עדכונים מהוילה יום-96 18.2

ליאור032

New member
אם זה מה שאת חושבת, אז זה מה שאת חושבת

אין לי מה לעשות בנידון, וזה לא מחר זה מחרתיים, נחכה ונראה, אין לך אפילו מושג כמה מצביעים לאיילה.

בגלל שכן יש מושג זה ברור---איילה במוצ"ש בחוץ

גם ככה היא מתוחזקת בפנים על כדורים וסיוע מסיבי של כל הצוות , הגיע הזמן לשים סוף לבלוף

ליאור032

New member
את זה אנחנו עוד נראה וצוחק מי שצוחק אחרון, ו

וישר תתחילו לבכות שההפקה ככה וההפקה ככה.

כמה פשטנית ומטעה ההודעה שלך.

ועוד טוענים שאוהבי אלירז לא חכמים, אני קורא פה הודעות כ"כ נבונות ויפות מחד ומאידך הודעות כשלך שעוטפות הכל בכוחניות ואלימות. לא חבל?!

ליאור032

New member
אם אתה כותב תגובה לפחות תכתוב דברים לעניין ו

ובלי לתקוף אותי סתם, תכתוב תגובה למה שכתבתי אפילו אם אני לא יסכים איתה, כמו שכתבו מעליך ומתחתך.

ושוב, מדוע? בין כה וכה זהו שיח חרשים

אתה רוצה לעניין? קבל: מתחילתה של העונה אלירז היה כקלף פתוח. ישנם דברים שהוא מסוגל להם, דברים קשים, מאתגרים, המוכיחים פעם אחר פעם כמה הוא איש נבון וחד ובעיקר אדם טוב. לא פעם ולא פעמיים הוא העיד על עצמו כי פרידות הן משהו שהוא חלש חלש בהן. הוא אפילו הצהיר שכשהוא נפרד הוא הולך בלי להסתובב כיון שישר הוא בוכה ואז הכל הופך לדרמה. אלירז מתעב דרמות, קשה לו עם הכבדות שלהן, כזה הוא, לטוב ולרע. אז נכון שלעין בלתי מזויינת וראש פשטני שרוצה כותרות, העזיבה המהירה שלו נראתה כאגואיסטית ויכל להיות שהיא באמת הכי אגואיסטית, זה ל-א! סותר את המכלול שהוא, את שאר תכונותיו. אני לא מעריץ ולא סוגד לאף אחד, אני כן יודע להעריך מה שעומד לנגד עיניי ואלירז מוצא חן בעיניי.

Good 2b Me

New member
זה שאיילה אוהבת את פוטנה לא מחייב את

פוטנה לאהוב את איילה
זה שפותנה הצטיירה כאישה טובה אוהבת חמה ולכן איילה אוהבת אותה זה מש'ו אחד. לא מחייב שמצד שני איילה תצטייר בעיני פותנה באותה צורה ושפותנה תאהב אותה

חחחחחח גם איילה לא אוהבת את ארז.

איילה אוהבת רק את עצמה. איילה דואגת רק לעצמה. איילה משתמשת באחרים בשביל להגיע למיליון. איילה נדבקה לסער, למרות שמלא פעמיים הוא ביקש ממנה להרחק ממנו. איילה מתחנפת כל הזמן לסער שישלים איתה. חחחחחחחחחחחחח ראית איך איילה שלך התחילה להתרץ ולזרוק דברים.

ליאור032

New member
מיצי, יש לי שאלה ?

מה היה קורה, אם פותנה הייתה מצביעה לאלירז ואתמול היו צועקים לאלירז שפותנה הצביעה לו, איך הוא היה מגיב ?

ליאור032

New member
שאלתי אם, את סתם מתחמקת מתשובה אז

אני יאמר. הדם שלו היה עולה לו לראש בשניות ומה שבטוח איך שאיילה הגיבה זה כלום לעומת מה שאלירז היה עושה.

דפקט

ארז הנרקיסיסט המגלומן האובססיבי והבוגדני העמיד להדחה את אלירז החבר היחידי שלו בבית האח הגדול ואחיה הגדול של ליייני אחותו הקטנה של אלירז בבית האח הגדול!

rolli1

New member
צעקו אלירז המלך אז שיני הכריש אמרה

"עדיין שומעים אותם" אז האח הגדול שם שיר קנאית אמן שתעוף.

למעלה