פורומים חדשים בתפוז אנשים

Ne§t£A Gi®L

New member
אני שונאת את זה\:../images/Emo108.gif

בשבוע האחרון, אני מרגישה כל כך זולה. וכל יום קורה משהו אחר, שגורם לי להרגיש קטנה יותר וטיפשה יותר וזולה יותר. ואני אמורה ללמוד עכשיו למת', כי לא למדתי אחה"צ [כןכן, יש לי הרגלי למידה מעולים!!!!!!!!111]. והולך לי...בערך. אבל מה אם מחר לא יילך? אני בנכו בעונש, שהתנאי שלו הוא המבחן הזה. ומה אם לא יילך לי? זה כבר מועד ב', לא יהיה מועד ג'. אני חייבת להצליח. חייבת חייבת חייבת. וכל המחשבות המגעילות האלו על הריב עם אמא, על החדר שלי שמבולגן, על המבחן במתמטיקה, על העונש, על כל האוכל והדיאטות, על כל ההתחייבויות, על כל הסרטים שאני אוכלת, על כל התחושות...אני גם לא רוצה להראות יותר את הפרצוף שלי בסלסה. ונמאס לי שכואבות לי הרגליים, לעזאזל. \:

Blue mai

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo82.gif

בקשר למבחן,נכון שאת לחוצה והכל,אבל לדעתי ללמוד בלילה זה עוד יותר מתסכל כי זו שעה שהמוח לא מסוגל לקלוט דברים[לפחות אצלי]. לא יודעת למה את רוצה להפסיק עם הסלסה,אבל בכל מקרה אל תפסיקי ללכת לשם בגלל אחרים,את יודעת שכשאת רוקדת זה הדבר שמוציא אותך מלחץ.

The Charmd One

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo79.gif

אוף. המון זמן לא דיברנו ויש דברים שקשה לי להגיב עלייהם ככה, אבלאבל לא יכולתי שלא. אוף, אני כל כך מכירה את ההרגשה הזאת של להרגיש זולה.
פשוט, תפסיקי את מה שעושה לך אותה. לא משנה מה זה. גם אם זה נראה קשה, זה הרבה יותר פשוט משנראה לך, וזה לא שווה את זה. תרגישי הרבה יותר טוב אחר כך. בקשר למבחן, המצב שלי בדיוק.|: ביזיתי את עצמי לגמרי במתכונת במתמטיקה, ויש מן מועד ב' שאם אני לא אקבל בו 85 נורמלי כזה מגישים אותי על שלילי. והוא ביום חמישי, רביעי אנלא בבית, שני בגרות, נשאר רק יומיים ללמוד. יופיענת. אבל אני שוב מדברת על עצמי במקום לעזור. אז בכל אופן, אני בטוחה שאת כן יודעת את החומר טוב, ופשוט תתרגלי כזה לאט לאט, לא בכוח. ואם ממש אין לך חשק לזה תפסיקי ותמשיכי אחר כך. ותנסי באמת להתנתק לפנות לזה קצת מקום בראש, וברגע שתשקעי לזה כזה כבר הכל יילך יותר בקלות ואת באמת תצליחי להתרכז. ובקשר לכל הבלאגנים מסביב, אני באמת בטוחה שהכל יסתדר... אוף. אנחנו חייבות לדבר קצת.|: אוהבת אותך יקירתי, יהיה טוב. מקווה שעזרתי קצת איכשהו. המון בהצלחה בהכל.

EROTOMANIA

New member
ששש...

בא לי לעשן כל כך לא מרלבורו אולטרה לייטס מנטול [
] אלא משהו אפילו יותר קליל נרגילה אוח כל כך בא לי לעשן טוב אני מודה. אני רוצה סיגריה כל הפולחן הזה ממכר להוציא את הקופסא מהכיס להוציא אחת דקה מהקופסא לשלוף מצית להדליק ולשאוף לשאוף שוב ושוב וזה כל כך רע לי כי אני על גלולות וזה בכלל רע וכל הפרסומות האלה שאני רואה כל יום פשוט לא מזיזות לי וזה לא שאני מעשנת קבוע הקופסא עדיין מלאה אבל כל לילה בשעה הזאת בערך כל כך מתחשק לי סיגריה אל תגיבו אל תגיבו!! הייתי צריכה להוציא עצבים אני לא באמת אלך לעשן לפחות לא עכשיו [גיל אל תכעס עליי בבקשה]

למעלה