עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

המשחק של איילה הוא בסהכ לא להיכנס לעימותים

וזה הכל! אין לה משהו מעבר, היא גם לא כזו מעניינת היא ממש סתמית לדעתי אבל היא לא עשתה איזה שהוא משהו איום ונורא לעומת מה שסער עושה זה שמפרשים את ההתמרחות שלה על הבנים זה בגלל ש איילה נמשכת לשילוב הבא: מראה כמו של סער חברה כמו של אביב ללא הקונדסיות וחיזורים כמו שאלירז יכול לתת כממו למשל להילחם על הבחורה שלו , לכבד אותה וכו. מה לעשות המראה הוא הדבר הראשון שהיא נתקלה בו בסער והוא עוד חיזר וחיזר אביב היה לה כאוזן קשבת ואת אלירז היא לאט לאט הכירה

לא דיברתי על עימותים

גם גואל לא נכנס לעימותים. סער הודה שהוא עם האופי המחורבן שלו נפל והאמין לה. סער יצא דפוק שלא המשיך לזכור שיש לו מישהי בחוץ. נכון היא סתמית, נכון היא לא מעניינת, ועכשיו היא בוכה ומשתגעת כי גם הוא סוף סוף קלט את המשחק שלה. המשחק שבו היא עוברת ומתחנחנת מאחד לאחד לאחד לאחד.

יכול להיות שהיא רועדת אבל אין קשר לזה שהרגשות

שלה לא אמיתיים אין קשר בין המשחק שלה (להיות בסדר עם כולם) לבין מה שהיא הרגישה כלפיו

Jason2

New member
לא יודע מה איתכם

אבל היום הזה היה הכי טוב מבחינת התוכנית.

dacou194

New member
בהתנהגות של סער?

אני לא יודעת מה איתך אבל אם את מסתכלת עכשיו בערוץ 20 הוא גואל ואלירז מדברים על איך הוא צריך להשלים עם איילה. והבנאדם חי בסרט. הוא אמר שהוא יסלח לה רק אם היא תבוא תגיד שהיא מצטערת והוא יגיד לה (ציטוט!) : "למה היא לא מגיעה לקרסוליים של חברה שלי" . ואז אולי אני אסלח לה. לדעתי, ילדותי.

dacou194

New member
אני במאת לא מבינה מה את רואה?

מה שאני רואה זה שאיילה לא היית נאיבית שיחקה בסער ונכון יצאה מאד רע. אבל סער נתן לעצמו לפול לרגליה ונתן לעצמו להסתבך בגללה. וזה למה אני חושבת שהוא לא יצא בסדר. מה דעתך את יכולה לסביר למה סער יצא טוב בסיפור לדעתך?

יעל176

New member
הוא לא אמר את זה ככה, אתה רושם כאילו הוא

דיבר בצורה ילדותית. הוא אמר שהוא רוצה שהיא תתנצל בפניו ובצדק ואז הוא גם יספר לה למה היא לא מגיעה לקרסוליים של חברה שלו.

dacou194

New member
בטעות נשלח רציתי גם להוסיף-

זה שהוא רוצה שהיא תתנצל כאילו רק היא יצאה רעה בסיפור זה עוד יותר ילדותי שהוא לא מסוגל לקחת אחריות.

אלגנטיות?גיבור סער יוצא נגד נשים../images/Emo31.gif

איכס, הוא דוחה, במקום לצאת נגד גברים כמו יוסף וארז, הוא נחמד איתם ומדיח אותם, אבל עם נשים הוא יוצר ראש בראש- נמוך ותת רמה!

Princess Lotta

New member
בשביל שיהיה יום הכי טוב - צריך שיר בוקר של

ירדנה ארזי, איזה מה קורה אחי/ עוד נגיע כזה.

למעלה