עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

מסכים לגמרי,גואל צניקן שנחוץ בתכנית../images/Emo8.gif

אהבתי איך הוא התעקש מול סער הטמבל שרגשות של איילה שהיא פיתחה אליו היו אמיתיות, והוא יודע את זה בוודאות מהשיחות שלה איתו, רק שסער העיוור פתאום החליט לראות את זה כי טקטיקה השוביניסט סער שכח איך הוא שיחק באיילה. לא שאני מת על פרינססה הזאת, אבל סער פשוט לא גבר בעיניי! להיות גיבור על נשים-תכונה הכי נבזית בעיניי...

../images/Emo122.gifבאארור,וזה עוד אחרי שהוא נשבע לה==>

לפני כמה שבועות, שלמרות שהיא אמרה עליו "אלים" הוא לא ידיח אותה, זוכרים? והכל תחת תירוץ חדש שלו- "זה משחק", זאת אומרת שהוא בטוח שהיא מסיתה נגדו את גואל ואלירז ורוצה להעיף אותו, לכן הוא נלחץ ,חח

איך אף אחד לא קלט שגואל נחש?????

איך???????????????? יש שם כמה שאני תופסת מהם אינטיליגנטים ודווקא ארז שהוא לא אחד מהם... דווקא הוא קלט את גואל

laVita

New member
יש לו אינטואיציות חזקות.. זה למה

הוא קורא את הפנים את התגובות החסרת סבלנות..הצביעות.. החיוך המזויף

Avigail levi1

New member
דפדפי בארכיון - כתבתי והזהרתי מגואל הנחש

קל והיה אפשר לקלוט את גואל עוד מהרגעים הראשונים שלו בבית שכל הכיוונים שלו הם להקיש וללקק יש לו משחק מלוכלך שמתחיל לצוף אל על מעל פני המים..............

laVita

New member
תארי לך את היית בתוך הבית..

ואחד הדיירים יהה מתנהג אלייך בצורה מופתית.. גם אם לא היית מתחברת אליו לא היה לך לב להצביע לו כי הוא כל כך אוהב אותך.. זה נראה לי מה שקוררה עם גואל.. למה ששרה תצביע לגואל או כל אדם אחר יצביע לגואל? רק לארז הוא לא מתחנף כי ארז מטיח בפניו את האמת כל פעם אבל אף אחד לא מקשיב לארז כי הוא מאשים גם אנשים אחרים והוא נחשב ל"משוגע" והוא קלט אותו דווקא היטב היטב

SPRING4

New member
בערוץ 2 מוציאים את שרה מצחיקה למרות שהיא רעה

רוב הזמן היא מרכלת פוגעת -אפילו אמרה שהיא שונאת את יוסף --היא צבועה ברמות על --ובערוץ 2 לא הראו את זה .

laVita

New member
אותי היא מצחיקה גם בערוץ 20

נכון שאני ממש לא אוהבתא ת קטעי השינאה שלה כלפי יוסף.. אבל בגדול היא מוסיפה לתוכנית המון.. במיוחד מוציאה מגואל צדדים מכוערים. כבר שווה.. לראות את פרצופו האמיתי.

Avigail levi1

New member
../images/Emo243.gifהיומן של סתיו פורסם ללא אישור../images/Emo243.gif

לכל מי שקרא את היומן האישי של סתיו היומן פורסם בבלוג של עומרי חיון שמנסה לגרוף רייטינג על חשבונה האישי של סתיו עומרי חיון הוא האחראי להפצת תמונות מהעבר של סתיו בנט עומרי לא מגיע ממקום טוב כדי לפרגן לסתיו אלה להגיע למקום שניתן לזלזל במהלך והשינוי של סתיו זה לא פייר לפתוח בלוג ולהעתיק רשומות אישיות של כותבים -במקרה הטוב ניתן להעביר קישור אבל הבלוגר עומרי חיון עשה לעצמו עבודה קלה והעתיק את היומן של סתיו והדביק בבלוג האישי אני חברה די קרובה לסתיו בחיים ואני בטוחה שסתיו לא תקבל בצורה יפה את העתקה של היומן שלה לא שהיא תברח מהיומן אני בטוחה שאת התגובות של הקוראים היא הייתה רוצה לראות ביומן האישי אני מאוכזבת מתפוז אנשים שלא היו מספיק אחראים ובשביל הרייטינג הסכימו שהיומן יתפרסם

חאקויאכ

New member
ללא אישור?!

מה באמת כואב כאן? זה שהיומן פורסם ללא אישור? אבל הוא פורסם ברשת. קצת מבולבל לא? האם מה שמפריע הוא המוסר הלכאורה מפוקפק של עומרי שבמקום להפנות למקור בלינק עשה קופי פייסט ובהנף מקש אולי אולי הפר זכויות יוצרים למען הרייטינג? חוץ מזה על סמך מה אנשים אמורים להאמין לטענותייך? מצד שני, גם אם לכאורה השימוש של עומרי בחומר הוא ציני, המחשבה שהפרסום אצל עומרי בעצם מגדיל את החשיפה של הסיפור ועשוי לעזור בסופו של דבר לאלה שעושים את צעדיהם הראשונים בקהילת הטרנס מעניקה לעומרי אי אילו נסיבות מקילות. אמנם היה הוגן יותר ללנקק ליומן מאשר להעתיק, אבל אם הפרסום (קופי פייסט) אצל עומרי נעשתה לאחר שקיבל אישור מתאים, אני לוקח את דברי עליו בחזרה ומתנצל מראש. אולי נשאל את סער לכשיצא על דיני קניין רוחני?

Avigail levi1

New member
נכון מאוד - מחזקת ../images/Emo140.gif

שרלה בהחלט אשה מדהימה ונעימה והיא לא בדיוק המכשפופה שכולם חושבים שזה מה שהיא

hollywoodonline

New member
נחשפו סוף סוף ההצבעות של השבוע

גואל העמיד להדחה את יוסף ושרה שרה הצבעה ליוסף ופותנה פותנה הצביעה ליוסף ושרה אלירז העמיד להדחה את יוסף ואת סתיו סער בחר בחר ביוסף ואלין איילה הצביעה ליוסף וסתיו סתיו בחרה באלין ופותנה אלין העמידה את יוסף ואת סתיו יוסף בחר בשרה ופותנה ארז בחר בגואל ואלין פרטים נוספים אתם יכולים לקרוא פה

hollywoodonline

New member
בוודאי...

אבל תמיד יש את אלו שפיספסו או לא זוכרים.
ואני, בחור איטי, עד שאני מפרסם דברים, תמיד יש מישהו שמודיע לי שזה ידוע כבר מאתמול.

למעלה