עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

shouldistay

Active member
אני רואה ../images/Emo13.gif

קשה להסביר את זה. אבל באמת שאני רואה. היא כל הזמן נוגעת בו. ביוסף היא לא נוגעת. היא כמעט אונסת אותו לפעמים.

היא לא נמשכת לאלירז

היא רואה בו כידידה וזהו וסער מנסה ללכלך עליה בפני אלירז כל כך המון הוא לדעתי מתחיל להצליח, הוא דופק להם תמוח העיקר לא נעים לי סער צבוע אחד עוף לנו מהעיינים

כמו שסער אמר: איילה באה מוכנה

אני מזכירה שהיא באה מיחסי ציבור - כך שהיא יודעת מה מחפשים בחוץ וסער אמר - היא רועדת עכשיו (בגלל שאין לה על מי להמרח) מלך! פשוט מלך!

דנה791

New member
סער בא הכי מוכן מההתחלה

ואם יראו בערוץ 2 בדיוק איך הוא דיבר עליה היום,הקהל גם יפנה נגדו

פונצ תגידי מה שתגידי

בחורה בת 25 התפרקה . הוא בא אליה אני אוהב תריח שלך תשחקי לי בשיער בואי נישן ביחד במיטה מחבק אותה כפיות ואז בום נזכר בבחורה שבחוץ, מעניין שאלירז לרגע לא שכח שיש מישהי בחוץ שהוא אוהב למה הוא לא הסניף את איילה עזבי אותך סער לא גבר הוא נמושה. הוא שיחק בה וזרק אותה שנזכר שבסוף הוא צריך לחזור הביתה לחברה הוא ביקש שתתרחק ממנו הינה התרחקה כבר כמעט שבוע למה לצאת זבל וללכת ללכלך עליה בפני חברים שלה, בפני אלין בפני אלירז הוא ילד מגודל והוא שוב נכנס לחדר עמוק לחדר שכולם ירחמו עליו לא קונה תמשחק הזה יותר. היא אמרה זה שאני לא יושבת ובוכה לפני כולם ומבקשת רחמים לא אומר שאני לא מרגישה ושלא כואב לי תעזבו אותה בשקט

laVita

New member
הוא לא מלך בעיני וגם היא לא מלכה

שניהם בעיני לוקים בחסר. אבל אהבתי שהוא חשף את קלפיה היום

דנה791

New member
תסלחו לי אבל דבר טוב אחד אי אפשר להגיד עליו

גם אם הוא היה צודק(ולדעתי הוא לא), הוא יורד נמוך ונמוך יותר מרגע לרגע ומנסה להרעיל נגדה. טוען שגילה מי היא? סבבה ,תתרחק וזהו. למה להתנהג בצורה כזאת? זו הסתה לשמה והוא לוקח את זה רחוק מידי!

סתוית2

New member
דנה מבחינתי את טועה,רק טוב יש להגיד על סער

סער מראה לי, בכול אופן את האישיות שלו,עם המעלום וגם החסרונות, סער בן אדם הכי אמיתי/אנושי שראיתי בבית האח הגדול. כשטעה ידע להודות,כשאוהב רואים,כשלא מתחבר מרגישים. סער צובר בבטן דברים ונמנע להוציא אותם. בעבר סער ביקש ממנה להתרחק ממנו, ממש התחנן לה,אמר לה את מזיקה לי,היא הבטיחה לו שלא תפגע בו, אבל הבטחה לחוד וריכול לחוד. אני חיבבתי את איילה עד השיחה שלה עם גואל לפני כמה ימים בחצר, היא סיפרה לו על המריבה עם סער, אבל כצפוי לה השמיתה פרטים חשובים ואמירות מכוערות מצידה שאמרה לסער. אני שופטת על פי ראיה/שמיעה ולא מהפורום. בשיחה עם גואל ריכלה ליכלכה וליגלגה על סער חופשי. על הגיל ולא פלא שהוא עד עכשיו לבד על האיטלגנציה הריגשית שלו בגילו? ואיך הוא עו"ד וגיסה בן 30 (לא בטוחה לגבי הגיל) יותר בוגר ממנו ליכלכה,ליכלה וליכלכה, הרעילה את גואל עד שהוא פלט אני לא סובל אותו ומפה נתנה פתח לגואל לרמוז לה אם היא תדיח את סער מי שירדה נמוך זאת איילה, האהבה שלה לסער מזיקה רק לסער. קראתי פה שמישהיא כתבה איילה ילדה בת 25 נו באמת היא ילדה? אחת שמבלה כל לילה במועדון לילה וחוזרת שיכורה הביתה,זאת ילדה? תסתכלו עליה טוב טוב, זאת ילדה? או שהתהפכו להם היוצרות? גם אלין שהיא בת 19 לא ילדה, צעירה כן, אבל לא ילדה. איילה יודעת טוב טוב מה היא עושה/מתנהגת בגלל שראיתי את ההתנהלות שלה היא איבדה אצלי את האהדה והתמיכה מבחינתי סער הוא האמיתי היחיד סער לגמר

