סקר - אמבטיה או מקלחת

kby

New member
תראי... אשר לסבון

א. כמובן שזה שמפו וסבון לתינוקות. ב. יש לנו גרניומים חזקים חבל על הזמן. שתי רקפות שממשיכות לפרוח גם בקיץ, אפונה ריחנית, בת שבע ענקית וקקטוס מסוג מאוד מוזר שלא ראיתי אף פעם בשום מקום אחר. אף אחד מהם לא התלונן עד היום על מי הסבון (כבר שנה וחודש הם שותים אותם) וכולם מלבלבים.

Rשף

New member
קקטוס מסוג מוזר...../images/Emo110.gif

הוא גם אוכל אנשים ? סבון גוף כנראה שפחות מזיק, אבקות כביסה ומדיח מאד מזיקות

kby

New member
בינתיים לא אכל כלום... אבל לך תדע

זה מין קקטוס עם עלים בלי שום קוץ, אבל מהענפים הוא מוציא מין קוצים דקים דקים וארוכים. שתלנו ענף אחד כזה והוא השתלט על כל האדנית תוך כלום זמן... מדיח אין לי. ומי הכביסה הולכים לביוב אצלנו, אבל כל מה שאפשר לנצל (מי בישול של כרובית למשל, מי שטיפת כלים שנשארו בתוך קערה גדולה, ובעיקר מי האמבטיה של תומר) הולך לעציצים.

kby

New member
../images/Emo6.gif היה שווה בשביל הצחוקים! אחלה!

kby

New member
קקטוס. במאה אחוזים. את הענף הראשון

קיבלנו מסבתא שלי שהכריזה עליו כקקטוס, והיא בהחלט מבינה בצמחים!

ode

New member
אני שמה את האמבטיה הקטנה

של דניאל בתוך האמבטיה הגדולה שלנו. דווקא הייתי רוצה לעבור לדוש אבל דניאל לא מסכימה.

ashlaya

New member
באמבטיה

ה"פוזה" - חופשי לפי בחירה אבל...אי אפשר לוותר על האמבטיה כי זה הבילוי הכי אהוב עלינו ועליו אז הוא קם בודק את הסביבה חוזר לשבת ושוב ככה הלאה לדעתי להכריח אותם לשבת בכיסא גורם לקיצור האמבטיה - כי כשנגמר להם מלשבת חייבים להוציא אותם

אמברון

New member
עד גיל שנתיים (כמעט) עשינו אמבטיה

עומר לא היה מוכן לשמוע על מקלחת (הזרם הרתיע אותו). כשהתחלנו חוג בריכה (שחיה לפעוטות) הוא התחיל להתקלח במקלחות של הבריכה, ומאז - רק מקלחת (או כמו שהוא אמור "טושו"), והכי כיף עם אמא / אבא.

רק איבטיה בישיבה, ואם היה תלוי

בסיון - משך האמבטיה היה (לפחות) שעה אם לא יותר. משתדלת לצמצם לעשרים דקות.

בדרך כלל אני ממלאה למאי אמבטיה

אבל שאני קצרה בזמן מאי עומדת באמבטיה,וזה כמובן,מקלחת מהירה יחסית. (באמבטיה זה יכול לקחת גם חצי שעה!)

אנחנו במקלחת!

ונראה לי שאני היחידה (?) מגיל שנה, שמורן יצא מאמבטית התינוקות עברה מיד למקלחת, וזה פשוט כי אין לנו אמבטיה... קנינו באיקאה שטיחון נגד החלקה ומורן מאוד נהנה לעמוד ולקלח את עצמו לבד ולבקש "אמא תני לי משימות" ואני נותנת... לצחצח שיניים, למלא מים בכוס ולשפוך על השיער וכו... מאוד מהנה.

אמיר.

New member
רק מקלחת.

ולסגור את המים בזמן הסיבון. מה שטוב לי - טוב להם. וזכרו - חבל על כל טיפה.

Imashel3

New member
אמבטיה

אמבטיה אצלנו זה אירוע מרכזי מאוד. במשפחה שלנו אוהבים מיים מאוד מאוד. הרבה דברים הילדים שלי למדו באמבטיה. למשל...להכניס את הפקק לחור על מנת למלא את האמבטיה...לעשות בלונים מסבון...להכניס קופסאות קטנות לגדולות (ללמוד גדלים)...חוץ מזה אנחנו ממש משתוללים באמבטיה, ארבעתנו. הילדים בעיקר אוהבים שאני מספרת אגדות באמבטיה (ויש לי אוצר אגדות באינטרנט) והם ממש מאוד קשובים. אני בדרך כלל לוקחת את המגב והופכת אותו למקרופון ואנחנו שרים שירים... או שמה מגבת על הראש והופכת לרוח...או שיש לנו גם את מר דיגדוגי....שהוא למעשה כף היד שלי מקופלת לצורת פה ואנחנו קוראים לו בקול רם ואז הוא מופיע ומדגדג את כולם...ומשוחח עם הילדים... בקיצור חשוב מאוד....אמבטיה...ולא נראה לי שזה ישתנה בקרוב...

למעלה