עדכוני בוקר/צהריים-יום 88 ה-27.11

clearer

New member
הרווחים שלאון עושה בין הקטעונים - קטנים מדי..

ככה זה נראה לי לפחות

לשפרה יש הספק עצום במשימת הדומינו

שחר ועינב כאילו הם לא בבית יושבים לאכול הגיע הזמן שתלכו הביתה רק לצעוק ולהתעצבן היא מומחית

a10a

New member
עינב יודעת שהם צריכים להרוס ושזה לא המשימה

האמיתיתאז זה מתסכל אותה לעשות לחינם... היא עשתה שרה ופירקה אותה... ושחר הכין שורה בחדר.. עכשיו הראו... הוא היה רעב וביקש לאכול קודם ואז לעשות אהמשימה והרשו לו...

diagonal1

New member
אז המשימה של הדומינו זו הטעיה נכון ?

כי כול הדיירים גילו את המשימה של "האדונים - משרתים ".

בהלםם

New member
אוי מה שלאון עשה עכשיו זה היה ../images/Emo5.gif

הוא עבד על הריצפה עם הדומינו כבר חצי שעה הוא מתעסק עם הידים ונוגע בריצפה ואז הוא קם וניגש לסיר לוקח עם היד חופן של ספגטי ומכניס לפה

DirrtyShay

New member
יוסי עשה את אותו הדבר גם.. אחרי שהוא גירד את

הבטן שלו.. - אבל זה בטח בסדר מבחינתך כי זה יוסי.

a10a

New member
הם בחיים לא יצליחו להפיל הכל במכה אחת!!!

תמיד קורה שזה נעצר איפשהו וצריך לתת עוד דחיפה קטנה!!! הם חייבים לעשות אתזה במכה אחת!! בכל מקרה יאללה מתי שפרה עינב ויוני מפילים להם?. הם כבר עשו הרבה שיפילו להם... זה יהיה ממש מצחיק... הדיירים יהרג אותם ולא יכינו להם יותר כלום!! ואז הם יהיו רעבים...חחחח

אסתי31

New member
לא בטוח שהם אמורים להפיל להם

עינב לחשה ליוני שזה מה שהיא חושבת שיקרה..למרות שזה היוני מאוד.

אסתי31

New member
נראה שיש כמה אפשרויות

או שנתנו אותה כדי להסוות את משימת העל שהדיירים כבר גילו והבינו אותה פחות או יותר או שיוני שפרה ועינב בכלל לא אמורים לעשות כלום או....שיגידו להם להפיל הכל לפני שיסתיימו 3 השעות צריך לחשוב במונחים של אדונים ומשרתים \כדי להבין מה עניין המשימה הזו... או שפשוט אין עניין.

diagonal1

New member
לי ניראה שיש 3 אפשרויות

1 - כדי להסוות את המשימה האמתית כמו שאמרת, בגלל שגילו אותה 2 - אולי החליפו את המשימה, בגלל שגילו את המשימה של האדונים - משרתים. 3 - אולי החליטו לעשות משימה נוספת, כי גילו את המשימה של האדונים - משרתים

clearer

New member
נניח איתי ושפרה כבר לא היו בבית

אין סיכוי שהם היו מצליחים "להרים" את המשימה הזו. ככה נראה לי.

למעלה