'נעים להכיר אני...'

omer719

New member
../images/Emo41.gif 'נעים להכיר אני...'../images/Emo140.gif../images/Emo41.gif

אז לרגל פתיחת הפורום חשוב שנכיר
אז הינה שאלון קצר, אז כולם להתפקד
שם: גיל: עיר (או רק איזור מגורים): שיר אהוב של ריהאנה: קליפ אהוב של ריהאנה: השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי אהבתם: השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי הייתם רוצים שיקרה: סדרות טלוויזיה אהובות: סרט שראיתם לאחרונה: סרט אהוב במיוחד: ספר שקראתם לאחרונה: השיר האחרון ששמעתם: זמר אהוב: זמרת אוהבה(חוץ מ-רי): המאכל הכי הכי שלכם: בילוי מועדף: תמונה(לא בהכרח שלכם): יאלה מספיק. תזרמו

אני !../images/Emo264.gif

שם: אלונה גיל: 13 עיר (או רק איזור מגורים): בת-ים שיר אהוב של ריהאנה:Umbrella ,te amo קליפ אהוב של ריהאנה: Don't Stop the Music בגלל שהיא מאוד יפהה שמה ,
השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי אהבתם: Eminem !! השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי הייתם רוצים שיקרה: אמ..לא יודעתD+ סדרות טלוויזיה אהובות: באפי קוטלת הערפדים סרט שראיתם לאחרונה: מת לצעוק 3 סרט אהוב במיוחד: ברולסק,צעקה
ספר שקראתם לאחרונה: דמדומים השיר האחרון ששמעתם: את האלבום של בריטני FF זמר אהוב: אמינם,ג'סטין (לא ביבר) , זמרת אוהבה(חוץ מ-רי):בריטני ספירס,כריסטינה אגילרה ,מאריה קארי,ועוד ועוד ווד.. המאכל הכי הכי שלכם: שוקולדD= בילוי מועדף: ים תמונה(לא בהכרח שלכם):

spiceupmylife1

New member
אני ../images/Emo13.gif

שם: רעות גיל: 24 עיר (או רק איזור מגורים): הצפון הרחוק מאוד שיר אהוב של ריהאנה: Only girl(in the world) קליפ אהוב של ריהאנה: S&m השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי אהבתם: love the way you lie השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי הייתם רוצים שיקרה: בריטני ספירס סדרות טלוויזיה אהובות: גליי,שקרניות יפות קטנות,משפחה מודרנית,האוס,איך פגשתי את אמא סרט שראיתם לאחרונה: פלונטר-tangled סרט אהוב במיוחד: נוטינג היל
ספר שקראתם לאחרונה: לא זוכרת חח השיר האחרון ששמעתם: עכשיו אני שומעת רגדיו ויש את נלי-just a dream זמר אהוב: justin timberlake זמרת אוהבה(חוץ מ-רי): בריטני ספירס המאכל הכי הכי שלכם: פסטה בילוי מועדף: מסיבה תמונה(לא בהכרח שלכם):רירי + שריל קול
יום מעולה!!

spiceupmylife1

New member
../images/Emo8.gif

טנקיו אתה רואה טופ מודל ? ואיי כאילו אין זו אחת העונות !!! כאילו יאיי לפחות הפעם היצורה (AKA-ווירדו אן לא תזכה
) אני
בבריטני!!! (הדבר הראשון שחשבתי על התספורת שלה זה יו היא נראית כמו בריטני בקליפ של וומנייזר
)

יאי שוהם אני רואה את העונה!! D:

אבל היא לא משהו. אני לא סובלת את אלקסנדריה הזאת כבר!!! וכרגיל השופטים עיוורים. אין לי פייבוריטית כמעט, אולי האנה שממש מזכירה את אנה-לי...

דווקא בינתיים אחלה

היא מדיחה את כל המיותרות! ואני מאוד אוהב את בריטני. האנה מצטלמת מעולה אבל לא נראה לי שהיא תזכה...

הנני כאן../images/Emo13.gif

שם: שוהם גיל: 24 (וחצי) עיר (או רק איזור מגורים): בנימינה-זכרון שיר אהוב של ריהאנה: קשה...נראלי שכרגע what's my name אבל אני אוהב כמעט את כל השירים קליפ אהוב של ריהאנה: רולטה רוסית אולי... השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי אהבתם: ללא ספק LOVE THE WAY YOU LIE אבל גם השיתוף פעולה שלה עם NE YO וגם עם מארון 5 וגם עם ג'סטין טימברלייק יפים... השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי הייתם רוצים שיקרה: עם קאשה
סדרות טלוויזיה אהובות: יש הרבה... סרט שראיתם לאחרונה: ברבור שחור- נחמד סרט אהוב במיוחד: אחד? נלך על המופע של טרומן ספר שקראתם לאחרונה: חדר השיר האחרון ששמעתם: רולינג אין דה דיפ של אדל זמר אהוב: רובי וויליאמס זמרת אוהבה(חוץ מ-רי): אבריל לאבין המאכל הכי הכי שלכם: רביולי ועוגת שוקולד בילוי מועדף: תלוי במצברוח תמונה(לא בהכרח שלכם): אני על מהירה

