עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

Princess Lotta

New member
תגידו , הם לא אמרו שיבקשו מסיבה בערב? כולל

אלכוהול, מוזיקה וסיגריות? הם לא סגרו את זה אתמול? אז מה ארז יבקש בסוף? הליכון זה האינטרס הפרטי שלו

jud88us

New member
גם אני מעשנת אבל צריך לתת לכולם

כל האסימונים האחרונים הלכו על פיפי סיגריות פיפי סיגריות, יוסף כאילו בכלל לא נחשב

מנו 7

New member
עולמם צר כסיגריה, חבורת צבועים

מפונקים. שלא יספרו לי שהם לא יכולים להפסיק לעשן. זה קישקוש. סער עצמו אמר שכשנרשם להשרדות הוא הפסיק לעשן. הם חבורת בכיינים שכל עולמם הוא סיגריות ואלכוהול. ארז צודק, הליכון עדיף פי אלף על סיגריות. שיוציאו את האגרסיות בהליכה על הליכון. יותר בריא וישמש דוגמא טובה. מה יחשוב ילד בן 11 כשהוא רואה חבורת בטלנים שכל עולמם הוא סיגריות ואלכוהול. אלכוהול הוא האסון של העידן הזה ואני לא מבין למה האח הגדול מעודד אותו. ממש לא מובן. בעניין אלכוהול גם הם לא אומרים שהם אלכוהוליסטים. אז למה לתת להם ?. האח הגדול נותן דוגמא מזעזעת. כאילו מה ? אי אפשר להנות ממסיבה בלי אלכוהול ?

שלום מנו

אניבתור מעשנת אומרת לך שזה מאד קשה בלי סיגריות. הבעיה ששם נורא משעמם ורוב הזמן הם מעשנים אני בטוחה שבחוץ הם לא מעשנים בכמויות כאלה. בקשר לאלכוהול, לא ממש שתו פה הרבה אלכוהול פה ושם במסיבה אבל לרוב אין פה אלכוהול בכמות מוגזמת. בקשר ל "חבורת בטלנים" זה המשחק, מה רצית שיעשו? הרי הם מקטרים על השיעמום כל הזמן. אם היו להם משימות ויותר תעסוקה הם לא היו מעשנים עובדה במשימה של השוטרים וגנבים לא היה להם צורך כל כך גדול לעשן.

b s1

New member
אתה מעשן אני לא אז זה אומר שלך מגיע יותר?

פעמים וותרתי לך במקום שאני יקבל אתה תקבל נשאר עוד מתנה אחת לא מגיע לי לקבל מימך אותה במיוחד שבערב אתה קונה לך הספקה של סיגריות? לא מעניין אותי שזה הצרוך שלך גם אני רוצה משהו בשבילי במיוחד עם הייתי חודש בבית ורק אתה היית מקבל דברים

יש פה אשיו אחד..

עישון זו התמכרות לכל דבר רק שבמקרה הזה זו התמכרות חוקית!!! ההתמכרות זה ביולוגי- ברגע שהתמכרת זהו... עד שתצליח להגמל! לבנצי למשל... זה סוג של תרופה- זה מרגיע לו את העוויתות.(תרופה מגעילה אמנם אבל, עדיין תרופה) יש אנשים שאם לא מעשנים ממש לא כדאי להיות בסביבתם. אז, נכון שלא צריך לתת להם את הכמות המקסימלית אבל, צריך לדעתי לתת להם את המינימום לכל הפחות

ירדן 28

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gifהיי מקסיקני טעים

מנו 7

New member
הם כן חבורת בטלנים, אם אני הייתי שם

הייתי מציע בשביל האסימון, למשל, אחת משלוש האפשרויות: 1. כדורגל עם שערים קטנים. 2. עמוד כדורסל וכדור. 3. רשת כדורעף וכדור. שלוש אפשרויות אלה עדיפות על הליכון כי אלה משחקים קבוצתיים ואז יש עניין ליותר אנשים במקביל. אבל שימי לב, הם אפילו לא חושבים על האופציות האלה כי הם חבורת בטלנים. ואגב, יש עוד הרבה רעיונות לשמוש קבוצתי מעניין באסימון. אבל עולם האנשים האלה צר ונעול על סיגריות ואלכוהול. עצוב.

שרה אלירז סתיו וסער שופכים את דמו של ארז

רק בגלל הסיגריות. כל הכבוד לארז שלא יתן לחבורת כלבים האלה אתה הסיגריות שלהם. וואלה יופי.

LolliPopDance

New member
לדעתי קבוצת המעשנים צודקת ב-100%

מה זאת דיקטטוריה? החלטתו של ארז בלבד להחליט עבור כל דיירי הבית להביא הליכון?

shouldistay

Active member
התפקיד שלו ורק שלו הוא להחליט.

בין אם זו דיקטטורה או דמוקרטיה. זה החוק של המשחק הזה.

bamba38

New member
נכון,שישאר וישגע אותם הוא רק דאג להם בינתיים

הוא לא לקח כלום בשבילו אתמול הם קיבלו ארוחה ופירות רק בגלל שהוא שיגע אותם יחד עם בנצי, היום תהייה להם מסיבה, אני לא מבינה איך הם יהנו ממנה עם הגדר הזו במיוחד שזה 7 מול 4 זה ממש לא פייר ומזל של ארז שהוא חסין השבוע יש לו סריטה עמוקה אבל את האמת הם יותר סרוטים ממנו. ואם שמתם לב הוא ראה את הפרצופים של כולם לפני כולם על גואל הוא מיד אמר שהוא צבוע וזה נכון
אתמול בבוקר הוא אמר לאיילה שהיא יכולה להצטלם כמו זונה
סער הוא חזק

אבל אם מישהו יבחר להיות אב הבית

הוא יתנקם בארז ולא יזמין לו את האוכל המיוחד. אף אחד לא ישכח לו את זה הוא יורה לעצמו ברגל. יש לו שיכרון ג ד ל ו ת בזמן האחרון. מאז שכאילו נפתח אליהם.

למעלה