פורומים חדשים בתפוז אנשים

The Charmd One

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo79.gif

אוף, אני לא יודעת מה לומר כי אני באמת מכירה את ההרגשה.
תקחי את הסוף שבוע הזה, תבטלי פעולה, תתנתקי מהעולם ורק תשני ותאכלי דברים בריאים כאלה, מיץ תפוזים סחוט טבעי ואבוקדו חח וכאלה. ואני בטוחה שתרגישי יותר טוב, ובטח אמא/אבא גם ישימו לב שהם הזניחו אותך קצת ויביאו לך שוקו חם למיטה, ומתן יצייר לך ציור שיגרום לך לחייך[?] ואת תראי שהכל יסתדר.:] תרגישי טוב רפת. שמרי על עצמך. אוהבת.

FELIX inc

New member
היי../images/Emo105.gif

זוכרת שיש סופש מיונים למשלחת? ואני לא יכולה לבטל פעולה ככה סתם :\ ואמאבא לא מדברים איתי בגלל הפירסינג. אבל אמא אמרה שהיא תביא לי באפלו מלונדון. D:

The Charmd One

New member
אוישכחתי, סורי.|:../images/Emo79.gif

אבל זה לא סתם, את חולה פורגאדסייק, אל תתני למלווה פנאטי/ת להרוג אותך ככה. חח באמת? אווץ'. אבל הורים נוטים תמיד לומר משהו קשוח ואז לא לדבוק בזה... חוץ מזה באפלו זה כבר התחלה של פיוס.^^ קיצר ספרי איך היו המיונים וזהו. [[:

../images/Emo24.gif

אוף, שיאה'לה. אני כל כך מקווה שזו רק תקופה כזו שהכל נראה אפור, ושבקרוב דברים ישתפרו קצת. בכל זאת, ימים בהם מחשיך כבר ב-5 אחר צהריים תמיד מתחילים בנק' פתיחה קצת עגומה... בקרוב השמיים יתבהרו והכל יהיה יותר טוב. גרנטי. טוב, ובקשר להורים שלך... נו, את יודעת שאני לא יכולה ללכלך על מר וגברת שיאה. הם מחבבים אותי יותר מדי. ;[
[ראיתי שכתבת בתגובה שדברים השתפרו קצת, אבל הרגשתי צורך להגיב בכל זאת. עכשיו אני אגש לקרוא אותה.
]

svety

New member
../images/Emo32.gifבא לי צומי.

השבוע הזה היה... מוזר. קודם כל, אכלתי כמו בהמה. באמת. הורדתי [וזה רק מה שאני זוכרת, כה?] שני באגטים בשק"מ, זיוה, מנה מלאזית בג'ירף, גלידה בד"ר לק, בגט קטן עם חביתה, טונות ממתקים, אינספור כוסות קפה. בהמה ;[ אבל באתי הבייתה ואמא אמרה לי שדווקא הרזתי ואז הסתכלתי וראיתי שהמכנס שלי פתאום ענקי עליי, אז זה בסדר. הפנים שלי שוב נהייו נקיות, טפו טפו טפו בלי עין הרע, ובמחזור הבא אני חוזרת לגלולות אז זה ישאר ככה, ואני הכי מאושרת מזה בעולם. והייתי השבוע באפטר באילת והיה הכי מצחיק בארץ, ויואבי כזה חמוד, די ;[ נהייה לי שוב טוב בצבא. עם הבנות והכל. קודם כל שיחקנו גמד וענק במחלקה ושוב הרגשתי שייכת אלייה, למרות שאני יודעת שאני לא ואני סתם שם כי הם צריכים כושי. ואני וענבל [הרכ"אית שאיתי בחדר] מסתדרות ממש מצויין. אנחנו מגלות כל הזמן עד כמה אנחנו דומות ועד כמה העולם הזה קטן [היא בלוגרית!!! וחברה ממש טובה שלה, שהיא גם בלוגרית, היא עכשיו עם מישהו שהייתי איתו, שהוא גם במקרה חבר ממש טוב של לירן.] וממש כיף לי איתה. וסתם, כיף לי עם הבנות פתאום, לודעת. עדיין רע לי מבחינה מקצועית, אגב. המפקד שלי חזר היום, אחרי שלא ראיתי אותו שבועיים כי הוא היה בסיפוחים בגלל קורס, וכל כך התלהבתי. פשוט קפצתי עליו בצווחות "קושקוש!!!" והתחבקנו איזו שעה. כמה שהוא מעצבן לפעמים, וכמה שאני רואה אותו נופל עליי עם רשימצ גלינגים עצבנית... התגעגעתי. והתחברתי קצת עם בנות מיחידות אחרות בבסיס, וזה תמיד כיף. ולודעת. היום מוסד ואז קיבוץ, ואני לא אהיה בבית כל הסופ"ש וזה מוי כיף. ושבוע הבא אני סוגרת באבט"ש, ככה שאני לא אהיה בבית -עוד- שבוע. טרהלהלה. העיקר שאני לא אהיה ביחידה... תנו אות חיים, תגידו שקראתן.

