עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

shouldistay

Active member
נכון, לדוגמא

סער אמר שבעונה הקודמת כל הזמן בובליל היה עם מרלבורו אדום ולא היה לו מחסור בסיגריות..... זה מעיד שהוא לא ראה, ואני מתפלאת שאף אחד לא תיקן אותו, הרי היו שבועות שבובליל היה מיובש לחלוטין מסיגריות. והיה ישן במיטה כל היום.

shouldistay

Active member
סער לא מוכן להודות שזה הסיגריות ולא האוכל!

זו צביעות או שהוא לא מודע לעצמו. כי קודם הוא צרח על ארז: "יש לו מספיק אוכל!" "תביא סיגריות"

shouldistay

Active member
ונדמה לי שלפני שבועיים הוא אמר משהו כמו:

לא אכפת לי לאכול לחם עם שוקולד כל היום. רק שיהיו סיגריות. ולא, אני לא מתבלבלת עם בובליל מהעונה שעברה

הבוקר ראיתי בערוץ הטיולים

תוכנית על מקומות הבילוי וחיי הקהילה הגאה בת"א בין היתר הם היו בשינקין ואכלו חומוס, ומי הגיש להם? פוטנה כמובן. (התוכנית לא ישראלית)

arielle2

New member
צודק, סער מקטר כל הזמן ולא סיגריות

כשאין אוכל הוא מקטר שאין אוכל, וכשאין סיגריות הוא מקטר שאין סיגריות. לפני כמה דקות הוא אמר שכבר שלושה ימים הם אוכלים רק לחם, יש לו זכרון מאד קצר כי אני זוכרת טוב את העוף בתנור שהם אכלו אתמול... ולחשוב שהבן אדם נרשם להישרדות 2 וחשב שיעמוד בתנאים שם !!

Princess Lotta

New member
שרה וסער צריכים לעשות תחרות קיטורים ראש בראש

הוא מתחיל לצמצם ביקורת מהקלפטע ביילע החופרת. בקרוב ימצאו מנהרה תחת בית האח הגדול מרב החפירות והקיטורים של השניים. סער יותר גרוע משרה במובן הזה כי היא לפחות מתלוננת על דברים שקורים בבית, סער אובר-מודע למצלמות, מבקר את המשחק, טוען שהוא עכבר מעבדה מורעב. מותק, בשביל לזכות במיליון אני שבוע שלם הייתי אוכלת לחם ואורז אז מה אתה חופר שיומיים לא היה לך אוכל? סעודת מלכים הביאו לכם אתמול, שניצלים, בשר, שתייה והיה גם עוגות. אם אתה סובל פשוט עוף משם - אתה לא תורם לכלום העיקר אמר שהדבר שהוא הכי טוב בו זה להתחיל עם בנות - את הבת הזו (אני) הוא כבר גמר בחפירותתתתתתתתת

shouldistay

Active member
אני מבינה אותו לגבי הסיגריות והשינויים במצב

רוח. ואיך הוא לא מבין שזה בדיוק מה שהאח הגדול רוצה להשיג. רק שהאח הגדול שינה קצת את הפתגם: "אדם ניכר בכוסו, כיסו, כעסו וחוסר הסיגריות שיש לו".... אני מכירה מישהו שממש משתנה האופי שלו אם אין לו סיגריות והוא נהייה עצבני מאד. אז אני מבינה את סער.

המדאוס

New member
סהר עדין לעומת אלירז בלי סגריות

לא לתת להם סגריות ולפוצץ אותם באוכל ואז תראו את הפתיל הקצר שיש למעשנים ממש מכורים

Princess Lotta

New member
אם זה עד כדי כך מפריע לו - שיילך, הרי גם שנה

שעברה כשהם כשלו במשימות הם קבלו פחות סיגריות. זה אך הגיוני. וחלאס שני אסימונים כבר הלכו על סיגריות. חוץ מזה הוא בוכה שמרעיבים אותו וזה פאקינג בולשיט לדעתי. רב הדיירים האחרים מסתדרים עם אוכל משעמם השבוע . רק אתמול הם קבלו המון אוכל, לא?

shouldistay

Active member
שאלה לא יפה, אבל אשאל בכל זאת:

האם אתמול הוא חיבק את איילה ואת אלירז ועוד אנשים. אחרי שהוא שמע מאלין על מה שהיא ראתה?

באמת יותר מעניין לצפות באנשים משתזפים בשמש,

במקום באלה שמדברים. יאללה, הפקה - עופו, עופו. כוסססססימא שלכם.

איזה חמוד ארז, כמו ילד

הוא מתלהב מגילוי המשפט "נותנים לך תיקח, מרביצים לך תברח" חמוד. מאתמול הוא משתף את כולם בגילוי המסעיר

במשימת השוטרים הוא גם גילה את המשפט

"הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות". הוא היה משוכנע שיוסף המציא את זה.

למעלה