'נעים להכיר אני...'

omer719

New member
יאלה עכשיו אני ../images/Emo13.gif

שם: עומר גיל: 19.5 עיר (או רק איזור מגורים): חדרה. שיר אהוב של ריהאנה: I love the way you lie Part2 & take a bow קליפ אהוב של ריהאנה: S&M השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי אהבתם: פעם עם אמינם. לאחרונה עם דרייק. השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי הייתם רוצים שיקרה: ביונסה (
) סדרות טלוויזיה אהובות: הישרדות, האח הגדול, דקסטר, עקרות בית נואשות, GLEE, איך פגשתי את אמא ועוד ועוד. סרט שראיתם לאחרונה: מסעות גוליבר. מצחיק ומטומטם. שילוב שיוצר משהו שבהחלט משעשע. סרט אהוב במיוחד: קשה לי לבחור אחד
ספר שקראתם לאחרונה: קורא כרגע את מועדון קרב. השיר האחרון ששמעתם: Christina Aguilera - Genie In A Bottle. גלגל"צ בקטע נוסטלגי משו. זמר אהוב: אביב גפן, עברי לידר. זמרת אוהבה(חוץ מ-רי): ביונסה, קייטי פרי, ליידי גאגא, קרן פלס, אפרת גוש. המאכל הכי הכי שלכם: אני מאוד ספציפי - הנודלס סינטה של ג'פאניקה
בילוי מועדף: מממ נע בין לישון לבין לצאת עם חברים. תמונה(לא בהכרח שלכם): תמונה ממש יפה שמצאתי, תגידו שלא@!$#

omer719

New member
אבל כל פעם במקום אחר ../images/Emo250.gif

יש גם בנתניה וגם בהרצליה!

mario10119931

New member
חדש, אני מגיבב עומרר

שם: מריו גיל: 17 עיר (או רק איזור מגורים): חיפה שיר אהוב של ריהאנה: WHATS MY NAME קליפ אהוב של ריהאנה: כנ''ל
השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי אהבתם: קניה ווסט השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי הייתם רוצים שיקרה: שאקירה (שיתוף פעולה עדכני ל-2011, כי המוזיקה השתנתה קצת מאז ביוטיפול ליאר..) סדרות טלוויזיה אהובות: הישרדות, גלי סרט שראיתם לאחרונה: לא יוצא לי, אבל צעקה 4 בתכנון סרט אהוב במיוחד: שומרת אחותי, ההחלפה, תפילות לבובי ספר שקראתם לאחרונה: הסוד - הספר היחידי אי פעם שיצא לי לקרוא השיר האחרון ששמעתם: E.T. החדש של קייטי
זמר אהוב: מיקה זמרת אוהבה(חוץ מ-רי): ליאונה לואיס! המאכל הכי הכי שלכם: דגים
בילוי מועדף: אממ משהו שכולל אוכל תמונה(לא בהכרח שלכם): אין לי כוח

טוב אני גם אענה חח../images/Emo194.gif

שם: רוני גיל: כמעט 18 <: עיר (או רק איזור מגורים): חיפה שיר אהוב של ריהאנה: S&M קליפ אהוב של ריהאנה:
השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי אהבתם: אמינם השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי הייתם רוצים שיקרה: הליידי!!! סדרות טלוויזיה אהובות: הישרדות, גוסיפ גירל, שנות ה70, האוס, פרויקט מסלול, טופ מודל, שקרניות קטנות ויפות, חברים...והלאה והלאה
סרט שראיתם לאחרונה: הרשת החברתית סרט אהוב במיוחד: ילדות רעות
ספר שקראתם לאחרונה: מי זוכר. השיר האחרון ששמעתם: Someone Like You זמר אהוב: לא ברור. זמרת אוהבה(חוץ מ-רי): גם לא ברור. המאכל הכי הכי שלכם:
בילוי מועדף: לבלות עם חברים וכאלה תמונה(לא בהכרח שלכם): לא יודעת מה לשים!

אופס שכחתי את Who's That Chic../images/Emo47.gif

אהבתי את השיתוף פעולה עם דיוויד גואטה וגם זה אחד השירים שלה שאני אוהבת למרות שהוא לא זכה לכזאתתת הכרה

הרבה זמן לא עניתי על שאלונים כאלה

ואני גולשת קבועה במלא פורומים בתפוז... שם: אמי
(קיצור) גיל: 24 עיר (או רק איזור מגורים): בשרון שיר אהוב של ריהאנה: כל היופי שאצל המעריצים של ריאנה אין דבר כזה כי אי אפשר לבחור אבל בו נגיד שעד היום לא נמאס לי מהדואט עם ניו, אני מאוד אוהבת את הסיגנון של דיסטורביה ושל ריהאב. קליפ אהוב של ריהאנה: ריהאב ודיסטורביה וגם וואט מיי ניים. השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי אהבתם: אני בתחרות עם ניו ודרייק - איך אפשר לבחור בין שני שירים כה מושלמים? השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי הייתם רוצים שיקרה: אחרי כל כך הרבה שיתופים מושלמים, אני חושבת שנשאר רק ג'יי שון שזה זמר ה-RNB האהוב עלי ושילוב של הקולות שלהם חייב להיות להיט. זמר אהוב: אנריקה וג'יי שון זמרת אוהבה(חוץ מ-רי): בריטני, אבריל, כריסטינה, ניקול (מהפוסיקט), ליאונה, מאריה קארי, שירי מימון - אני בקטע של דיוות. בילוי מועדף: הופעה

BornThisWay

New member
גם לי מאוד קשה לבחור את השיר הכי הכי

של ריהאנה... אני לא חושבת שאני יכולה בכלל תאמת
ניו ודרייק

oFka7

New member
טוב גם אני מצטרפת../images/Emo13.gif

שם:אופיר גיל:18 עיר (או רק איזור מגורים):קיבוץ בצפון לא חשוב שמות
שיר אהוב של ריהאנה:התלבטות קשה בין PON DE REPLAY לIF ITS LOVIN THAT YOU WANT קליפ אהוב של ריהאנה:UMBRELLA
השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי אהבתם: RUN THIS TOWN ללא ספק השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי הייתם רוצים שיקרה:עם ביונסה!!!
סדרות טלוויזיה אהובות:חברים,מופע שנות ה70,חוף ג'רזי
סרט שראיתם לאחרונה:שרק 2?חחח סרט אהוב במיוחד:ריקוד מושחת 2
ספר שקראתם לאחרונה:
השיר האחרון ששמעתם:NICKI MINAJ-MOMENT 4 LIFE זמר אהוב:כריס בראון(אל תהרגו אותי!!!!) זמרת אוהבה(חוץ מ-רי):ביונסהההה
המאכל הכי הכי שלכם: שוקולד. דה. בילוי מועדף:לשבת עם חברים ולעשות צחוקים תמונה(לא בהכרח שלכם):נראה לי ריהאנה יותר יפה

למעלה