מפגש-מינימפגש פורום

NoAmItA ChAn

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif אם זה ביום ראשון_באמת_אין מצב שאני

אגיע XD

../images/Emo121.gifנה, תגידי../images/Emo207.gif

יש לך מושג בדיוק איפה הכנס?
ואיך מגיעים אליו מ... מאיפשהו נורמאלי? או איזה קווים מגיעים לשם? ואם את מגיעה באוטובוס מעזריאלי, מתי את יוצאת משם? אם אני לא אמצא איך להגיע, יש מצב שאני אסע איתך?

NoAmItA ChAn

New member
זה באוניברסטיאת ת"א

וכעיקרון אני נוסעת בקו 45, ליד הבית שלי, למרות שלא תהיה לי בעיה להיפגש איתך בעזריאלי D: למרות שזה דיי מפדח, אהמ, שאני היחדה שממש מחופשת XD (את רק עם אזיקים, לא? O:) אז, המ, כן XD ו.. הממ.. אה, אבל אני לא באה בעשר, אני באה בסביבות 12, כי אני באה לשעתיים לבית הספר כדי להיות עם חברה שלי ביום הולדתה ואז הולכת לעשות פן לתחפושת ואז יוצאת. ואולי בכלל אמא שלי לוקחת אותי, ככה ש XD; אבל היא תברר אם יוצאים אוטובוסים מעזריאלי ><;

../images/Emo121.gifלאלא, אני באה מחופשת~

רק בלי הדברים של המריונטה... כאילו, אני מתחפשת למריונטה גותית, אבל לכנס אני אבוא רק עם הבגדים, בלי הקטע של המריונטה, ואקשור את עצמי באזיקים לפוקעXD

NoAmItA ChAn

New member
אה, או! אה! מעולה!

אזאזאז, אני אברר איך אני מגיעה ואעדכן אותך XD;

A Kiss To Kill

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gifאני מקווה שזה יסתדר בסוף../images/Emo25.gif

אבל בפסח אני בטוח לא באה.. כי לרוב הפורום יש חופש רק בחול המועד ולי יש לפני, ובכל חול המועד אני בטיולים..

../images/Emo79.gif ../images/Emo45.gif כנ"ל, נראלי../images/Emo12.gif

אבל אפשר באיסרו חג [ככה רושמים את זה?
] זה יוצא יום ראשון ..

NoAmItA ChAn

New member
אני לא מאמינה שאני כותבת את זה, אבל - ../images/Emo31.gif

;__________; אלא אם כן זה מתחיל מהבוקר, ואז אני יכולה XD כעיקרון אני יכולה עד שתיים וחצי-שתיים, כי אני צריכה להגיע לבית הספר שלי איכשהו XD;;

../images/Emo31.gif אין מצב...../images/Emo187.gif

בגלל הרבה סיובות: להלן חפירה: 1. אין לי איך להגיע, לא משנה מתי אין לי דרך כי אני גרה רחוק מהרכבת ואין מי שיסיע אותי... 2. פולניות מאוד קשה מצד אמא, קודם כל היא בכלל לא אוהבת את הקטע הזה שאני מדברת עם אנשים שאני לא מכירה באינטרנט והיא ממש לא מסכימה לי לפגוש אותם
וגם בגלל המצב עם כל הקסאמים וזה.. 3. לא בטוח שאני אוכל לבוא כי בשני שלישי יש לי טיול שנתי!! D: ס'כיף!! נישן במלון 3 וחצי כוכבים! (שזה טוב יחסית לשנה שעברה שסמו אותנו באכסינה שאחרי שמתקלחים כל החדר מוצף)! 4. אין לי כסף, חח נכון שקיבלתי 200 ש"ח אבל אני חוסכת למשהו.. (ששש..) 5. אממ זהו.. אז אין מצב שאני אבוא.. בעיקר בגלל סיבות שאין לי איך להגיע ושאמא שלי לא מרשה לי..

litaf1

New member
../images/Emo31.gif זה פורים אצלנו ../images/Emo10.gif

+יש מבחן באותו יום.. ואם אתן שואלות למה יש לנו מבחן ביום של פורים, התשובה: יש לי בצפר מפגר..

ImNOTokay1

New member
תגידו לי..השתגעתן?!../images/Emo69.gif

עדי#@$%#$@ תעני כבר למסן.
אני צריכה לדבר איתך.

Drowning Lovers

New member
לא.../images/Emo12.gif../images/Emo23.gif

ככה נולדנו.
אבל באמת, שיר, אני אלך להפגין מול העירייה!
;;;;; את לא באה - אני לא באה. סוף דיון.
אלא אם כן עדי באה.
שלא נראה לי כי את לא באה.
רגע, היא תבוא אם אני לא אבוא כי את לא תבואי למרות שהיא אמרה שהיא לא תבוא אם את לא תבואי?
מה?
|בודקתשאיןליוירוסבמחשבשיכולהיהלהגיעלילמוח| לא הכל בסדר.
|הולכתלישון|
;;;;

למעלה