מנו 7

New member
סער רכלן קטן ופתטי, הוא חשב שאיילה

תרוץ אחריו וקשה לו עם זה שהיא מכבדת את הבקשה שלו ולא מתקרבת אליו.

mmm666

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifלגבי סער ואלוקים../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

הוא כל הזמן אומר שאלוקים זה הקהל שמסמס.וצריך לתת לאלוקים (הקהל)להחליט. אז סער היקר אלוקים הוא לא הקהל, הוא האלוקים הגדול למעלה שמנווט את המשחק ואת הזוכה על פי רצונו. ואנחנו הקהל סתם בשר ודם ולא אלוקים. ותאמין לי שאנחנו לא באמת מחליטים מי יזכה, רק אלוקים האמיתי בשמיים.

בתאל55

New member
../images/Emo127.gif כל הכבוד קבלי ../images/Emo24.gif

גם אני עקבתי אחרי השיחה שהתנהלה כרגע בין סער אלירז, שמשווים את הצופים לקדוש ברוך הוא. ואמרתי לעצמי שזו בדיוק הסיבה ששניהם לא יזכו! איך אפשר להשוות את הצופים למשהו כה גדול ונשגב

סער מרעיל את אלירז על איילה ומחמם אותו

סער:"איילה אחרי שאביב הלך אמרה לי תראה עכשיו אני יהיה מועמדת להדחה" בנוסף:"למה אתה חושב היא פתאום נצמדת אלייך? כי אתה חזק!"

והינה גואל

שלפני שנייה אמר לסער שהוא חבר שלו והלך החוצה ומדבר על סער בחוץ עם איילה . סער יצאת טיפש ברמות קשות הלכת לגואל הסכסכן הראשי ויצרת ריב עצום . במקום ללכת לבחורה ולדבר איתה בשקט כל הכבוד סער הוצאת את כל התותחים מול אישה בת 25 ופתחת באש בכל הכוח אחרי שסיימת איתה והבנת שכולם קרובים אליה קינאת שהיא מדברת עם אחרים ורצת ללכלך לחבר'ה לא נעים לך אם לא נעים לך תשתוק קצת

הוא לא מרעיל, זו האמת

חוצמזה, שאם לא שמת לב, אלירז קלט את המשחק שלה עוד הרבה לפני סער.

הוא מרעיל אותו וגם את הקהל! בדיוק

לתגובות כמו שלך הוא מכוון. הוא גם אמר עכשיו לגואל "מבחינתי אני פותח עכשיו את המשחק ורוצה שהקהל יקבע" סער התחיל עם כל החרמנות שלו כלפיה בעוד שכביכול יש לו חברה בהמתנה בבית איילה לעומת זאת הרגישה אליו משהו אבל מה היא יכולה לעשות כשהוא כל הזמן מזכיר את החברה שלו א למה הוא בכלל מתחיל איתה? איזה בן אדם מגעיל ודוחה. אני אישית לא אוהבת ההתנהגות של איילה בת ה25 הצפונבונית הוא העורך דין בן ה37 שמשחק בה. היא בסהכ אמרה לסער אני לא חברה שלך שתתנהג אלי ככה וזה לא כזה משפט ביג דיל!

יקירי

כבר לפני שבועיים אמרתי את אותם הדברים על איילה, כי קלטותי לבד. אתה מוזמן לחפש הודעות שלי מאז. אני פשוט שמחה שסוף סוף הוא התעורר.

למעלה