../images/Emo32.gif אלוהים. איזה פחד&אושר.

מחר אימאבא הולכים לפגוש את הנסיך שלי
. נקווה לטוב:)

../images/Emo32.gif אני אוהבת אותו

אני אוהבת את האופן שבו הוא מחייך והאופן שבו הוא מסתכל עליי עם העיניים העמומות והעכורות שלו מאותם שטויות אני אוהבת את האופן שהוא מחבק אותי חזק חזק ומוחץ לי את הצלעות אני אוהבת את האופן שהוא מנשק אותי על המצח שאיכשהו אומר לי שאני חשובה לו אני אוהבת את האופן שבו הוא מחקה אותי וצוחק אני אוהבת את האופן שהוא מחייך והגומות חן שלו בולטות אני אוהבת כשהוא עוצם עיניים ומחייך לפעמים אני אוהבת את השתיקה שלו והביישנות אני אוהבת את זה שהוא לא ממש מחמיא לי כי הוא כל כך מתבייש אני אוהבת את האופן שהוא יעשה כמעט כל מה שאני אגיד לו אני אוהבת את האופן שהוא מתבכיין שהוא לא רוצה ללכת הבייתה כשהוא באמת חייב אני אוהבת איך שהוא קופץ על המיטה ומתכרבל ומתכווץ להיות קטן קטן אני אוהבת שהוא שוכב על הבטן ואני יושבת לו על הטוסיק ומלטפת אותו אני אוהבת את האופן שבו הוא מסוגלת ללטף לי את הראש שעתיים למרות שהיד שלו התעייפה אני אוהבת את זה שהוא פשוט לא מסוגל לצעוק עליי או לכעוס אני אוהבת כשהוא נפגע והוא משתתק וכשאני מנשקת אותו הוא מחייך אני אוהבת את האופן שבו הוא אוכל עם התנועות המוזרות האלה של הראש אני אוהבת את האופן שבו הוא מתחיל לבכות ובורח וכל כך מתבייש שאני לא ראה אותו אני אוהבת לשמוע אותו מדבר על העתיד אני אוהבת לשמוע אותו אומר חמודים על ילדים קטנים וכמה שהוא כבר רוצה כאלה אני אוהבת להרגיש בלילה את היד שלו עליי או את הרגל כי הוא חייב להרגיש אותי לידו בלילה אני אוהבת את האופן שבו אנחנו איכשהו מתעוררים תמיד ביחד אני אוהבת את האופן שהוא משפשף לי את הגב או את הידיים כשקר לי אני אוהבת לראות אותו משחק עם החתול שלי כי זה פשוט מתוק אני אוהבת את הריח שלו אני אוהבת לראות הודעה ממנו על הבוקר שנשלחה בלילה והיא חצי ל מובנת כי הוא כותב אותה מעייפות אני אוהבת את האופן שבו הוא נפרד ממני וכל כך קשה לו אני אוהבת את האופן שהוא מתבייש כשאני שואלת אותו משהו מביך אני אוהבת את הגוף שלו את התחת הזה, הגב, העיניים, החיוך, האף, הצוואר, הכתפיים הענקיות האלה, הקרחת, הרגליים, השערות הקטנטנות על החזה, את החורים שיש לו באוזן אך לעולם בלי עגיל, אני אוהבת את הבגדים שלו, את הנעליים, אפילו את הצלצול של הפלאפון שלו. אני אוהבת את האופן שבו הוא אומר "אני אוהב אותך" אני אוהבת אותך.

למעלה