עדכונים מהוילה יום-96 18.2

rolli1

New member
איזה גדולים הצועקים איילה תיכף תצטרך

עוד כדור הרגעה. חחחחחחחחח

annabrl

New member
סער מתעקש להבליט את איילה ואלין נונתנת קונטרה

סער " איילה הולך להיות באלגן בסופ"ש הזה... יש מועמדת תותחית אחת (איילה) ועוד שני מועמדים תותחיים (אלין ואלירז).." ואז אלין צעקה שאלירז יצא " צעקו אלירז המלך.." כקונטרה למה שסער אמר

ayaliar

Well-known member
זה השיר הכי מיינסטרים והכי מוכר שלהם

אבל אין שום רע במיינסטרים איילה לא גאונת מוזיקה אבל באמת שיחסית ליתר שם, מצבה סביר

ayaliar

Well-known member
הם בטח שלא

אבל השיר הזה ספציפית (ואני יכולה לחשוב על עוד שניים לפחות) הוא בהחלט גלגל"צי ומוכר לכל אחד

Shame in you

New member
לא יודעת, לא הייתי בטוחה

זה לא כאילו היא זמזמה את Wish you were here או משהו כזה ממש מוכר... ואגב, ממש בא לי שיעשו שוב משחקי מוסיקה. עם איילה.

pixies זה מיינסטרים, ואגב איילה טענה שהיא

ממש אוהבת את לד זפלין וכמה שהוא טוב. חבל שהיא לא יודעת שלד זפלין זה שם של הרכב, זה הם ולא הוא.

חח היא אמרה את על זה על רוברט פלאנט

אני די משוכנע שהיא יודעת שמדובר בלהקה . בכל אופן פיקסיז לא בדיוק מיינסטרים, ומודה שלא ידעתי שHEY הכי מוכר שלהם, WHERE IS MY MIND הרבה יותר הצליח לא?

דפקט

אנחנו מעריצי אלירז שונאים את הטיקים המעצבנים של איילה המכשפה שמקושרת לקופרמן ויורם זק המושחתים והמגמתיים ובעיקר את ה"תקשיב" המעצבן שלה בתחילת כל משפט שנאמר בבית האח הגדול שמכיל את אלירז ואת לייני אחותו הקטנה של אלירז בבית האח הגדול!

ayaliar

Well-known member
פותנה עדיין בוכה?../images/Emo12.gif

כל היום התעדכנתי מהפורום ורק עכשיו אני רואה.. היא נראית כאילו היא ירדה 10 קילו. מה יש לה?

פותנה לא בוכה מיסוריי מצפוןשהעמידה את איילה,

היא בוכה כי כמה אנשים השקיעו ובאו לצעוק את זה לאיילה. היא חושבת שאיילה חזקה בחוץ והיא נתפסת כמכשפה וזה מה שמפריע לה.

ayaliar

Well-known member
כן זה ברור לי שזה לא ייסורי מצפון

היא הייתה חייבת להעמיד מישהו נוסף. ארז זה קל אבל אם היא כ"כ מתייסרת, אז מה היא בעצם אומרת? חבל שלא הצבעתי אלירז? אלין? גואל? פותנה דואגת לתדמית שלה יותר מהכל וכמובן שיש את עניין המבוכה ואי הנעימות כשמגלים למי הצבעת. במיוחד כשזה לא מישהו שהוא אויב שלך. אבל יאללה, מספיק כבר. שתשטוף פנים, תשב זקוף, תחייך לחברים שלה ותתן להם את התמיכה שהם צריכים במקום לשכב ולהראות כאילו הוא מקווה מאד שאיילה לא תעוף לשום מקום. לא מכובד.

מנטינה

New member
ירידה לצורך עליה ואיזה טעם מתוק יהיה לניצחון

אלין ואלירז אתם בגמר בשביל כל העם השפוי

למעלה