מפגש-מינימפגש פורום

XDDDDDD ../images/Emo223.gif

איי איי, קארין.
המ שיר, אני באמת לא באה אם את לא באה.
אמרתי לך כבר, בעיקרון אני רוצה לפגוש את כולם, אבל כמעט ואף אחד לא בא! זה בכלל לא מפגש פורום.
ואני לא רוצה לנסוע סתם בשביל לפגוש אנשים בודדים. ;; גם ככה אין לי מספיק כסף.
אזאז, אם אני כבר נוסעת שזה יהיה לפגוש את כולכם! אז אני מעדיפה לשמור את זה למפגש פסח.
נו, עוד חודש... ~מתחילהלספורמעכשיו~

Fire At Will

New member
לא נראה לי../images/Emo31.gif../images/Emo71.gif

אני חוזרת מגדנ"ע יום לפני, ואח"כ יש לי פורימון בצופים ואז מסיבת פורים בבצפר ובראשון [או שני?] טיול שנתי

../images/Emo31.gifשבוע עמוס מידי..אין לי זמן ליסוע לת"א../images/Emo4.gif

ויש מצב שגם לנו יש נשף פורים

Could Be ME

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif../images/Emo41.gifתשומת לב!!!!../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif../images/Emo41.gif../images/Emo19.gif

אעהעהXXD הדגיגון שלי לא קשור בסוף... -_-'', בכל מקרה, הקשיבו הקשיבו, אני חושבת בגלל שיש לימודים (לפחות סוג של לימודים)באותו יום, ומתחפשים וזה.. אפשר אולי בשישי? או איזה יום שיהיה נוח לרוב, כי לפי השרשור, הרוב לא מראים סימני חיים לבוא. אז אני מציעה שנוריד הילוך,
או נראה למי טוב ביום שישי.=) אז......... למי טוב ביום שישי?! -אני-

4Armagedon4

New member
אי אפשר שישי

כי מאזור 5 כבר אין אוטובוסים ורכבות לכל מי שלא גר בת"א. אלא אם מישהי נותנת לי לישון איתה יומיים =] אני בחמישי מסתובב עם חברה טובה. אם תפגשו אני אשתדל להגיד שלום.

ואי אני לומדת בתאריך הזה ואסור לי להבריז כי

יש לי אולי מאתיים חיסורים וכבר הזהירו אותי ;;;;;;;;;;;;;;; בעיקרון כולם בחופש יום ראשון, לא? אז למה לא יום ראשון?

../images/Emo121.gifלי אין חופש בראשוןOם

אבל אני מבריזה בשביל ללכת לכנס הארוקון, שאין מצב בעולם שאני מפספסת, ואם אתם תוקעים לי עוד מפגש שאני לא יכולה להגיע אליו- אני נשבעת לכם שאתם תדעו מה זה אוקא כועסת!!!
למפגש הקודם גם לא הגעתי כי הוא היה על מפגש אחר, סופר חשוב, שלא יכולתי להבריז ממנו... אם אתם תוקעים את המפגש הזה ביום ראשון, הולך להיות פה כאלה כמויות של דם, שאני כבר אפקוק את הכל ואשלח את זה לג'רארד בדואר.

חחח בעיקרון כנ"ל.

אני לומדת, ויש מצב שאני הולכת להארוקון. לא ביום ראשון!!!!111

למעלה