עדכוני בוקר/צהריים-יום 88 ה-27.11

נראה כאילו יוסי הגיע לירח, ושם דגל! זה היה

"צעד קטן לאנושות צעד גדול לאדם אהההה צעד תימני לאדם צעד לאנושות" כוס אומו בשביל מה התחלתי בכלל..
סתם נתקעתי וממש לא מצחיק....

שיאה1

New member
היום שחר עצבני...עינב לא הכינה אוכל...חחחחחחח

הוא יוצא על יוסי...טמבל!!! נראה לי היום צועקים ליוסי במגפון... יוסייייייייייייי תטביע....את נמו.....בג'קוזיייייייי

a10a

New member
שירנוש בוקר טוב...תגידי ראיתי היום מה קרה??

היום לא ראיתי בכלל מה קרה, רק ב3 התחלטי ליראות.. שמעתי שעינב לא הצליחה לעצור את יוסי להכנס למקלחת......... ושהם קיבלו עוד משימה להיכנס לג'קוזי ושכולם הבינו שזאת משימה.. ועכשיו יש את המשימה הזאת.. זה בטוח שהם צריכים להרוס את המשימה או שהם רק חושדים שיבקשו מהם להרוס?? ראית משהו?? ראיתי רק את השיחה של עינב ויוני אבל לא הבנתי בדיוק.. ספרי לי מה קרה? ממה שאת ראיתי ויודעת?? תודההההההההההההה אגב כששפרה ועינב ביחד הן הרבה יותר חמודות.. אם הם היו חברות מההתחלה, היה יותר מגניב....

daphne86

New member
שחר הזה חתיכת אגואיסט מנייק!!!

כולם שם רעבים, אבל בגלל שיש רק 3 שע' למשימה הרוב שם הכין סנדביצ' והתחילו להכין את הדומינו, אבל אדון שחר שחושב רק עם הקיבה לו התחיל לבשל איזה שעה כבר מבשל לעצמו אוכל ועכשיו גם יושב לאכול את זה כמו ממותה. הבנאדם פשוט דוחה. בחיים לא ראיתי אגואיסט וגרגרן כמוהו. אם יש מישהו שאני ממש שונאת שם בבית זה אותו. הגרגרנות שלו פשוט דוחה בעיני. אני לא מבינה איך אנשים ממשיכים להצביע עבור ההר אדם הזה.

beep beep

New member
יוסי נותן עצות ושחר מכין אוכל

בזמן שכל שאר הדיירים עמלים על משימת הדומינו. מה פשר הפראזיטיות הזו?

חיימלס

New member
הם אמרו ליוסי שיהיה לו קשה לשבת

ככה על הרצפה והם העדיפו שהוא לא יעבוד (אולי חששו שהוא לא יהיה מספיק עדין, אין לי מושג...).

חיימלס

New member
חוץ מלצרוח ולאכול כל היום, השחר הזה עושה עוד

משהו? ראבאק! אני כבר לא יכולה לשמוע אותו...

beep beep

New member
שחר הוא דמות משעממת מאד

והגימיק של השרירים המנופחים וזלילת היתר מיצה את עצמו.

diagonal1

New member
והאחרים דמויות מרתקות ?

לא ראיתי שם אף אחד יותר מעניין. ב"היפה והחנון" ראיתי דמויות מעניינות אבל לא ב"האח הגדול".

a10a

New member
שחר הולך הביתה השבוע..אנחנו כבר לא מצביעים לו

יותר... הצבענו לו רק כשהיינו צריכים אותו..להעיף את צבר ורנין.. עכשיו אף אחד מאיתנו לא נשלח אפילו הודעה אחת!! רק יוסי ועינב ואולי 1 לאיתי כי מגיע לו להישאר עוד קצת!!

diagonal1

New member
הצעקות של שחר מתנדפות אחרי 2 דקות.

אחרי 2 דקות שחר שוב פעם חבר של מי שהוא הרים עליו את הקול. זה לא בסדר ששחר צועק אבל אלה לא צעקות מפחידות. אלה צעקות של מישהו מתוסכל.

diagonal1

New member
אולי המשימה של הדומינו זו הטעיה,

כי הדיירים גילו את המשימה של ה"אדונים" וה"משרתים" ?

למעלה