i K o

New member
כן, אבל זה כבר להיכנס לקטנות

וזה מאוד מורכב, ומאוד צריך להסביר על כל עניין ההורקרוקסים ולעבור בעצם ספר ספר. אני מניחה שלצופת הסרטים זה לא באמת כזה קריטי או משנה כמו שזה שינה לנו הקוראים... (בכלל, איך הצלחתם להבין משהו מהסרטים?
)

GolanBerlin

New member
אני לעולם לא הבנתי איך הם הבינו

אני אף פעם לא הצלחתי להבין איך מישהו שלא קרא את הספרים הבין משהו מהסרט. ולמה לעזאזל לא הסבירו בסרט למה הארי לא מת ביער?! זה היה כזה מטומטם. אבל הקטע של סנייפ היה אדיר.

N o R i K o

New member
אבל הוא היה הרבה יותר טוב בספר

וואו, אני ממש זוכרת שכשקראתי את הפרק הזה בפעם הראשונה, סגרתי את הספר לשניה, עצרתי, בהיתי וחשבתי לעצמי "פאק, זה הפרק הכי טוב שרולינג כתבה אי פעם." כי זה היה כל כך מדהים ומפתיע. היא גאון.

ellendili

New member
אתם מדברים על פרק ה-

Look at me? כי זה לחלוטין היה גאוני. אבל חוץ מהרגע הזה ועוד כמה בודדים, הספר השביעי היה ממש נפילה. והסוף היא מזעזע. איכ.

N o R i K o

New member
The Prince Tale, כן

אני אישית אהבתי את הספר השביעי. היו בו הרבה דברים שאפשר היה לעשות אחרת ולתקן, אבל בסופו של דבר יצאתי מרוצה.
אבל זה כבר דיון למקום אחר...

GolanBerlin

New member
השביעי הוא הטוב ביותר לפי דעתי

אני רק לא סובל את זה שכתוב בכריכה "ה"פ ואוצרות המוות, הספר השביעי בסדרה, הוא לדעת כולם הספר הטוב ביותר בה. האם יהיה האחרון?". כאילו, מי זה לעזאזל "כולם"? למרות שאני כן חושב שהוא הטוב ביותר. בגלל הסיבה הפשוטה שהוא מורכב, מסובך, מפתיע, פוליטי ובוגר. הם לא בהוגוורטס, הם במסע הישרדות מטורף. שלושה נערי כאפות נגד רודן.

ellendili

New member
יו...

כמה הייתי שמחה להתווכח על זה... כי בעיני השביעי הוא הגרוע ביותר בסדרה. אבל המנהלת רמזה לנו בעדינות שזה לא המקום

למעלה