עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

idanoosh17

New member
../images/Emo41.gif עדכונים מהבית! יום 38- 22/12 ../images/Emo42.gif ../images/Emo41.gif

הערב מודח/ת מתמודד/ת נוסף/ת- אל תשכיחו לתת את הקול שלכם בסקר בצד שמאל של הפורום! כל העדכונים לכאן!

עדכון לגבי המשימה האישית לראשות הבית

אתמול בלילה כשתפוז נפל אמרו הדיירים מה המשימה: להגיד את סדר הא'-ב' בסדר הפוך (מהסוף להתחלה) הכי מהר... מי שאומר הכי מהר- הוא ראש הבית

idanoosh17

New member
היה בלילה עבודות תחזוקה בתפוז.

ככה שהיה צפוי שיבושי גלישה. נשמע לא מסובך במיוחד הא-ב הפוך... רגע אני אנסה..........

bamba38

New member
אביב בערוץ 2 עודד את יוסף וסתיו../images/Emo13.gif

אביב התארח בתוכנית הבוקר יחד עם בני משפחה של המועמדים להדחה אחות של יוסף שהיא בחורה מדהימה סיפרה שיוסף היה באיזה פסטיבל יוגה וכו' ושם פנו אליו מההפקה והציעו לו להשתתף בתוכנית, והיה לו בידיוק שבוע להתארגן ולהגיע לבית האח. ואביב אמר שהוא אוהב את יוסף והוא בחור מאד נחמד רק חבל שהוא מוותר לכל החברה המעשנים על דרישות התזונה שלו הוא אמר, כשאני רציתי קולה לא עזר להם שום דבר כל שבוע קיבלתי קולה גם בלי אסימון והוא אמר שכדאי שהוא ישאר בבית ונראה שעוד נכיר אותו בצורה טובה שלא יהיו נחשים בבית והוא התכוון לגואל שהוא נחש רכלן וסכסכן, וכבדיחה הוא אמר יוסף היה פעמיים בתוכנית עם נחש פעם שהכניסו אותם לחדר עם הנחשים והחרקים ופעם הנוספת זה עם הנחש גואל
ועל סתיו הוא אמר שהיא חמודה ושקטה ואם היא תישאר נכיר אותה יותר והשווה בינה לבין איתי מהעונה הקודמת שהיה שקט ואחר כך נפתח והשתלב בבית יפה
אז תצביעו ליוסף ולסתיו , אל תישכחו שהיא באמת החברה היחידה שלו כרגע בבית וגם מנחם בן אמר שיוסף וסתיו אנשים איכותיים שצריכים להישאר בבית

smile32

New member
יוסף ומשפחתו - נא לקרוא את ההודעות של REITER5

קבלו את האחות של יוסף - לאה צליק שפוחדת לצאת בשמה הגלוי כנגד שרה.

reiter5

New member
../images/Emo151.gifסמיילי 32 בכלל לא אכפת לי להיות אחות ש

של יוסף אבל מסתבר שיש לו פה בפורום משפחה ענקית וזה מה שאוכל אותך ואת או אתה ממשפחת הפולנים הגזענים והלא חכמים אוכלי נשמות ותתפלאי אני גם מאוד בעד פותנה שאתמול ה
שרה ריכלה עליה וגם היתי בעד בנצי שגם הוא זכה ממנה למנת הצרחות בקולה המעצבן ואני מרחמת על סתיו שגם לה היא התערבה בחיים ומשגעת לה את השכל נגד יוסף אז עכשיו מה יש לך לומר ??אני פשוט לא אוהבת צבועים ורכלנים

smile32

New member
ואיפה ראית שדיברתי על עדות - עוד אינטלגנטית

מתומכי יוסף

smile32

New member
דעתי שאת תת רמה - אפשר לקרוא את כל ההודעות של

שלך מתחילתן - ולהבין מאיזה משפחה מגיע יוסף, נראה שגם את חושבת שתומכי יוסף נמצאים באותה רמה רדודה שלך, ולכל מקרה נא לקרוא את היסטוריית ההודעות של REITER5 - זאת המשפחה של יוסף.

יוסף הזה ממש מכת מצרים ../images/Emo157.gif

לפחות שרה מצליחה לעיתים להצחיק ומפיחה לפעמים רוח חיים בבית קברות הזה שקורא לעצמו בית האח הגדול...

smile32

New member
נכון, אבל אם תלך להיסטוריית ההודעות של REITER

תבין למה חשוב היה לי לחשוף מי עומד מאחוריה.

למעלה