סטודנטים שואלים,האגודה משיבה

Miss CBR

New member
../images/Emo41.gifסטודנטים שואלים,האגודה משיבה../images/Emo41.gif

בתחילת כל שבוע ( או בהתאם להיענות הסטודנטים...) נפתח שירשור "סטודנטים שואלים,האגודה משיבה". אם יש לכם שאלות,טענות,מענות לאגודה שלנו זה המקום לשרשר, במהלך השבוע ייכנס יו"ר האגודה או נציג מטעם האגודה ויגיב . זיכרו האגודה כאן עבורכם,אנא שימרו על שפת דיון נאותה.

True prophet

New member
אז ככה למה בכדי להטעין את

הכרטיס שלי אני צריך לעשות את כל הדרך למכללה. ולמה בפיקוס יש רק מכונת צילום אחת (להזכירכם במגדלי זיו היו ארבע מכונות)

היום יסודר

השארנו את המדפסת מעודכנת לכרטיסים היישנים עקב דרישה מסטודנטים לרוקן את הכרטיסים הישנים. לאחר משא ומתן רציני עם חברת מפעיל היום יוצבו 4 מכונות במועדון הסטודנטים. יום טוב

vent91

New member
אז מה הקטע עם אוגדני הבחינות??

למה צריך להוסיף כסף? למה האגודה בגרעון? ולמה יש למכללה לוגו של בית חרושת לתפוזים???
זה קומבינה עם האתר 'תפוז' ??? אכן שאלות קשות...

True prophet

New member
באמת שאלות קשות מה עוד

שיו"ר האגודה התפאר לא אחת, בכך שהצליח להכניס סכום לא מובטל לקופת האגודה.

נו באמת!!!!

האגודה לא בגרעון!!!!!!!! יתרה מכך, האגודה הכפילה פי 5 את ההכנסות שלה מיום הבחרי ליו"ר- תודה לכל מי שעזר. לוגו האגודה? אני דווקא אוהב כתום :)

אגב...

לכל חבר אגודה המעוניים בדבר, ספרי החשבונות של האגודה פתוחים לכל דורש רציני!!!

vent91

New member
אם האגודה לא בגרעון אז

למה צריך לשלם על האוגדנים?? תעמדו בהתחייבויות שלכם. היה עליכם לדרוש 85 ש"ח בתחילת השנה ולתת לסטודנטים להחליט אם כדאי להם לשלם. אבל עכשיו זאת סחיטה לשמה. איזו ברירה יש לי? הרי אני חייב את האוגדן. זה מה שמקומם ולא ה15ש"ח. מבחינתי התיק ושאר הקישקושים כמו מסיבה שלא הייתה בה הינם מיותרים. אוגדן של 500 דף מעיק ומסובל. ואין פתרונות לכל המבחנים. מבחן שאין לו פתרון רוב הסיכויים שלא ינסו לפתור אותו. חוץ מהמבחנים של נודלר ששם ידוע שאין להשיג פתרונות. עדיף אוגדן לכל סמס' בנפרד.

eladmik

New member
בלי עצבים!

יכולתי בקלות, ממש בקלות לעמוד "בהתחייבות". צריך להבין, האגודה כמעט ושילשה את ההוצאות שלה על האוגדנים וזאת ל א ח ר השתתפות הסטודנטים. הכי פשוט בשבילי זה לעבוד הרבה פחות, לדחוף 150 עמודים משנת 2004- וזהו! ועם זאת, התחלנו לעבוד בצורה יסודית על האוגדנים, כשראיתי שכמות העמודים מפחידה ממש התחלנו לעשות סקר ולשאול ת'סטודנטים מה היו מעדים קטן- ובלי לשלם או מורחב- עם השתתפות חלקית ביותר. 90% בחרו באוגדן המורחב. עכשין תגיד לי מה לא בסדר? (אני באמת שואל) יום טוב אחי אלעד

M u f f i n

New member
../images/Emo4.gif

האמת שרציתי לשאול כמה שאלות את אגודת הסטודנטים , אבל אני לא רואה שמישהו מהאגודה טורח לענות. רק מעיד על האגודה שלנו כמה אכפת לה באמת מהסטודנטים.

למעלה