omer719

New member
ואו את השיר שלה עם מארון5

ממש הדחקתי. פעם פחות חיבבתי אותו, אבל בגלל שהעלת את זה שמעתי שוב ואני פתאום אוהב

spiceupmylife1

New member
גם לך לא חסר ../images/Emo8.gif

נשמע הזוי קאשה ורירי אבל רעיון לא רע
איזה שיר יש לרירי עם מארון? ברור שחור סרט מעולה!!!!!! אבריל
הדיסק החדש שלה ממש טוב

השיר עם מארון-IF I NEVER SEE YOUR FACE AGAIN

מומלץ! אבריל תותחית, ואני חייב למצוא זמן לשמוע את האלבום החדש! תכלס נשמע הזוי ריהאנה וקאשה אבל לא היה לי רעיון אחר

אורישקי

New member
עונה

שם: אורי גיל: 13 עיר (או רק איזור מגורים): חולון שיר אהוב של ריהאנה: אמברלה הכי טוב קליפ אהוב של ריהאנה: אין לי משהו ממש ספציפי השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי אהבתם: עם אמינם לחלוטין השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי הייתם רוצים שיקרה: עם ליידי גאגא! או ביונסה! או שכל השלישיה הזו תעשה טריו וסיבוב הופעות ביחד! סדרות טלוויזיה אהובות: חברים,הישרדות האמריקאית,האח הגדול,השמיניה
סרט שראיתם לאחרונה: משהו עם ילדים שלקחתי את האחים שלי סרט אהוב במיוחד: טיטאניקק! ספר שקראתם לאחרונה: המון זמן לא קראתי לצערי השיר האחרון ששמעתם: hold it againts me של בריטני זמר אהוב: שלמה ארצי זמרת אהובה(חוץ מ-רי): יוהדי תרביץ וליידי גאגא המאכל הכי הכי שלכם: שוקולד בילוי מועדף: לישון תמונה(לא בהכרח שלכם): אין

עונה ../images/Emo183.gif

שם: עומרי בן שושן גיל: 16 עיר (או רק איזור מגורים): באר שבע שיר אהוב של ריהאנה: ללא ספק Russian Roulette
קליפ אהוב של ריהאנה: S&M ואחריו Unfaintful וDisturbia. השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי אהבתם: אמינם. השיתוף פעולה של אמנ/ים עם ריהאנה שהכי הייתם רוצים שיקרה: אני חושב שרירי משתפת קצת יותר מדי
אבל עם שוב שת"פ עם קנייה לבדו בלי כל העולם בATL. או עם להקת רוק כלשהי. סדרות טלוויזיה אהובות: "אחד העם" 1 ו101,"שמש","עקרות בית נואשות",ריאלטי טראש סטייל "טעם האהבה" וכו'
. גם "פשע מן העבר". סרט שראיתם לאחרונה: "נער החידות ממומביי" בשיעור קולנוע. סרט יפה. סרט אהוב במיוחד: ברבור שחור האדיר
ילדות רעות פורסט גאמפ סרטי דיסני למיניהם (ע"ע "בת הים הקטנה","עליסה בארץ הפלאות".) קלולס ועוד... ספר שקראתם לאחרונה: ספר מתמטיקה
השיר האחרון ששמעתם: Britney Spears - Criminal זמר אהוב: אין ממש אחד הכי אהוב אבל אוהב במיוחד את אסף אמדורסקי,ג'ורג מייקל,מייקל ג'קסון. זמרת אוהבה(חוץ מ-רי): מדונה
(שאותה אוהב יותר מרירי סורי.
),בריטני
,מאריה קארי,קיילי מינוג,ליידי גהגא ועוד רבות וטובות... המאכל הכי הכי שלכם: פסטהההה
בנוסף בורגר,אורז,צ'יפס,סושי,מוקפץ,חומוס,פרגיות ועוד... בילוי מועדף: אין לי אחד כזה

omer719

New member
היא משתפת קצת יותר מידי ../images/Emo3.gif?

היא וקייטי פרי מתחרות מי תתארח / תארח יותר
עקרות בית נואשות, אחד העם וברבור שחור
אהבתי!

אכן. אני מציע לרירי להרגיע בקטע הזה

זה נותן ממד לא רציני לעשות שת"פ עם כל ראפר בסביבה. שתנוח בקטע הזה.

omer719

New member
בינתיים זה עובד לה...

*כמעט* כל שיתוף פעולה שלה מצליח מאוד! גם כשהיא מתארחת וגם כשהיא מארחת. אבל כן שווה להרגיע בנושא.

למעלה