עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

Crazy Midget

New member
מה איילה עשתה לסער?@!#??

"אני אגיד לה למה היא לא מגיעה לקרסוליים של החברה שלי" הוא אמר עכשיו... מצחיק.. זה כמעט כאילו הוא לא חיזר אחריה כמו כלב חרמן חודש שלם. אלירז חד משמעית אמר "היא מושכת אבל לי יש רק אחת". סער פשוט לא יכול להגיד את זה. בכל מקרה - למה סער נגד איילה עכשיו?

היא בוכה בלי סוף

היא הרוסה לגמרי מספיק כבר להוציא אותה חרא בכל דבר הוא רמס בחורה בת 25 כאילו היא אוויר אומרים לו מספיק והוא רוצה ללכת להגיד לה שהיא לא מתקרבת לקרסוליים של חברה שלו איזה גבר זבל הוא ? איזה גועל נפש של התנהגות מי הוא בכלל חתיכת ילד בן 37 שלא מבין מהחיים שלו ומשחק משחקי כבוד אם הבולבולון הזאת רואה את זה את חתיכת מפגרת אם את חוזרת אליו

Princess Lotta

New member
אוי נו, זו כבר הגזמה. היא שחקנית והיא עושה

אחלה מניפולציות רגשיות על גברברי הבית. אני לא קונה את הבכי שלה. אתמול בכתה בגלל אביב, היום על סער, מחר על אלירז. לא שסער טלית שכולה תכלת. שניהם מעפנים אם תשאלו אותי. ושניהם שחקנים. סער פשוט פחות מוצלח...אבל הוא משתפר ואגב - וחצי הם מתכננים עכשיו הדחות ומשחקים אסטרטגי. להעמיד את סער,גואל איילה ושרה שבוע הבא להדחה - על תכנון הדחות.

dacou194

New member
צודק לגמרי.

הבנאדם חי בסרט. הוא מתנהג כאילו כל הבית חייב לו משהו. שיבשל מה שיאכל. ואיילה לא צריכה להתנצל. למרות שאם הם יהיו בוגרים שניהם יתנצלו ויסיימו את הסיפור. ובנתיים בסיפור הזה אלירז וגואל יצאו מאד טוב.

Crazy Midget

New member
אלירז וגואל ../images/Emo45.gif

לא סתם הם הפייבוריטים שלי. אגב, אני עדיין רוצה באמת להבין למה פתאום עכשיו סער כ"כ כועס על איילה ומסית נגדה? (פספסתי כנראה)

dacou194

New member
אני גם פספסתי אבל ממה שאומרים עכשיו ..

היה איזה משפט שנאמר. מסער לאיילה. וזה גרם לאיילה לבכות עכשיו בחצר . לדעתי זה משהו שקשור בעובדה שסער עשה "חרם" על איילה לכמה ימים.

אני בת

ואיילה במצלמה 4 בוכה הקול שלה רועד מרוב בכי מספיק עם החוסר אנושיות של אנשים פה בפורום האישה בוכה בלי סוף הרס אותה מספיק תשחרר השגת מה שרצית רצית לדרוס אותה דרסת תעזוב תבחורה בשקט

מיק101

New member
לא קונה את ה"רעד" שלה, איילה בוכה רק

בגלל שהיא רואה שהפטנטים שלה לא הצליחו סער התעורר והיא קבלה את הפטיש 5 ק"ג בראש הגיע הזמן, יש גבול לכל תעלול של איילה

Princess Lotta

New member
לא יודעת מה איתך. כשאני היסטרית מבכי

את לא תמצאי אותי חצי שעה אח"כ יושבת לאכול צהריים עם כולם כאילו כלום. בסבבה. וואללה אני רואה אותה עכשיו והיא לא נראית לי יותר מדי שבורה. היא לא טלית שכולה תכלת. גם סער לא. שניהם שחקו. שניהם הפסידו. שניהם אוכלים דייסה שבשלו ביחד ומתלוננים שלא טעים להם. וואללה אישי. וואללה יופי.

ayaliar

Well-known member
בריב האחרון שלהם

שלא הראו, היא אמרה לו משהו שעלה לו על כל העצבים. לפי מה שהיא סיפרה: "אל תדבר אליי ככה. אני לא אחת החברים שלך ולא בולבולון" ואז הוא הכריז מלחמה

במריבה האחרונה של סער ואיילה

איילה אמרה לסער: אני לא כמו החברות שלך , ואני לא הבולבולון שלך. הבולבולון הוא הכינוי של מעיין שם טוב החברה של סער.

s7m42

New member
יש סוס טרויאני בשיחה

אלירז וסער תקלטו את הפרצוף האמיתי של גואל! אני סומכת על אלירז שהוא יבין את זה בקרוב

s7m42

New member
מצד אחד נכון

אבל מצד שני יש לו משפטים שטניים שיוצאים לו מול אנשים...אז שישימו לב! כל אחד רואה את הצביעות של גואל כלפי אחרים, רק נשאר לעשות אחד פלוס אחד ולהבין שכשהוא מסובב את הגב הוא מרכל גם עליהם. למרות שאפילו העובדה שהוא צבוע לאחרים מספיקה בשביל להגעיל, אבל אולי הוא "מרדים" אותם איכשהו... חוץ מזה, למשל עכשיו, סער יכול להשוות בין התגובה של אלירז לתגובה של גואל. מפה הדרך יכולה להיות קצרה, אם הוא ירצה .

Crazy Midget

New member
----- צאו מהסרט ------

גואל לא צבוע בשיט, לא דו פרצופי ולא נחש. הוא ראה שאיילה פגועה אז הוא בא אל סער ואומר לו את הכל בפנים. (אם זה היה אלירז הייתם אומרים "הוא כל כך צודק!!!").

s7m42

New member
זה ממש לא נכון

להפך, יש פה אנשים שמחפשים את אלירז, ראית מה קרה כשהוא רק הצביע ליוסף. ישר המציאו פה סיפורים מכאן ועד הודעה חדשה.

laVita

New member
פעם אחר פעם הוא אמר לסער לשחק!

הוא נתן לו עצות אחיתופל ביקש ממנו לשחק.. לעשות פרצוף של הכל בסדר ועוד התווכח על זה עם סער! סער אמר שהוא פשוט לא יכול לשחק הוא לא יכול.. כדאי שגואל יבין ויפנים על עצמו. אלה שמשחקים צריכים לשחק כי האמת שלהם מכוערת

תגידו? העיניים שלכם רואות רק מה שאתם רוצים

לראות או שאתם רואים את האמת? איילה מתחילת המשחק משחקת ברגשות - בעיקר מיניים - של הבנים בבית וזה המשחק שלה זה שסער עלה עליה והוא משתף את הדיירים - כדי שיפקחו את עיניהם זה זכותו והוא עושה צדק עם עצמו ועם המצב הזה

למעלה