עדכונים מהבית! יום 35- 19/12

Tapudy

New member
גם לך יש את הבעיה הזאת?

אני חושב שצריך לפתוח קבוצת תמיכה לגמילה מהאח הגדול. אני עדיין לא מבין איך אני מכור לזה. ואני חייב לציין שיש לי הערכה אינסופית לאנשים שיש להם רפרנס למכניקה קוואנטית כבר בשם המשתמש

תפודי, ישנת יותר מידי?

האינטיליגנציה השתלטה? מהר לחזור לצפייה ממושכת באח הגדול, היא כבר תזלוג החוצה ומה אני אגיד? במקום לכתוב תזה אני מנתחת את יוסף. אבוי לי

Tapudy

New member
חחחחחחח ../images/Emo6.gif

אפשר לעשות גרף שמראה את המתאם בין צפייה באח הגדול לבין ירידה ב-IQ. בייחוד בעונה הזאת שלא שמעתי שיחה אחת אינטיליגנטית בין הדיירים. איפה שפרה וצבר שדנו על דקויות תיאוריית היחסות אל תוך הלילה? אולי זה לא נראה ככה על דפי הפורום אבל בחיי היומיום אני בן אדם דיי אינטיליגנט. ההתמכרות לאח הגדול היא הדבר הכי לא טיפוסי לי וכל המשפחה והחברים מודאגים מזה. לפעמים אני כותב הודעה בפורום וההבנה נוחתת עלי שאני אשכרה מנתח את הרגלי השירותים של המתמודדים והכל ברצינות מוחלטת.

חחחחח אני בארון

עדיין לא מצאתי את האומץ להחשף. כלפי חוץ אני מנהלת חיים שיגרתיים לכל דבר אבל אף אחד לא יודע מה קורה בחדרי חדרים. הצילווווווווווווו אולי נארגן מצעד גאווה?

Tapudy

New member
בנצי, לך כבר הביתה! העיקר שתפסיק לחפור על זה

הנה הזמנתי לך מונית

sivan1237

New member
אני הייתי מפטרת את המלהק של הקאסט הזה

יותר מידי אנשים שפורשים, שמפרשים וכאלה שפורשים בעקבות המופרשים... בקיצ ליהקו אנשים על סמך ליקויים וגימיקים בלבד ולא שאלו אותם שאלה פשוטה אחת "אתה מסוגל להשאר סגור בבית 3 חודשים?" בנצי עכשיו מספר שאפילו קופרמן לא הצליח לשכנע אותו להשאר, ורבאק הבן אדם ידע היטב לאן הוא בא, הוא ראה שנה שעברה...

Tapudy

New member
נכון

בנצי פורש וצריך לזכור שהבן אדם טס חזרה מתאילנד בשביל להגיע במיוחד לתוכנית. הייתי מצפה שבן אדם שנכנס לזה היה רואה את העונות הקודמות ועושה הכנה מראש.

laVita

New member
הוא במילא לא הוסיף כלום לבית

בטבעו הוא בן אדם טוב אבל בגדול הוא לא דיבר דברי טעם

sivan1237

New member
את צודקת לויטה...כנסי

גם אותי הוא לא עניין בעליל...אבל חלק מהענין בתוכנית הזאת זה לראות מי העמיד את מי להדחה, המתח של תוכנית ההדחה עצמה, הם בעצמם בלחץ ואף רבים בימים אלו.. ועכשיו כשהוא הולך מרצונו כל העניין הזה נחסך וכך גם הרבה מהמתח שכרוך בעניין ההדחה.. לא ייתכן שאחרי 6 מודחים הקהל הדיח רק 3..יש פה פאק רציני במערכת..

Tapudy

New member
אני חושב שקופרמן מודע לזה לגמרי

והוא בטח לא ישן בגלל זה בלילה. אבל הטעות כבר נעשתה. התקווה היחידה לשיפור בעונה הוא בליהוק המתמודדים החדשים. למעשה כל אחד שיעזוב זה עוד דייר חדש שיוכל להכנס. אני לא חושב שמישהו יזיל דמעה על לכתו של בנצי.

laVita

New member
מסכימה... שעור חשוב להפקת התוכנית

לדעתי הם לקחו אנשים יותר מבוגרים כדי שיהיו יותר שיחות ופחות שתיקות.. ראו ג'ני ורנין משנה שעברה.. הבעיה היא שאותם מבוגרים שמסוגלים ליצור שיחות עומק פוחדים לצאת רע בעיני הצופים ולכן חוסכים מאיתנו הרבה תהיות ומחשבות שלהם.. בגלל זה התחברתי רק לאלה שהכי פחות מודעים למצלמה או לפחות לא מדברים למצלמה כמו: אלין, אלירז, שרה ופוטנה לפוטנה אכפת יותר מה חושבים עליה בבית האח מאשר בחוץ, בגדול היא יודעת שהיא מתנהגת בצורה מכובדת אז מה שנותר זה להתחבר לדיירי הבית

Princess Lotta

New member
וחלק גדול מהם לא רק ראה אלא גם חופר לנו עם

תובנות,פרשנויות,ניתוחים. דייייייייייי הם כל כך מודעים למצלמות, למשחק, עוסקים בהדחות ותככים כל הזמן, איך הם נראים בחוץ, מה חושב הקהל, דייייייייייייייייייייייייייייייייי זה משגע אותי. חבורה של אנשים שתקועים באיך התחת של עצמם נראה בטלוויזיה.

למעלה