עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

סתיו חופרת על "הסיפור האמיתי"

של תינוק היוניסקס, והיא מתארת את הספור מהפרק של האוס. איזו קרועה.

Tapudy

New member
לא הבנתי משהו

איך התינוק נולד ילדה וגידלו אותו כילד? הוא לא שם לב שחסר לו משהו למטה? ואני דווקא שמעתי על סיפור הפוך. על ילד שעשו פאשלה בברית מילה שלו וחתכו לו את הבולבול אז ההורים גידלו אותו כבת וזה דפק אותו קשות כל החיים.

זה סיפור אמיתי על תינוק שנולד

עם איברי רבייה כפולים - גם זכר וגם נקבה. הוריו החליטו לעשות לו ניתוח והוא גדל כגבר כל חייו בלי לדעת מה קרה כשנולד עד שעבר משבר והחליט שהוא רוצה להיות נקבה. מה שסתיו שוכחת זה שזה סיפור יחיד בעולם. זו לא תופעה כפי שהיא מנסה להציג.

o א ג ה

New member
אמנם תופעה נדירה,

אבל היא קיימת ואלה שנולדים כך נקראים אינטרסקס (אנדרוגינוס). כשיש כאלה שעברו ניתוחים בילדות וחיים חיים נוראיים ובבגרות עוברים ניתוח חוזר לשינוי.

annabrl

New member
ממש לא נכון - סיפור אמיתי בהחלט

היה על סרט בערוץ יס דוקו סיפור דרמטי לחלוטין דרך אגב, הבחור(ה) בסוף התאבד(ה)

Tapudy

New member
קרה משהו מעניין משעה 13:00?

בנצי הלך כבר? הוא הולך ללכת? נתנו להם סיגריות? למישהו אכפת?

igor p1

New member
הוא לא הלך וכנראה לא ילך והם לא קיבלו

סיגריות ולא יקבלו כנראה

Tapudy

New member
אתה אומר לי שאחרי כל החפירות בנצי לא הולך?

אוווווווף איתו

Tapudy

New member
כן, אבל לרגע כבר האמנתי לבנצי

הכי מצחיק זה שאם הוא ישאר הוא יתקע לזמן רב בבית ואז שיצא הוא יבין שהוא לא היה שוס העונה בלשון המעטה. הוא באמת מבזבז את הזמן שלו שם.

לא קרה כלום החפירות נמשכות עוד

מעט ימצאו עתיקות. בנצי לא הלך לא קיבלו עדיין סיגריות ארז הלך לאח הגדול עם סתיו להכין תקציב. סער מסתובב עם פרצוף נפוח וכועס השד יודע למה. איילה עדיין מזיזה את השיער מפה לשם נדחפת ליד סער שמתעלם ממנה זהו בגדול

laVita

New member
לא רואים כלום..

מה לא להיט? לא רואים ברור בכלל... ואם כולם דיברו על החבילה שלו כנראה יש יש על מה..

JennaJ

New member
../images/Emo45.gif הבנים בחדר שלו כנראה ראו יותר מאיתנו...

ומסתבר שאשכרה היה דיבור על זה. אתמול שמעתי שאפילו שרה העירה לו ש"אין לו במה להתבייש" לפי מה שהיא שמעה. ומה שהכי משעשע, זה שזה אשכרה הפך לנושא בפני עצמו בתכנית "האחות הקטנה". לדוגמא: http://www.mako.co.il/humor-bip/shows-little-sister/season2-articles/Article-f8f3d63c4d78521006.htm.

JennaJ

New member
אני לא זו שטרחה להעלות וידאו שלו בעירום לרשת

מפנה את השאלה חזרה אלייך...

למעלה